1

@mrboom sprostuje słaby Zatorski jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii polskiej siatkówki oczywiście wszystko przypadkiem i za nazwisko brany na imprezy począwszy od castellaniego przez anastasiego, de Giorgiego,antige heynena i grbicia.

0

@BorzyKrzys w punkt idealne podsumowanie

2

@Pnog37 według mnie to jeśli sam nie podejmie tej decyzji to naturalną koleją rzeczy będzie przejęcie jego roli przez Firleja/ komendę .

0

@Pnog37 wątpię. To idealny moment lepszego nie będzie

2

@Ojciec5tkidzieci oczywiście że zgadzam się z tobą

2

@Pnog37 z pewnością razem z kurkiem i zatorem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Ojciec5tkidzieci trzeba sprecyzować że tylko Francja nie dostała 13 medali bo ich 13 zawodnik nie zagrał

7

@Pnog37 czasem lepiej milczeć

1

@mekston szkoda teraz że Niemcy nie wyrzucili ich z turnieju....

1

@Kamilos84 wyjdź. Człowiek przywiózł medal z każdej imprezy na której był .co osiągnął Winiar jako trener . Poza tym zapytaj kibiców Zawiercia dlaczego winiara nazywają betonem

1

@PeteR10 wojtaszek odstrzelony został już dawno , ewentualnie popiwczak był alternatywa

1

@ad289 dulski, nasevich, Gomułka ...... Młode pokolenie czeka

1

@Ojciec5tkidzieci zdecydowanie

2

Brawo za te igrzyska.bez formy z kontuzjami mamy medal po 40-kilku latach i pezleamujamy klątwę ćwierćfinałow

0

@mekston oj nie warto zaczynać tego tematu

0

@VegetaPolska tylko że on shojiego przykrył czapką w półfinale szczególnie w przyjęciu

1

@aspr1me próbowałeś kiedyś grać w siatkówkę? No właśnie chyba nie

0

@TheNekro94 chwilę wcześniej posłał asa ....

3

@MesQueUnClub96 zdecydowanie gramy przecież tylko w finale

1

@Culer9002 nawet trzeba

1

@NeroTFP1 zdecydowanie trzeba jechać do domu

3

Czy już przegraliśmy mimo że to 1 set ?

0

@TheNekro94 a co było nie tak .? Póki co jedynie zastrzeżenie do jednej kiwki Francji możnaby mieć

0

@Litman chłop sam kryje pół boiska żeby w przyjęciu Leona przykryć. ......

1

@sen szybko poszło jeszcze nie zaczęli

7

Po meczu z Polską Włochom już złoto na szyi wieszano a Polakom wieszczono szybka porażkę w ćwierćfinale tymczasem gleipia sprawa ci faworyci skończą bez medalu a my gramy o złoto

2

@Katalończyk 99 nie porównuj siatkówki do piłki ręcznej. Siatkówka ma ogromne zaplecze, młode pokolenia garną się do sportu, są inwestycje związek robi dużo dobrego a w ręcznej przespaliśmy pokolenie Wenty , związek nie zrobił nic żeby zainwestować i zachęcić młodych zbudować zaplecze skorzystać z sukcesow i następców nie widać do dziś .

0

Sędzia z indonezji okulary potrzebuje

0

@TheNekro94 w Tokio cudem weszli do ćwierćfinału a na koniec wszystko wygrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?