Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Strzela mu w klatkę a gość podnosi łapę że karnego chce ..... Xd każdy chciałby być Madrytem w tej lidze
1
Gdyby sobie tak źle nie przyjął to jeszcze by przekładał i stracił a tak proszę bramka brawo lewy
5
Ależ się zabrał z piłką że aż przez chwilę nie wiedział gdzie jest.....
0
@Gall napisałem po części bo przyszedł tu w miarę wcześnie
0
@Bartula za gorsze trzymanie araujo czumeni nie miał gwizdnietego karnego
7
Poślij rosłych obrońców w pole karne i rozegraj tak wolny że robisz kontrę nawet nie dośrodkowując- level Barca
2
Xavi nie dostaje czerwonych kartek dlatego że jest trenerem Barcy....xd dobrze że zawodnicy realu dostają kartki bo są z Madrytu..... Eleven wchodzi na nowy poziom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AFA być może bo odklejony to jest zdrowo
9
Co to za młody Madryciak w studiu przywołuje za wzór Ancelottiego który o sędziach nie rozmawia podobno xd hipokryci z Madrytu stawiają swoich za wzór
0
@Forsyth napisałeś że nie daje szkółka powodów żeby z nich korzystać to dla mnie nieśmieszny żart skoro byli w stanie tymi zawodnikami wygrać ligę
3
@Forsyth poczekaj: gavi? Cubarsi? Po części araujo,yamal,balde , fermin fort , to mało?
0
Dziś na 3 środkowych obrońców czy christensen na DM ?
4
Sędziowie robili co mogli żeby Krafta utrzymać, 18 za ten skok to jakiś nieśmieszny żart
1
@michal26 hmm zniszczoł ponad 1 km więcej od nich a serwis ten sam .....
0
@Janas11224 zdziwię się bardzo jak dojdzie to tego ruchu, to by oznaczało pożegnanie Leclerca a i sainz nie wiem czy tak się podporządkuje Lewisowi bo on raczej na 2 nie idzie
2
I co tutaj też faulu nie było na roque
9
No to drugi do kolekcji a w kolejce jeszcze araujo...... Hat trick kontuzji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jak to karny jest
0
Złapał roque w pół i ma jeszcze pretensje
1
Kogo on kur zmienił?
1
Mam nadzieję że na następny mecz na naszym stadionie kibice przygotują białe chusteczki na powitanie xaviego bo ten ewidentnie mówiąc że odchodzi po sezonie zapewnił sobie brak zwolnienia do końca sezonu
0
Nawet duet komentatorów jest poziom wyżej niż poziom który reprezentuje ten klub......
0
Ale to jest męczenie buły..... Nie da się patrzeć
4
No i widać jaką wiedzą na temat piłki może się poszczycić nasz trenejro...... Nie widzi co ten parodysta robi na boisku, jak już coś zrobi dobrze to chcieliby żeby go wychwalali pod niebiosa a wszyscy zapominają że ten gość zarabia ponad 30 baniek więc powinno się wymagać od niego adekwatnie do jego pensji..... tymczasem słychać więcej prób usprawiedliwiania jego nieudolności i braków w technice ,rozumieniu gry , czy wykończeniu....... Łatwo wszystko zwalić na atmosferę i sytuację klubu idealne usprawiedliwianie
0
@Uukasz_93 czekaj a to nie jest tak że jak place składkę na ubezpieczenie zdrowotne to służba zdrowia bierze pieniądze żeby mieć na personel i niezbędny sprzęt? A i nie mam nic przeciwko zbieraniu przez WOŚP tylko dla mnie porażką jest nasza służba zdrowia i sprzęt jaki posiadają szpitale i inne placówki
2
Pięknie sinner. Mam nadzieję że ten AO to nie jednorazowy wyskok formy bo to jeden z ulubionych zawodników młodego pokolenia
1
Pieprzony złodziej
0
Dobra 1 minuta przetrwana 2 też mamy to