1

@ranger3120 akurat chelb ze smalcem to rarytas a nie jedzenie dla "ubogich".

1

@Coutinho007 ty mnie nie rozumiesz jakich meczach z nim w składzie napisałem? Napisałem że jako 5-6 jak znalazł. On się już nie nadaje na bucie zawodnikiem wyjściowym i na nim gry nie da się oprzeć

0

@Coutinho007 ja nie mówię że mamy opierać na nim grę ale patrząc na ilość kontuzji w naszej drużynie przychodzi taki czas ze staje się ważny. Dla mnie powinien zostać do następnej zimy aż gavi nie dojdzie do siebie zawsze go alternatywa

1

@Coutinho007 obecnie zarabia grosze, nie buntuje się że nie gra , jak gra jakiś poziom reprezentuje ostatnio tworzył większe zagrożenie dla rywala niż nasza 9....... Jako 5-6 pomocnik jak znalazł

1

@MesQueUnClub96 top 10 tenisistów świata Lewandowski w chwili obecnej nie jest w top 10 zawodników w Hiszpanii a mowa na świecie także wybór jednogłośny

5

@Pogba Robert "nie umiem w piłkę" Lewandowski

0

@Rust_Cohle sprawdź sobie na flashscore zamiast próbować głupio prowokować

0

@MesQueUnClub96 jeśli dla ciebie zamiana skrzydłowego z 9 jest taktyka to pozazdrościć....on nawet nie miał szans na wzięcie udziału w akcji

0

De Jong wbiega za obrońców żadnego podania za chwilę ferran nikt nie widzi a gdzie w tym czasie jest Lewandowski......przy lewej linii bocznej xd

0

Kurr....jaki tu jest pressing jeden biega a trzech się patrzy

0

To się nie mogło inaczej zacząć xd

2

Cancelo biega i kuleje a debile medycy go na boisko wpuścili z powrotem

1

No to cancelo kontuzja

0

To co zaczynamy klasycznie nowy rok, strata bramki i gonimy wynik ?

0

@bebeto77 poczekaj do 90 minuty

0

Na bramki w meczu Realu trzeba poczekać do 90+ minuty wtedy wpadnie na 1:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska napisałeś żeby zostawić Thomasa z jednej strony ok ale z drugiej dalej pamiętam jego wypowiedź przed sezonem chwaląca juroszka i innych młodych że dobrze skaczą itp i nawet nie dostali najmniejszej szansy od niego mimo obecnej dyspozycji kadry.zamknal się na jedną opcję którą jest 3 naszych skoczków i nie próbuje opcji zbudowania wąska czy odbudowy stękały za to brnie w opcje z kotem zamiast dać szansę któremuś z tych młodych których chwalił

0

@karci0 oki czyli też nie powinniśmy winić obrońców za stracone bramki bo w końcu nie może wszystkiego wybronić patrząc analogicznie do tego że napastnik nie może strzelić wszystkiego

0

@Faro nie wiem czy w ogóle musisz sprawdzać bo może już nie ma możliwości zakupu

1

@Faro oj ja bym z chęcią się wybrał na taki koncert

0

Ale Arsenal jest dramatyczny dziś , i to chyba powinno być czerwo dla saliby....

0

Kot jak zwykle w konkursie niezawodny

1

@michal26 dzięki temu przepaść miedzy naszymi a czołówka się zaciera bo nasi 113 metrów zazwyczaj skaczą xd

0

Chciałbym kiedyś zobaczyć jak nasz zawodnik oddaje strzał z pozycji i z sytuacji jakiej oddał estupinian i trafił piękna bramkę. Przecież u nas rzuty rożne rozgrywa się tak że zagrywamy w konsekwencji piłkę do swojego bramkarza.....

1

@blakkudium u nas z rożnego cofa się do bramkarza

1

@LM10GOAT skijumping tam jest wszystko zarówno live jak i wyniki

0

@626 co z tego że może jak nie chce tam grać i xavi go tam nie ustawia..... Z niewolnika nie ma pracownika

1

@Mns21 z araujo jest ciężka sprawa bo on ma taki mental że potrafi zbudować drużynę dodatkowo ostatnio nie łapie kontuzji i dla mnie to jest podstawowy stoper na lata i jak miałbym wybierać między nim a reszta biorę jego a sprzedaje kounde który ma ogromne braki na Śo i buntuje się na PO więc ......

1

@TR3YWAY ja tam bym oddał za dobry hajs kounde bo obecnie jest słabszy od Duńczyka i araujo a dodatkowo buntuje się przeciwko grze na PO więc dla mnie ultimatum albo grasz na PO albo nara. Ale klub pewnie sprzeda Duńczyka który jest solidny i nie schodzi poniżej pewnego poziomu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?