Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leon 1/9 w ataku . Nie wiem co on jeszcze na boisku robi ...... Bednorz na boisko obowiązkowo
0
@SeBa32 poczekajmy do igrzysk miesiąc i to wtedy trzeba być w top formie. Jeszcze ogrom pracy i przygotowań
0
@FCB24 poprzedni sezon był top w jego wykonaniu. Według mnie jest po prostu bez formy i tyle ..... Normalnie w formie to klasowy zawodnik
1
@Criss18Barca nie prawda . Tylko Włosi reszta gra normalnymi składami. Przynajmniej na finałach
0
@Cule1234 jeśli utrzyma poziom to tak. My rozważamy 2 opcje a jest jeszcze opcja nr 3 . 5 przyjmujących i 1 atakujący ale w obecnej formie boladzia wybór wydaje się wiadomy
3
@Lordzi z tym że 1 . Siatki dotknął huber
2
@jedrek7000 mamy taki potencjał kadry że już nie a wystarczy być bardzo dobrym żeby grać . Trzeba być najlepszym na swojej pozycji rywalizacja ogromna
1
@adi7adi8 póki co wszystko chodzi ale zagrywka genialna z naszej strony
0
Ile tych rzuconych piłek nie zagwiżdże Francuzom
Edit 1 gwizdnął
1
@michal26 Bieniek dziś zagrywką robi szczególnie robotę
1
Oj świetnie dziś na zagrywce wyglądają Polacy. Może liczba asów tego nie pokazuje ale od siarki koncertowo odrzucamy Brazylię
1
@Emhyr są jeszcze panie od pewnego czasu
1
@michal26 jak to koncert jak znawcy tu już 3:0 sądowali
0
@FCB24 w przyjęciu dziś za to nadrabia .
0
@priest9999 bloków w tym meczu nie ma zbyt wiele a statystycznie Bieniek wygląda więcej niż dobrze . Zagrywką rusza rywali w ataku bardzo dobrze
0
@priest9999 blok pasywny mówi ci to coś ?
1
@priest9999 Zatorski + Bieniek
2
Ok Leon i fornal dziś słabiutko słabiutko
0
@michal26 nic straconego w tym sezonie . Memeroial Wagnera+ turniej przed igrzyskami..... Będzie gdzie chłopaków obejrzeć i to powinni już być w topowej formie
0
Tak jest 1:1 pieknie
0
@VegetaPolska darlan jest póki co jednowymiarowy albo super albo 3 czapy i do bazy
1
@Stasiu84 polecam wybrać się na żywo na mecz . Szczególnie spodek robi wrażenie
1
@Litman kurde rzeczywiście to najważniejszy mecz w tym sezonie.....
2
@michal26 na 14+2 to nie pójdą nigdy. Z ledwością 12+1 zrobili. 14 jest ok po 2 na każdą pozycję
2
@michal26 powinno być jak na normalnym turnieju 14 ..... Tyle w temacie
5
@Lordzi a co mają się zabić ? Pomyśl dlaczego się to robi
0
Semedo niewiele się zmieniło w grze obronnej od czasu odejścia z Barcelony
1
Ronaldo ma dziś swoją drogę krzyżową.... Upada po raz n-ty
1
Ale ten bramkarz Gruzji ma formę. Genialna obrona
0
Obrona imienia fc Barcelony. Sami sobie Portugalczycy strzelili