Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 akurat chelb ze smalcem to rarytas a nie jedzenie dla "ubogich".
1
@Coutinho007 ty mnie nie rozumiesz jakich meczach z nim w składzie napisałem? Napisałem że jako 5-6 jak znalazł. On się już nie nadaje na bucie zawodnikiem wyjściowym i na nim gry nie da się oprzeć
0
@Coutinho007 ja nie mówię że mamy opierać na nim grę ale patrząc na ilość kontuzji w naszej drużynie przychodzi taki czas ze staje się ważny. Dla mnie powinien zostać do następnej zimy aż gavi nie dojdzie do siebie zawsze go alternatywa
1
@Coutinho007 obecnie zarabia grosze, nie buntuje się że nie gra , jak gra jakiś poziom reprezentuje ostatnio tworzył większe zagrożenie dla rywala niż nasza 9....... Jako 5-6 pomocnik jak znalazł
1
@MesQueUnClub96 top 10 tenisistów świata Lewandowski w chwili obecnej nie jest w top 10 zawodników w Hiszpanii a mowa na świecie także wybór jednogłośny
5
@Pogba Robert "nie umiem w piłkę" Lewandowski
0
@Rust_Cohle sprawdź sobie na flashscore zamiast próbować głupio prowokować
0
@MesQueUnClub96 jeśli dla ciebie zamiana skrzydłowego z 9 jest taktyka to pozazdrościć....on nawet nie miał szans na wzięcie udziału w akcji
0
De Jong wbiega za obrońców żadnego podania za chwilę ferran nikt nie widzi a gdzie w tym czasie jest Lewandowski......przy lewej linii bocznej xd
0
Kurr....jaki tu jest pressing jeden biega a trzech się patrzy
0
To się nie mogło inaczej zacząć xd
2
Cancelo biega i kuleje a debile medycy go na boisko wpuścili z powrotem
1
No to cancelo kontuzja
0
To co zaczynamy klasycznie nowy rok, strata bramki i gonimy wynik ?
0
@bebeto77 poczekaj do 90 minuty
0
Na bramki w meczu Realu trzeba poczekać do 90+ minuty wtedy wpadnie na 1:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska napisałeś żeby zostawić Thomasa z jednej strony ok ale z drugiej dalej pamiętam jego wypowiedź przed sezonem chwaląca juroszka i innych młodych że dobrze skaczą itp i nawet nie dostali najmniejszej szansy od niego mimo obecnej dyspozycji kadry.zamknal się na jedną opcję którą jest 3 naszych skoczków i nie próbuje opcji zbudowania wąska czy odbudowy stękały za to brnie w opcje z kotem zamiast dać szansę któremuś z tych młodych których chwalił
0
@karci0 oki czyli też nie powinniśmy winić obrońców za stracone bramki bo w końcu nie może wszystkiego wybronić patrząc analogicznie do tego że napastnik nie może strzelić wszystkiego
0
@Faro nie wiem czy w ogóle musisz sprawdzać bo może już nie ma możliwości zakupu
1
@Faro oj ja bym z chęcią się wybrał na taki koncert
0
Ale Arsenal jest dramatyczny dziś , i to chyba powinno być czerwo dla saliby....
0
Kot jak zwykle w konkursie niezawodny
1
@michal26 dzięki temu przepaść miedzy naszymi a czołówka się zaciera bo nasi 113 metrów zazwyczaj skaczą xd
0
Chciałbym kiedyś zobaczyć jak nasz zawodnik oddaje strzał z pozycji i z sytuacji jakiej oddał estupinian i trafił piękna bramkę. Przecież u nas rzuty rożne rozgrywa się tak że zagrywamy w konsekwencji piłkę do swojego bramkarza.....
1
@blakkudium u nas z rożnego cofa się do bramkarza
1
@LM10GOAT skijumping tam jest wszystko zarówno live jak i wyniki
0
@626 co z tego że może jak nie chce tam grać i xavi go tam nie ustawia..... Z niewolnika nie ma pracownika
1
@Mns21 z araujo jest ciężka sprawa bo on ma taki mental że potrafi zbudować drużynę dodatkowo ostatnio nie łapie kontuzji i dla mnie to jest podstawowy stoper na lata i jak miałbym wybierać między nim a reszta biorę jego a sprzedaje kounde który ma ogromne braki na Śo i buntuje się na PO więc ......
1
@TR3YWAY ja tam bym oddał za dobry hajs kounde bo obecnie jest słabszy od Duńczyka i araujo a dodatkowo buntuje się przeciwko grze na PO więc dla mnie ultimatum albo grasz na PO albo nara. Ale klub pewnie sprzeda Duńczyka który jest solidny i nie schodzi poniżej pewnego poziomu