3

Piękny to był lot , szkoda trochę ładowania ale w powietrzu super Olek wyglądał

0

@michal26 zobaczymy według mnie poprzedni Wimbledon to ewidentnie brak nauki na własnych błędach i niepotrzebne próbowanie gry siłowej. Oby w tym roku się udało zarówno na Wimbledonie jak i igrzyskach i RG

0

@michal26 Iga jest dominatorka ale brakuje ogromnie sukcesu w Wimbledonie......być może w tym roku ale jej sztab musi zrozumieć że na trawie nie da się grać tak samo jak na innych nawierzchniach

2

@VeB 1899 zobacz co nasz aktualny sztab zrobił z zespołem praktycznie kazDy złapał kontuzję więc to może wina sztau a nie pedriego? A może by tak dać szansę nowemu sztabowi który przyjdzie w następnym sezonie i może zrobić z pedriego zawodnika mało podatnego na kontuzje?

0

@kanver_ ale to ty dzwonisz i wcinasz mi się w post z inną sytuacja gdzie ja mówię o strzale raphy xd

2

To co wczoraj cubarsi zagrał - czapki z głów dawno nie widziałem tak równego spokojnego i w kreacji świetnego występu stopera u nas jak wczoraj cubarsi. Chłopak bardzo przypomina busquetsa trochę jakby pokraczny a technicznie z piłką przy nodze bardzo pewny siebie. Brakuje jeszcze żeby araujo wszedł na level dzika i nasze problemy w defensywie może się rozwiąza.

0

@kanver_ obejrzyj sobie jeszcze raz i odpowiedz na pytanie ale mogę ci nawet powiedzieć że u mnie opoznienia nie było

0

Kur ....xavi jest ślepy że yamal i gundo już nawet nie biegają a chodzą....

5

Ale on ma lekkość zagrań. Dzieciak jest cudowny

1

Dobra Sergio Roberto odszczekuje wszystko co powiedzialem przed twoim wejściem

1

Kolejne ostrzeżenie......

0

Jak my tego nie zamkniemy szybko to się zemści

1

Yamal jest już do zmiany widać że brakuje sił

3

@budel17 był podniecony że biega po murawie

0

@kanver_ co strzelił z wolnego? Jaki ty mecz oglądasz xd

4

Raphinha strzela a komentator podniesionym głosem Lewandowski.......xd

0

O kur....Roberto i Romeu...... Odpadniemy jak nic

0

Kiedyś obrona Częstochowy teraz obrona Barcelony

0

Rapha to powinno być w bramce....powinien zamknąć oczy i załadować pod ladę a nie podać do mereta

1

Xd przecież sam sobie w nogę kopnął

0

To nie jest karny nie ma szans

2

@Azazello 100 mln to yamal jest w stanie zrobić marketingiem dla klubu jak dalej tak się będzie rozwijał. Dodatkowo to idealny bodziec motywacyjny dla innych młodych że szkółki i idealny przykład że można osiągnąć sukces w 1 drużynie

3

@VegetaPolska psychiatry najlepiej. Chociaż patrząc na niego to i chirurg plastyczny miałby co robić

1

@TR3YWAY grają z przedostatnim zespołem tabeli, w czwartek grał ciężki mecz w pucharach, grał w pierwszej części sezonu każdy mecz i to w dużym wymiarze czasowym. Idealny moment na danie odpoczynku kluczowemu zawodnikowi i tyle

1

@Pedri16Future ja tam bym mu jeszcze złota piłkę dał tak w ramach zadośćuczynienia

0

@Mezocyklon87 słuchaj żaden klub mu nie zaproponuję takich pieniędzy jakie chce ..... ale indywidualny sponsor już tak . Przyjscie Leona do PL to już raczej pewniak kwestia tylko czy będzie to Zawiercie, Lublin , Bełchatów czy inna drużyna.

0

Romeu + lewy ten duet odmieni losy meczu

2

Na christensenie to wcale faulu nie było w końcu nie połamał go tylko staranował

21

Strzelił idealnie.... Dla bramkarza

1

Przecież to zdecydowanie karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?