3

@Kessie genialny to był weekend wyścigowy. Kubica w takiej taczce potrafił wyciągać super wyniki......

1

@AmigoBlancos dzięki xd

4

Logika w Hiszpanii sędzia z jednym z najgorszych wskaźników oceny pyk go na głównego w finale superpucharu xd

1

@AmigoBlancos w niedzielę postaw taki sam zakład i zobaczymy czy to twoja zasługa....xd

0

Nie no serio ten idiota wysłał romeu na rozgrzewkę..... Sabotaż

0

Ja pierdziele jakie drewno z 9

1

@Messibestplayerintheworld po co czekać do końca meczu ? Jego obecność nic nie daje drużynie

1

No to Felix za ferrana zamiast za lewego , standardowe zmiany xaviego

0

Więcej niech wymachuje łapami

1

Kto już kontuzjowany że fort się intensywnie rozgrzewa?

10

Jak dla mnie gość z Teneryfy z automatu powinien wyrwać żółtko za prowokowanie, po co biegł do araujo.....

0

@szymonekk jeśli chodzi o walki z firmy na c mam nie miłe doświadczenia musiałem nożem zeskrobywać kawałki włosia ps. Wypłukanie w ciepłej wodzie nie pomogło. Jeśli chodzi o farby to beckers i magnat to świetne rozwiązanie

1

"kopany w nogi" - piłką przez nogi..... Nie no ten komentator to wybitny mówca

0

@Ojciec5tkidzieci no cóż kiedyś środkowi byli porównywani do lucasa/Simona według mnie teraz można ich zacząć porównywać do Hubera bo w ścisłym topie to on już jest od mistrzostw Europy. Genialny środkowy w dodatku wulkan pozytywnej energii co potrafi ponieść drużynę za kilka lat widziałbym go w roli kapitana kadry (po śliwce)

0

Lewandowski z szansą na przełamanie....... Ależ to będzie genialne podsumowanie występu

1

Lewy z pretensjami że ferran nie ma oczu z tyłu głowy i go nie widział....xd

2

Po co powołuje tych zawodników z rezerw skoro oni nawet z 4 ligowcami nie zagrają..... Tym bardziej pewnie zagrają w lidze

0

Nie no Lewandowski w intensywnej rozgrzewce.......xavi na prawdę ma mokro w majtach

2

Ale rapha to debil ... Stoi za napastnikiem i macha ręką że spalony...... Kretyn

2

Fort to przynajmniej wrzucić umie i to zarówno z lewej jak i z prawej nogi

1

Nie no zdjąć z boiska Romeu i raphe. Jeden sabotuje bijąc swoich drugi potyka się o swoje nogi

0

Nie mogę z tego raphinhy zero pozytywów.... Jest tak czytelny dla obrońców

1

Dobra rapha zejdź już z tego boiska kasztanie.... Nikogo w bramce nie było i strzał w trybuny

0

@Criss18Barca przede wszystkim temat musi się sprzedawać i to jest priorytet w dzisiejszych czasach ......

1

1 minuta a romeu niedokładne podanie na kilka metrów plus pozwolenie na wyjście spod pressingu....

2

Na 4 ligowca wychodzimy takim składem.....xavi chyba ma pełne gacie

0

@CZAJUN_119 tego wielkiego Arsenalu ?

0

@speed1 a mi go szkoda nie jest z jednego powodu brak pokory. Nigdy nie powie że jest w słabszej formie czy zagrał słabo poza tym na boisku wiecznie wymachuje łapami, gestykulując i często zwalając winę za swoje zagrania na innych zawodników...... Dla mnie taki brak pokory i nieumiejętność przyznania się do błędu są fatalne i źle świadczą

1

@norbi77 za całokształt kariery

1

@Ojciec5tkidzieci szkoda że ekipa w okrojonym składzie dziś była ale zdjęcie top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?