3

Nie wiem czy xavi nie postąpił zbyt pochopnie wpuszczając roque już w 80 minucie przy stanie 3:0 ......

0

Lewandowski to niech lepiej zajmie się gra w piłkę a nie zapasami

1

Ale to się ciężko ogląda..... W pomocy ktoś poza gundo to w ogóle ma zamiar się poruszać ?

1

Sędzia debil stoi 2 metry od faulu i nie widzi że pcha ręką raphe...który w konsekwencji kończy z żółtkiem za dyskusje....

7

Fort za te wrzutkę już w tym sezonie nie pogra

1

Jakbyśmy zaczęli z taką częstotliwością grać do przodu jak gramy do ter stegena to może byśmy jakaś okazję stworzyli pod bramką

0

@4Fabregas4 mówisz o frenkim który nie potrafi bronić ? Z człowieka który miga się od zadań defensywnych nie zrobisz 6

0

To jest jakaś klątwa

6

Real przegrywa to trzeba nawiązać do Barcelony..... Bezstronny komentarz

0

@Volk skoro jest taki genialny to dlaczego jego kosztem gra prawonożny Marokańczyk?

0

Co oni pieprzą o Mendym xd jeden z lepiej broniących lewych obrońców

0

@michal26 według mnie jak wygra FO lub igrzyska to i tak będzie wielki sukces a dalej to już będzie bez wielkiej presji. Chociaz na Wimbledonie presja ugrania ćwierćfinału półfinału być powinna

0

@michal26 Iga jest genialna ale brakuje sukcesu na Wimbledonie i to bardzo ....... Na hardzie moc pokazała na mączce wiadomo dominuje ale trawa jest do poprawny......

4

Ale sędziowie przekręcili Kielce..... Byłoby już finał 4 a tak walczymy w karnych

0

@Heros11 może i tak ale jak dziś grają świetnie się ich ogląda

0

W BVB zawsze zawodnik ma do kogo podać, wiedzą jak się poruszać u nas utarty schemat zagranie na skrzydło odegranie do bocznego obrońcy, potem środkowy drugi środkowy i strata..... Fajnie się ogląda bvb

0

U nas lewy zamiast iść do takiej piłki biegłaby w kole środkowym ..... Piękna akcja bvb

0

@Emhyr idealny przykład to lewym. Kopie się po czole po czym w następnym meczu eoni 3 punkty ..... Później znów znika na 2 mecze

0

@VegetaPolska to plotki niemieckich dziennikarzy specjalnie przed meczem..... Wolf zostaje ma ważny kontrakt na następny sezon po prostu jest w słabszej dyspozycji

0

@Emhyr nie zgadzam się . Mozna strzelic w 4 meczach i je wszystkie przegrać a można zdobyć 4 punkty w jednym wygrywając 4:3 i wtedy ten jeden mecz waży wiecej niż 4 poprzednie.....

0

@Emhyr to co mamy komuś umniejszać bo to betis? Także odejmijmy liczby lewemu i reszcie zdobyte z drużynami słabszymi od betisu jak mamy równo liczyć.......

2

@Arden ja bym też zwrócił uwagę na liczy ferrana..... Rzucany na 3 pozycjach , często grał ogony a wynik jakiś zrobił

1

I sędzia ma po premii do końca roku..... Dlatego tak długo się wahał

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jaka kamerę dadzą sędziemu pewnie z kibla

0

Varu nie będzie mogę się założyć

0

To są kurwa jaja czerwona dla bramkarza

2

Lewandowski araujo cancelo do zmiany w przerwie koniecznie

1

No to gundogan będzie musiał przepraszać znowu......

0

A cancelo to gra na lewej obronie czy lewym skrzydle bo w obronie to go nie widziałem dawno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?