Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Militao 50 faul dziś dalej bez kartki
0
3 x aluminium , karny po ręce..... To już dla mnie za duzo chyba
0
Sędzia ucieszony od razu 11 pokazał
0
Widzę mbappe się viniciusa naoglądał....
0
Tymczasem w 93 minucie mbappe uderzy w poprzeczkę po czym piłka odbije się od słupka uderzy w plecy bramkarza i wpadnie do bramki . Mecz skończy się 0:1
0
Za co ten faul ? Szkoda że karnego od razu nie dal
0
Aluminium mvp 100%
1
Pozwólcie mu grać on nic nie chce .... On walczy z rasizmem dlatego uderza w plecy kubo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Szybciej te kartki dawaj bo nie wygrają .....najlepiej po każdym faulu
0
@BulaKG moze cudownie ozdrowieniehe niczym mendy i militao xd
1
Rodrygo znów zapchajdziurą xd
0
@Encore póki co według mnie nie stawka jest dosyć wyrównana i pewniaka nie ma , sporo drużyn według mnie będzie się bilo o utrzymanie
1
@Encore chyba w 5 minut .... świeci dadzą radę urwać punkty mocniejszym u siebie bo nie grają zle
2
Ktoś jak meczu nie ogląda tylko patrzy na flashscore to pomyśli : ale to united genialne -na wyjeździe już 2:0 po 1 połowie
0
@Encore czyli jest genialny ale puszcza szmaty
0
@Encore "jak zwykle klasa " a za chwilę - "czasami puści babola" xd rozdwojenie jaźni. Jak można być dobrym i słabym ?
0
@michaleu dzisiaj? Ja nie pamiętam dobrego spotkania tego zawodnika
0
@maroon tak bo w Bayernie miał taki ..... W klubie gdzie są najwięksi skąpcy
0
@JordiAlbion nie ma szans na ogrnie Zawiercia u siebie .... Russell kwolek Bieniek gladyr Perry Butryn tavares.... Genialny skład tym bardziej że u siebie mecz. A Leon nie zagrał żadnego sparingu przed sezonem i nie ma informacji czy zagra dziś
0
@arasz1819 jak go flick nauczy wracać do obrony i bronić a nie biernie stać oraz podawać a nie ciągać piłkę to może coś z tego wyjdzie
0
@Nefir obecnie to chyba nawet za Zielińskiego... Przynajmniej 30 Baniek by nie inkasował
0
@ObiektywnyKibic121 jak dobrze pójdzie to real nawet meczu nie zacznie :)
2
@Szklaner a ja nie rozumiem ludzi którzy nie rozumieją fenomenu tej gry
1
@Kapitan hawk he he he he he - Kaziu Węgrzyn
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 no dlatego mówię od razu widać jak kto przykłada się do swojej pracy.... Jeden zrobi tylko to co musi a drugi chce coś więcej , lepiej ..... De Giorgi to człowiek do którego nie mam najmniejszego szacunku a temat języka doskonale pokazuje jak bardzo zależało mu na naszej kadrze - dla mnie to najgorszy trener 21 wieku naszej kadry
1
@Pnog37 i teraz weź takiego matiego casha postaw przy nim ..... Który z nich jest Polakiem jakby ktoś nie znał to 90% powie że grbic
2
@FcPortoFan1999 Nikola genialnie już mówi po Polsku, wiadomo wcześniej w zaksie miał kontakt z naszym językiem ale mimo wszystko szacun za to że nie olewa tematu nauki języka jak na przykład masz były trener fefe de Giorgi który nawet dzień dobry do tej pory nie ptprafi powiedzieć
0
@Dzieniu sprzedając za 30-35 dalej jesteśmy na minusie lub na zero na trincao..... Musimy pamiętać ile pierwszym razem zapłaciliśmy za niego