Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wiem czy xavi nie postąpił zbyt pochopnie wpuszczając roque już w 80 minucie przy stanie 3:0 ......
0
Lewandowski to niech lepiej zajmie się gra w piłkę a nie zapasami
1
Ale to się ciężko ogląda..... W pomocy ktoś poza gundo to w ogóle ma zamiar się poruszać ?
1
Sędzia debil stoi 2 metry od faulu i nie widzi że pcha ręką raphe...który w konsekwencji kończy z żółtkiem za dyskusje....
7
Fort za te wrzutkę już w tym sezonie nie pogra
1
Jakbyśmy zaczęli z taką częstotliwością grać do przodu jak gramy do ter stegena to może byśmy jakaś okazję stworzyli pod bramką
0
@4Fabregas4 mówisz o frenkim który nie potrafi bronić ? Z człowieka który miga się od zadań defensywnych nie zrobisz 6
0
To jest jakaś klątwa
6
Real przegrywa to trzeba nawiązać do Barcelony..... Bezstronny komentarz
0
@Volk skoro jest taki genialny to dlaczego jego kosztem gra prawonożny Marokańczyk?
0
Co oni pieprzą o Mendym xd jeden z lepiej broniących lewych obrońców
0
@michal26 według mnie jak wygra FO lub igrzyska to i tak będzie wielki sukces a dalej to już będzie bez wielkiej presji. Chociaz na Wimbledonie presja ugrania ćwierćfinału półfinału być powinna
0
@michal26 Iga jest genialna ale brakuje sukcesu na Wimbledonie i to bardzo ....... Na hardzie moc pokazała na mączce wiadomo dominuje ale trawa jest do poprawny......
4
Ale sędziowie przekręcili Kielce..... Byłoby już finał 4 a tak walczymy w karnych
0
@Heros11 może i tak ale jak dziś grają świetnie się ich ogląda
0
W BVB zawsze zawodnik ma do kogo podać, wiedzą jak się poruszać u nas utarty schemat zagranie na skrzydło odegranie do bocznego obrońcy, potem środkowy drugi środkowy i strata..... Fajnie się ogląda bvb
0
U nas lewy zamiast iść do takiej piłki biegłaby w kole środkowym ..... Piękna akcja bvb
0
@Emhyr idealny przykład to lewym. Kopie się po czole po czym w następnym meczu eoni 3 punkty ..... Później znów znika na 2 mecze
0
@VegetaPolska to plotki niemieckich dziennikarzy specjalnie przed meczem..... Wolf zostaje ma ważny kontrakt na następny sezon po prostu jest w słabszej dyspozycji
0
@Emhyr nie zgadzam się . Mozna strzelic w 4 meczach i je wszystkie przegrać a można zdobyć 4 punkty w jednym wygrywając 4:3 i wtedy ten jeden mecz waży wiecej niż 4 poprzednie.....
0
@Emhyr to co mamy komuś umniejszać bo to betis? Także odejmijmy liczby lewemu i reszcie zdobyte z drużynami słabszymi od betisu jak mamy równo liczyć.......
2
@Arden ja bym też zwrócił uwagę na liczy ferrana..... Rzucany na 3 pozycjach , często grał ogony a wynik jakiś zrobił
1
I sędzia ma po premii do końca roku..... Dlatego tak długo się wahał
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jaka kamerę dadzą sędziemu pewnie z kibla
0
Varu nie będzie mogę się założyć
0
To są kurwa jaja czerwona dla bramkarza
2
Lewandowski araujo cancelo do zmiany w przerwie koniecznie
1
No to gundogan będzie musiał przepraszać znowu......
0
A cancelo to gra na lewej obronie czy lewym skrzydle bo w obronie to go nie widziałem dawno