0

Leon 1/9 w ataku . Nie wiem co on jeszcze na boisku robi ...... Bednorz na boisko obowiązkowo

0

@SeBa32 poczekajmy do igrzysk miesiąc i to wtedy trzeba być w top formie. Jeszcze ogrom pracy i przygotowań

0

@FCB24 poprzedni sezon był top w jego wykonaniu. Według mnie jest po prostu bez formy i tyle ..... Normalnie w formie to klasowy zawodnik

1

@Criss18Barca nie prawda . Tylko Włosi reszta gra normalnymi składami. Przynajmniej na finałach

0

@Cule1234 jeśli utrzyma poziom to tak. My rozważamy 2 opcje a jest jeszcze opcja nr 3 . 5 przyjmujących i 1 atakujący ale w obecnej formie boladzia wybór wydaje się wiadomy

3

@Lordzi z tym że 1 . Siatki dotknął huber

2

@jedrek7000 mamy taki potencjał kadry że już nie a wystarczy być bardzo dobrym żeby grać . Trzeba być najlepszym na swojej pozycji rywalizacja ogromna

1

@adi7adi8 póki co wszystko chodzi ale zagrywka genialna z naszej strony

0

Ile tych rzuconych piłek nie zagwiżdże Francuzom
Edit 1 gwizdnął

1

@michal26 Bieniek dziś zagrywką robi szczególnie robotę

1

Oj świetnie dziś na zagrywce wyglądają Polacy. Może liczba asów tego nie pokazuje ale od siarki koncertowo odrzucamy Brazylię

1

@Emhyr są jeszcze panie od pewnego czasu

1

@michal26 jak to koncert jak znawcy tu już 3:0 sądowali

0

@FCB24 w przyjęciu dziś za to nadrabia .

0

@priest9999 bloków w tym meczu nie ma zbyt wiele a statystycznie Bieniek wygląda więcej niż dobrze . Zagrywką rusza rywali w ataku bardzo dobrze

0

@priest9999 blok pasywny mówi ci to coś ?

1

@priest9999 Zatorski + Bieniek

2

Ok Leon i fornal dziś słabiutko słabiutko

0

@michal26 nic straconego w tym sezonie . Memeroial Wagnera+ turniej przed igrzyskami..... Będzie gdzie chłopaków obejrzeć i to powinni już być w topowej formie

0

Tak jest 1:1 pieknie

0

@VegetaPolska darlan jest póki co jednowymiarowy albo super albo 3 czapy i do bazy

1

@Stasiu84 polecam wybrać się na żywo na mecz . Szczególnie spodek robi wrażenie

1

@Litman kurde rzeczywiście to najważniejszy mecz w tym sezonie.....

2

@michal26 na 14+2 to nie pójdą nigdy. Z ledwością 12+1 zrobili. 14 jest ok po 2 na każdą pozycję

2

@michal26 powinno być jak na normalnym turnieju 14 ..... Tyle w temacie

5

@Lordzi a co mają się zabić ? Pomyśl dlaczego się to robi

0

Semedo niewiele się zmieniło w grze obronnej od czasu odejścia z Barcelony

1

Ronaldo ma dziś swoją drogę krzyżową.... Upada po raz n-ty

1

Ale ten bramkarz Gruzji ma formę. Genialna obrona

0

Obrona imienia fc Barcelony. Sami sobie Portugalczycy strzelili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?