Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom sprostuje słaby Zatorski jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii polskiej siatkówki oczywiście wszystko przypadkiem i za nazwisko brany na imprezy począwszy od castellaniego przez anastasiego, de Giorgiego,antige heynena i grbicia.
0
@BorzyKrzys w punkt idealne podsumowanie
2
@Pnog37 według mnie to jeśli sam nie podejmie tej decyzji to naturalną koleją rzeczy będzie przejęcie jego roli przez Firleja/ komendę .
0
@Pnog37 wątpię. To idealny moment lepszego nie będzie
2
@Ojciec5tkidzieci oczywiście że zgadzam się z tobą
2
@Pnog37 z pewnością razem z kurkiem i zatorem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Ojciec5tkidzieci trzeba sprecyzować że tylko Francja nie dostała 13 medali bo ich 13 zawodnik nie zagrał
7
@Pnog37 czasem lepiej milczeć
1
@mekston szkoda teraz że Niemcy nie wyrzucili ich z turnieju....
1
@Kamilos84 wyjdź. Człowiek przywiózł medal z każdej imprezy na której był .co osiągnął Winiar jako trener . Poza tym zapytaj kibiców Zawiercia dlaczego winiara nazywają betonem
1
@PeteR10 wojtaszek odstrzelony został już dawno , ewentualnie popiwczak był alternatywa
1
@ad289 dulski, nasevich, Gomułka ...... Młode pokolenie czeka
1
@Ojciec5tkidzieci zdecydowanie
2
Brawo za te igrzyska.bez formy z kontuzjami mamy medal po 40-kilku latach i pezleamujamy klątwę ćwierćfinałow
0
@mekston oj nie warto zaczynać tego tematu
0
@VegetaPolska tylko że on shojiego przykrył czapką w półfinale szczególnie w przyjęciu
1
@aspr1me próbowałeś kiedyś grać w siatkówkę? No właśnie chyba nie
0
@TheNekro94 chwilę wcześniej posłał asa ....
3
@MesQueUnClub96 zdecydowanie gramy przecież tylko w finale
1
@Culer9002 nawet trzeba
1
@NeroTFP1 zdecydowanie trzeba jechać do domu
3
Czy już przegraliśmy mimo że to 1 set ?
0
@TheNekro94 a co było nie tak .? Póki co jedynie zastrzeżenie do jednej kiwki Francji możnaby mieć
0
@Litman chłop sam kryje pół boiska żeby w przyjęciu Leona przykryć. ......
1
@sen szybko poszło jeszcze nie zaczęli
7
Po meczu z Polską Włochom już złoto na szyi wieszano a Polakom wieszczono szybka porażkę w ćwierćfinale tymczasem gleipia sprawa ci faworyci skończą bez medalu a my gramy o złoto
2
@Katalończyk 99 nie porównuj siatkówki do piłki ręcznej. Siatkówka ma ogromne zaplecze, młode pokolenia garną się do sportu, są inwestycje związek robi dużo dobrego a w ręcznej przespaliśmy pokolenie Wenty , związek nie zrobił nic żeby zainwestować i zachęcić młodych zbudować zaplecze skorzystać z sukcesow i następców nie widać do dziś .
0
Sędzia z indonezji okulary potrzebuje
0
@TheNekro94 w Tokio cudem weszli do ćwierćfinału a na koniec wszystko wygrali