Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piękny to był lot , szkoda trochę ładowania ale w powietrzu super Olek wyglądał
0
@michal26 zobaczymy według mnie poprzedni Wimbledon to ewidentnie brak nauki na własnych błędach i niepotrzebne próbowanie gry siłowej. Oby w tym roku się udało zarówno na Wimbledonie jak i igrzyskach i RG
0
@michal26 Iga jest dominatorka ale brakuje ogromnie sukcesu w Wimbledonie......być może w tym roku ale jej sztab musi zrozumieć że na trawie nie da się grać tak samo jak na innych nawierzchniach
2
@VeB 1899 zobacz co nasz aktualny sztab zrobił z zespołem praktycznie kazDy złapał kontuzję więc to może wina sztau a nie pedriego? A może by tak dać szansę nowemu sztabowi który przyjdzie w następnym sezonie i może zrobić z pedriego zawodnika mało podatnego na kontuzje?
0
@kanver_ ale to ty dzwonisz i wcinasz mi się w post z inną sytuacja gdzie ja mówię o strzale raphy xd
2
To co wczoraj cubarsi zagrał - czapki z głów dawno nie widziałem tak równego spokojnego i w kreacji świetnego występu stopera u nas jak wczoraj cubarsi. Chłopak bardzo przypomina busquetsa trochę jakby pokraczny a technicznie z piłką przy nodze bardzo pewny siebie. Brakuje jeszcze żeby araujo wszedł na level dzika i nasze problemy w defensywie może się rozwiąza.
0
@kanver_ obejrzyj sobie jeszcze raz i odpowiedz na pytanie ale mogę ci nawet powiedzieć że u mnie opoznienia nie było
0
Kur ....xavi jest ślepy że yamal i gundo już nawet nie biegają a chodzą....
5
Ale on ma lekkość zagrań. Dzieciak jest cudowny
1
Dobra Sergio Roberto odszczekuje wszystko co powiedzialem przed twoim wejściem
1
Kolejne ostrzeżenie......
0
Jak my tego nie zamkniemy szybko to się zemści
1
Yamal jest już do zmiany widać że brakuje sił
3
@budel17 był podniecony że biega po murawie
0
@kanver_ co strzelił z wolnego? Jaki ty mecz oglądasz xd
4
Raphinha strzela a komentator podniesionym głosem Lewandowski.......xd
0
O kur....Roberto i Romeu...... Odpadniemy jak nic
0
Kiedyś obrona Częstochowy teraz obrona Barcelony
0
Rapha to powinno być w bramce....powinien zamknąć oczy i załadować pod ladę a nie podać do mereta
1
Xd przecież sam sobie w nogę kopnął
0
To nie jest karny nie ma szans
2
@Azazello 100 mln to yamal jest w stanie zrobić marketingiem dla klubu jak dalej tak się będzie rozwijał. Dodatkowo to idealny bodziec motywacyjny dla innych młodych że szkółki i idealny przykład że można osiągnąć sukces w 1 drużynie
3
@VegetaPolska psychiatry najlepiej. Chociaż patrząc na niego to i chirurg plastyczny miałby co robić
1
@TR3YWAY grają z przedostatnim zespołem tabeli, w czwartek grał ciężki mecz w pucharach, grał w pierwszej części sezonu każdy mecz i to w dużym wymiarze czasowym. Idealny moment na danie odpoczynku kluczowemu zawodnikowi i tyle
1
@Pedri16Future ja tam bym mu jeszcze złota piłkę dał tak w ramach zadośćuczynienia
0
@Mezocyklon87 słuchaj żaden klub mu nie zaproponuję takich pieniędzy jakie chce ..... ale indywidualny sponsor już tak . Przyjscie Leona do PL to już raczej pewniak kwestia tylko czy będzie to Zawiercie, Lublin , Bełchatów czy inna drużyna.
0
Romeu + lewy ten duet odmieni losy meczu
2
Na christensenie to wcale faulu nie było w końcu nie połamał go tylko staranował
21
Strzelił idealnie.... Dla bramkarza
1
Przecież to zdecydowanie karny