0

@Donnie_Darko rozumu życzę w tym nowym roku który niedawno się zaczął myślę że to wystarczy

3

Będąc kibicem realu i cieszyć się z wyniku tego meczu to tak jakby chwalić się że się zaliczyło prostytutkę,

2

@mrboom zmieniono definicje zagrania ręka

0

Wy sobie wyobraźcie co by było jakby real miał punkt przewagi albo rywalizacja byłaby łeb w łeb........ Popis sędziów by się dopiero zaczął

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@cules100pro wygrał mecz xd

1

Torby z podarunkami dla sędziów już naszykowane?

0

@Katalończyk 99 tak ale strzelał będzie tylko real

9

Ja bym poszedł dalej: odwołać mecz pod pretekstem rasizmu i dać walkower dla białych

1

Andrzej dolicz 11 minut jak strzelą po 2 minutach na 3-2 to się skończy wcześniej

0

Realowi sędzia pomaga - nowe nie znałem

3

@Emhyr cyrk to zobaczysz od 18 30 w tv

0

@Stinger_ ciągle młody i zdolny. Jeszcze tylko 50-60 konkursów i już będzie w top 10

0

@Emhyr słabe zachowanie w sytuacji gdy dostał kartkę, niepotrzebny faul, później objechał go zawodnik z boku pola karnego

1

@Emhyr to środkowy obrońca a od obrońców przede wszystkim( przynajmniej ja tak to rozumiem )wymaga się gry w obronie a nie skuteczności podań czy ilości kontaktów z piłką

2

@Emhyr mi ostatnio zabrakło 1 rożnego w meczu juve, zamykali kupon na 2 koła także znam ból

0

Iga znów jak na Wimbledonie wszystko siłowo i siłowo zero gry technicznej i tak się kończy z agresywnie grającymi zawodniczkami

7

Xavi przekazał roque ultimatum albo 5 bramek w 10 minut albo ławka do końca sezonu

0

@BARCA1899Messi bo wynik nie pewny a przeciwnik wymagający

23

To jeszcze nie czas żeby wpuścić forta i roque w końcu to 3 ligowiec

0

A jakby tak obrońców zamienić miejscami z napastnikami. Lewandowski z ferranem na stoperze a balde z kounde w ataku... Jedni nie potrafią bronić drudzy strzelać

0

Pena w bramce to taki pewniak jak 6 w Lotto

2

Ja bym docenił zaangażowanie drużyny pomysł na grę oraz wykonanie planu.... Tym bardziej że grają z mistrzem Hiszpanii z poprzedniego roku

15

A mi tam się podoba ta kamera.... Możemy z bliska oraz łatwiej dostrzec jak chu**** grają nasi

1

Wam też La Bamba wysiadła na chwilę?

1

@urbie999 magazynier doświadczony w bieganiu jak leci na dwójkę z drugiego końca magazynu więc walka nierówna

0

Z Realem w tym momencie było już 2:0 więc zespół robi postępy

1

Atmosfera jest dobra, zespół wierzy, możemy jeszcze dokonać wielkich rzeczy w tym sezonie......... Znowu będzie takie pieprzenie a gramy z 3 ligowcami

0

Patrząc ostatnio na formę kounde to będzie dla niego mecz wyzwanie i w końcu rywal w jego zasięgu. Xavi pewnie wystawi najlepsza 11 nawet bez fermina i forta z obawy przed porażka

0

@Peciak nie ma dobrych alternatyw ale pozostawienie go to też nie alternatywa bo drużyna się cofa w rozowju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?