Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos zdecydowanie ona i korneluk dziś dramat.
2
@adamek20151 jak najbardziej jeśli wzniosą się na wyżyny mozliwosci i drabinka dobrze się ułoży
0
@FCB24 bo spowodował kontuzje kluczowego zawodnika kadry. Bandyta boiskowy
0
@adi7adi8 oczywiście grał ale w kluczowych momentach nie istniał i nie bez powodu nigdzie dłużej miejsca nie zagrzał
0
@adi7adi8 z bendorzem to nie jest taka prosta sprawa nie tylko grbic go odrzucił . To samo zrobił heynen, czy trenerzy w modenie i kazaniu
0
@FCB24 to czy decyzja jest dobra czy nie nie wiem w tym momencie ani ja ani ty . Na jakiej podstawie twierdzisz że jest zła ? Czy my już odpadliśmy przez zatorskiego? Turniej się nie zaczął
0
@Stinger_ Bednorza skreślił nie tylko grbic. On ma cięgle ten sam problem głowa nie dojeżdża zarówno w modenie zenicie i w reprezentacji
2
@FCB24 uwielbiam te teksty. Wiesz czym się różnisz od grbicia ? On jest selekcjonerem i przywiózł z każdej imprezy medal z Polakami.... oceń po nie przed
0
@FcPortoFan1999 interpretuj jak chcesz nic takiego miejsca nie miało
0
@against_modern_football tym że Drzyzga rozwala grupę od środka i on 2-ka w kadrze nie będzie bo się nie pogodzi.....proste . Co do bednorza solidny do 15-20 punktu a później nie dojeżdża.....nie bez powodu tyłu trenerów go skreśliło
0
@FcPortoFan1999 a gdzie napisałem o złocie ?
0
@against_modern_football popiwczak spalił najważniejszy test przed igrzyskami ..... Kaczmarek - u nas 2 atakujący wchodzi na blok nie na pełne zmiany a Kaczmarek bije w obronie i bloku boladzia na głowę ....
Lomacz - według mnie to solidny czlqoiek który nie pęknie w trudnej sytuacji, dodatkowo świetnie gra środkiem .......śliwka - on i tak będzie tym 4 który nie wiele zagra a głowę i charakter ma ogromny o waleczny czego o bednorzu nie można powiedzieć . Wszystkie wybory grbicia się bronią . Póki co z każdej imprezy przywiózł medal ......wierzę że to samo będę mówił po igrzyskach
1
@Arden ja bym powiedział więcej kto nie wierzy nie jest kibicem .... Zobacz komentarz wyżej @FcPortoFan1999 "idzie się przyzwyczaić...... " To po ch.... Oglądasz ?jak nie wierzysz
0
@Arden ehh ta Polska mentalność ...... Mam wrażenie że ludzie większą pożywkę będą mieli z ewentualnej porażki niż z medalu. Trzeba dać chłopakom spokój i nie budować dodatkowej presji . Mają wszystko żeby wyjechać ze złotem
0
@nowy19pl pytanie kto na tych bokach będzie bronił bo jeden i drugi w defensywie prezentuje poziom cancelo jak nie gorszy
1
@T^L ja to na ich miejscu bym nie jechał po co .... Eksperci już porażkę przewidują
2
@FcPortoFan1999 igrzyska przegrane nie ma po co jechać .......
1
@Arden luuk to w domu został
0
Jak yamal uderzyć to trzeba potrafic a nie po słupkach strzelać
1
Białe koszulki to i karne są gwizdane
0
Morata to kretyn szansa na przechwyt pod polem karnym rywala a ten fauluje....
0
Gdzie sędzia ma kartki
0
Morata czuje się niedoceniony . Patrząc na to jakie on gra gówno to nie ma za co go doceniać
1
I w takiej formie mbappe życzę Realowi....:)
2
Morata może i w ofensywie nic nie robi ale za to w defensywie nie pomaga
0
@szymonekk ale wiesz że ta piłka w bramkę nie leciała ?
0
Dobrze że olmo w bramkę nie trafił to przynajmniej gol jest
0
@FabianekMrozek 102 km/h niezle cię odkleiło kolego
1
Chyba się popłakał . Historia pisze się na naszych oczach
1
Jak można 2 metry od bramki stojąc strzelić 2 metry nad bramką ......