Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Donnie_Darko rozumu życzę w tym nowym roku który niedawno się zaczął myślę że to wystarczy
3
Będąc kibicem realu i cieszyć się z wyniku tego meczu to tak jakby chwalić się że się zaliczyło prostytutkę,
2
@mrboom zmieniono definicje zagrania ręka
0
Wy sobie wyobraźcie co by było jakby real miał punkt przewagi albo rywalizacja byłaby łeb w łeb........ Popis sędziów by się dopiero zaczął
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@cules100pro wygrał mecz xd
1
Torby z podarunkami dla sędziów już naszykowane?
0
@Katalończyk 99 tak ale strzelał będzie tylko real
9
Ja bym poszedł dalej: odwołać mecz pod pretekstem rasizmu i dać walkower dla białych
1
Andrzej dolicz 11 minut jak strzelą po 2 minutach na 3-2 to się skończy wcześniej
0
Realowi sędzia pomaga - nowe nie znałem
3
@Emhyr cyrk to zobaczysz od 18 30 w tv
0
@Stinger_ ciągle młody i zdolny. Jeszcze tylko 50-60 konkursów i już będzie w top 10
0
@Emhyr słabe zachowanie w sytuacji gdy dostał kartkę, niepotrzebny faul, później objechał go zawodnik z boku pola karnego
1
@Emhyr to środkowy obrońca a od obrońców przede wszystkim( przynajmniej ja tak to rozumiem )wymaga się gry w obronie a nie skuteczności podań czy ilości kontaktów z piłką
2
@Emhyr mi ostatnio zabrakło 1 rożnego w meczu juve, zamykali kupon na 2 koła także znam ból
0
Iga znów jak na Wimbledonie wszystko siłowo i siłowo zero gry technicznej i tak się kończy z agresywnie grającymi zawodniczkami
7
Xavi przekazał roque ultimatum albo 5 bramek w 10 minut albo ławka do końca sezonu
0
@BARCA1899Messi bo wynik nie pewny a przeciwnik wymagający
23
To jeszcze nie czas żeby wpuścić forta i roque w końcu to 3 ligowiec
0
A jakby tak obrońców zamienić miejscami z napastnikami. Lewandowski z ferranem na stoperze a balde z kounde w ataku... Jedni nie potrafią bronić drudzy strzelać
0
Pena w bramce to taki pewniak jak 6 w Lotto
2
Ja bym docenił zaangażowanie drużyny pomysł na grę oraz wykonanie planu.... Tym bardziej że grają z mistrzem Hiszpanii z poprzedniego roku
15
A mi tam się podoba ta kamera.... Możemy z bliska oraz łatwiej dostrzec jak chu**** grają nasi
1
Wam też La Bamba wysiadła na chwilę?
1
@urbie999 magazynier doświadczony w bieganiu jak leci na dwójkę z drugiego końca magazynu więc walka nierówna
0
Z Realem w tym momencie było już 2:0 więc zespół robi postępy
1
Atmosfera jest dobra, zespół wierzy, możemy jeszcze dokonać wielkich rzeczy w tym sezonie......... Znowu będzie takie pieprzenie a gramy z 3 ligowcami
0
Patrząc ostatnio na formę kounde to będzie dla niego mecz wyzwanie i w końcu rywal w jego zasięgu. Xavi pewnie wystawi najlepsza 11 nawet bez fermina i forta z obawy przed porażka
0
@Peciak nie ma dobrych alternatyw ale pozostawienie go to też nie alternatywa bo drużyna się cofa w rozowju