0

@takisobiektos zdecydowanie ona i korneluk dziś dramat.

2

@adamek20151 jak najbardziej jeśli wzniosą się na wyżyny mozliwosci i drabinka dobrze się ułoży

0

@FCB24 bo spowodował kontuzje kluczowego zawodnika kadry. Bandyta boiskowy

0

@adi7adi8 oczywiście grał ale w kluczowych momentach nie istniał i nie bez powodu nigdzie dłużej miejsca nie zagrzał

0

@adi7adi8 z bendorzem to nie jest taka prosta sprawa nie tylko grbic go odrzucił . To samo zrobił heynen, czy trenerzy w modenie i kazaniu

0

@FCB24 to czy decyzja jest dobra czy nie nie wiem w tym momencie ani ja ani ty . Na jakiej podstawie twierdzisz że jest zła ? Czy my już odpadliśmy przez zatorskiego? Turniej się nie zaczął

0

@Stinger_ Bednorza skreślił nie tylko grbic. On ma cięgle ten sam problem głowa nie dojeżdża zarówno w modenie zenicie i w reprezentacji

2

@FCB24 uwielbiam te teksty. Wiesz czym się różnisz od grbicia ? On jest selekcjonerem i przywiózł z każdej imprezy medal z Polakami.... oceń po nie przed

0

@FcPortoFan1999 interpretuj jak chcesz nic takiego miejsca nie miało

0

@against_modern_football tym że Drzyzga rozwala grupę od środka i on 2-ka w kadrze nie będzie bo się nie pogodzi.....proste . Co do bednorza solidny do 15-20 punktu a później nie dojeżdża.....nie bez powodu tyłu trenerów go skreśliło

0

@FcPortoFan1999 a gdzie napisałem o złocie ?

0

@against_modern_football popiwczak spalił najważniejszy test przed igrzyskami ..... Kaczmarek - u nas 2 atakujący wchodzi na blok nie na pełne zmiany a Kaczmarek bije w obronie i bloku boladzia na głowę ....
Lomacz - według mnie to solidny czlqoiek który nie pęknie w trudnej sytuacji, dodatkowo świetnie gra środkiem .......śliwka - on i tak będzie tym 4 który nie wiele zagra a głowę i charakter ma ogromny o waleczny czego o bednorzu nie można powiedzieć . Wszystkie wybory grbicia się bronią . Póki co z każdej imprezy przywiózł medal ......wierzę że to samo będę mówił po igrzyskach

1

@Arden ja bym powiedział więcej kto nie wierzy nie jest kibicem .... Zobacz komentarz wyżej @FcPortoFan1999 "idzie się przyzwyczaić...... " To po ch.... Oglądasz ?jak nie wierzysz

0

@Arden ehh ta Polska mentalność ...... Mam wrażenie że ludzie większą pożywkę będą mieli z ewentualnej porażki niż z medalu. Trzeba dać chłopakom spokój i nie budować dodatkowej presji . Mają wszystko żeby wyjechać ze złotem

0

@nowy19pl pytanie kto na tych bokach będzie bronił bo jeden i drugi w defensywie prezentuje poziom cancelo jak nie gorszy

1

@T^L ja to na ich miejscu bym nie jechał po co .... Eksperci już porażkę przewidują

2

@FcPortoFan1999 igrzyska przegrane nie ma po co jechać .......

1

@Arden luuk to w domu został

0

Jak yamal uderzyć to trzeba potrafic a nie po słupkach strzelać

1

Białe koszulki to i karne są gwizdane

0

Morata to kretyn szansa na przechwyt pod polem karnym rywala a ten fauluje....

0

Gdzie sędzia ma kartki

0

Morata czuje się niedoceniony . Patrząc na to jakie on gra gówno to nie ma za co go doceniać

1

I w takiej formie mbappe życzę Realowi....:)

2

Morata może i w ofensywie nic nie robi ale za to w defensywie nie pomaga

0

@szymonekk ale wiesz że ta piłka w bramkę nie leciała ?

0

Dobrze że olmo w bramkę nie trafił to przynajmniej gol jest

0

@FabianekMrozek 102 km/h niezle cię odkleiło kolego

1

Chyba się popłakał . Historia pisze się na naszych oczach

1

Jak można 2 metry od bramki stojąc strzelić 2 metry nad bramką ......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?