0

@Klimach fan to kolesiostwo trwa w najlepsze od dawna a przykład Ziobry, Rutkowskiego i kliku innych młodych jest najlepszym tego dowodem. Co do Stocha zgadzam się szanuje go jest wielkim mistrzem skoków ale to co robi w tym sezonie jaka otoczkę buduje wkoło siebie trochę uwłacza jego osobie

1

Patrzę wyniki kwalifikacji w skokach kot poza konkursem. Zamiast wziąć jakiegoś młodziaka w jego miejsce to próbujemy wskrzeszać zmarłych a później dziwimy się że młodzi kończą kariery lub nie osiągają wyników - jak mają to robić skoro nie dostają szans. Kolejna sprawa tylko w Pl jest przeświadczenie że 18-19 latek jest za młody na skakanie a 25-26 latek to perspektywiczny młody skoczek. strach pomyśleć co będzie jak Kubacki Stoch i żyła skończą skakać

0

@Pressinho ok z tym że zobacz kiedy gra ferran najwcześniej w 2 połowach i na jakiej pozycji a na jakiej gra lewy. Suche statystyki tu nie pomogą bo ferran jest rzucany na skrzydło..... Więc według statystyk jest lepszy od lewego który z racji gry na 9 ma więcej okazji

1

@tristan87 twój komentarz to poziom getafe. Chłop rzucany jest co mecz gdzie indziej dodatkowo wchodzi zazwyczaj na "ratowanie" wyniku. Jakby miał tyle szans co polski strzelec wyborowy to liczby spokojnie miałby lepsze .

1

@SteuerFreiMoney tak ten kalendarz jest "genialnie" ułożony logistycznie. Ale nie można nic z tym zrobić bo któryś z szejków mógłby się obrazić i dopiero by było. Ekologia powinna odgrywać jakąś rolę nawet ważna ale szukanie oszczędności nie tam gdzie realnie są one możliwe i korzystne a w innej sferze jest trochę chore, przecież jakby ułożyć rundy kontynentami oszczędziłoby sobie i zawodnikom kupę czasu i problemów.

1

We wiadomościach powiedzą że 200 tysięcy osób broni wolnych mediów xd

3

Jakbym napisał co teraz czuję i myślę jako kibic to dostałbym bana na kilka lat
#Xaviout

0

A kounde dalej niech patrzy jak zawodnik przyjmuje piłkę zamiast walczyć

0

Po tym co dziś zobaczyłem nawet nie czekam na sobotni mecz. Wolę w tym czasie odpalić konsolę i chyba skończyć z oglądaniem tego do czasu aż xavi poleci. Zacząłem oglądać i kibicować za czasów rijkarda ale to co teraz się odpieprza to chyba jest po prostu upadek totalny a ja jako kibic pewnie nie jedyny mam dosyć oglądania tak dramatycznej drużyny (w sumie nie drużyny bo oni zespołem nie są tylko zlepkiem nazwisk)

0

@KrwawiaceoczyVEB patrz kounde, regres podobny

1

Kounde to też niezły kasztan się zrobił zero walki z napastnikiem tylko z łatwością zawodnik bierze go na plecy a on statysta

1

Niby człowiek wiedział a jednak się łudził

0

Oriol romeu świetna asysta

0

@Kuba_1 a ty wierzysz że po jednej rozmowie podjął już decyzję że odchodzi

0

@Kuba_1 dyskusja nie ma sensu skoro ty po jednym telefonie który z resztą otoczenie araujo zaprzecza stwierdzasz że araujo odchodzi i że nie potrzeba takich w klubie..... Odklejka na maxa

2

@Uven przeczytaj dokładnie tu nie chodzi o samą grę w masce tylko o możliwe konsekwencje o ryzyko zdrowotne........

1

@FcPortoFan1999 projekt co gra w tym sezonie to czapki z głów... Głupia wpadka z Bełchatowem a poza tym Super. Nie zdziwię się jak skończą fazę zasadniczą na 1 miejscu bo JSW też musi gdzieś punkty zgubić poza projektem a projekt terminarz ma łatwiejszy

15

@xavi890 tak i dlatego gra w masce lub nawet bez niej i ryzykuje mając pęknięta żuchwę zamiast spokojnie sobie siedzieć kilka tygodni i wyleczyć się w 100% bez ryzyka

0

@Kuba_1 z wrażenia aż mu stanął pewnie i o niczym innym nie myślał tylko o Bayernie no proszę cię zastanów się nad tym co piszesz. To nie jest dzieciak grający w klubie z ekstraklasy z ofertą z Bayernu tylko gracz i kapitan Barcelony. Skoro taki lewy odchodzi z Bayernu na rzecz Barcelony to zastanów się gdzie granie jest większym prestiżem (nie mylić z poziomem sportowym)

4

@Kuba_1 tak pewnie też namieszali lewemu,raphie, pedriemu, kounde cancelo felixowi i xaviemu a balde to już przed sezonem namieszali. Dobry psycholog z ciebie skoro widzisz takie coś przez telewizor

0

@Kuba_1 martwy przepis.

0

@Kuba_1 skąd wiesz jak wyglądała rozmowa? Jak do ciebie ktoś zadzwoni z innej firmy o coś zapytać np to można od razu powiedzieć że odbierając telefon wyrażasz chęć zmiany pracy?

5

Brawo lewy piłka na 3:3 i nawet głową nie trafił

0

Ferran brawo za akcję

0

Gundo to musi być gol

0

Rapha z lewym widzę notorycznie trenują przyjęcie piłki

1

@Piorun a kto miał strzelać lewy?

1

Lewy macha łapa w kierunku raphy po strzale a sam nie pamiętam kiedy trafił z wolnego

1

Można uderzyć z dystansu?

5

Szkoda że go za rękę do bramki nie zaprowadzili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?