Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Po strzale to już można stempla robić?
2
OMG lewy chyba prędkość busquetsa złapał
4
Nie wiem jak można lubić Simeone i jego bandę zwierząt......
4
Przecież to już powinno być po meczu jakbyśmy przynajmniej 50% szans wykorzystali
3
Niezłe rozegranie różnego do peny
1
Mam nadzieję że te gwizdy to na lewego.
3
Ten z 9 już zaczyna swój spektakl
4
Jednak araujo zaczął na śo w końcu coś dotarło do xaviego
1
Bukmacherka to stan umysłu bologna zamyka kupon prowadzą 1:0 w ostatniej akcji meczu gość fauluje bramkarza gospodarzy i będzie karny no to są jaja
1
@NeroTFP1 najlepsze jest to ile czasu dyskutował po tym z sędzią. Przecież to kryminał co zrobił i nie ma na to najmniejszego wytłumaczenia
5
@MOLESTA na pustaka ale przynajmniej był na miejscu , dałbym sobie rękę obciąć że lewy w tej sytuacji byłby na skraju 16 z rękoma w górze
1
@titooB dokładnie tak to zrozumiałem. Super zawodnik
0
@titooB tak bo to jest tak proste że do tej pory nie widziałem zawodnika który tak poszedł środkiem pola i odwalił taką akcję
0
@AmigoBlancos to co jedni maga a drudzy nie ? Ciekawe czy taki post dodasz po kolejnym odcinku serialu "nie rozmawiamy o sędziach" w real tv
11
@AmigoBlancos ty masz pretensje do TVP że robi propagandę to co powiesz na temat real Madryt tv i akcji z "jazdą po sędziach" ? To że mu krzywdy nie zrobił nie broni go w żaden sposób bo niewiele brakowało i by krzywda była.
0
@ludnek też trochę tego nie rozumiem bo przy obecnej formie to kounde powinien na tej ławce zagościć
0
@Herato być może jest starszy od wymienionych i to jest pewna przeszkoda bo prime ma już za sobą ale na miłość boską to jest parodia co on robi , nie dość że nic nie wnosi to jeszcze gestykuluje ciągle ma do kogoś jakieś pretensje, próbuje swoje nieudolności zwalić na innych (piętką z Rayo do Felixa przykład idealny). Żaden z wymienionych zawodników nie był pamiętany po meczach z tego ile raz łapami machał,przynajmniej wykazywał zaangażowanie a tu nawet lewemu można wiele zarzucić bo ani do przodu ani w obronie po prostu nie pomaga a wręcz pezezkadza w dodatku ciągle brakuje go w polu karnym bo wymyślił sobie że jest Messim i umie rozgrywać
0
Gundogan i Lewandowski zdecydowanie najgorsi na boisku, do zmiany
0
Nie no nie da się patrzeć na to co odpieprza lewy
2
Dla mnie rapha + lewy powinni zostać w szatni po 1 połowie
1
Po cholerę my ciągle te auty i rożne wycofujemy do obrony. Nie jestem w stanie tego pojąć
3
Klasyczny mecz Barcelony zaraz strata bramki i próba odrobienia do końca meczu
4
Pasuje ta opaska kapitana do araujo
0
@Criss18Barca Kraft się bawi i znając jego stabilność i równość skoków to ten sezon będzie jego bo już na początku powinien odjechać stawce dosyć daleko bo forma jego vs innych to przepaść. Co do naszych to niestety młodsi nie będą, raczej możemy oczekiwać fajnych wyników w pojedynczych konkursach aniżeli przez cały sezon. O żyłę się nie martwię bo on co roku faluje a na najważniejsze imprezy się spina, Kubacki powinien też dobić do top 10 za to Stoch wygląda na prawdę słabo, tam jakby nic się nie zgrywa. Sztab musi szybko coś zrobić żeby się nie okazało że w pucharze Narodów będziemy walczyć z Włochami czy finami.
0
@KrwawiaceoczyVEB fotomontaż zdecydowanie
0
@Messibestplayerintheworld lewy w tamtym czasie marketingowo się sprzedał dobrze , dodatkowo wzrosły morale laporty bo sprowadzil gwiazdę
0
@Rewolucja123 wystarczyłby ten z urugwajskiej kadry.
0
@Rewolucja123ale tego z kadry czy tego z Liverpoolu. Jak tego z klubu to ja zostanę przy lewym
0
@Criss18Barca zaangażowanie i charyzmę było widać u gaviego i araujo z tym że wiadomo jak jest z gavim. Robić przewagę może tylko yamal bo ma predyspozycje ale jakość dziwnie im dłużej jest w drużynie xaviego tym bardziej gaśnie
1
@Culer9002 coś mi telefon zgłupiał xd