Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie genialny to był weekend wyścigowy. Kubica w takiej taczce potrafił wyciągać super wyniki......
1
@AmigoBlancos dzięki xd
4
Logika w Hiszpanii sędzia z jednym z najgorszych wskaźników oceny pyk go na głównego w finale superpucharu xd
1
@AmigoBlancos w niedzielę postaw taki sam zakład i zobaczymy czy to twoja zasługa....xd
0
Nie no serio ten idiota wysłał romeu na rozgrzewkę..... Sabotaż
0
Ja pierdziele jakie drewno z 9
1
@Messibestplayerintheworld po co czekać do końca meczu ? Jego obecność nic nie daje drużynie
1
No to Felix za ferrana zamiast za lewego , standardowe zmiany xaviego
0
Więcej niech wymachuje łapami
1
Kto już kontuzjowany że fort się intensywnie rozgrzewa?
10
Jak dla mnie gość z Teneryfy z automatu powinien wyrwać żółtko za prowokowanie, po co biegł do araujo.....
0
@szymonekk jeśli chodzi o walki z firmy na c mam nie miłe doświadczenia musiałem nożem zeskrobywać kawałki włosia ps. Wypłukanie w ciepłej wodzie nie pomogło. Jeśli chodzi o farby to beckers i magnat to świetne rozwiązanie
1
"kopany w nogi" - piłką przez nogi..... Nie no ten komentator to wybitny mówca
0
@Ojciec5tkidzieci no cóż kiedyś środkowi byli porównywani do lucasa/Simona według mnie teraz można ich zacząć porównywać do Hubera bo w ścisłym topie to on już jest od mistrzostw Europy. Genialny środkowy w dodatku wulkan pozytywnej energii co potrafi ponieść drużynę za kilka lat widziałbym go w roli kapitana kadry (po śliwce)
0
Lewandowski z szansą na przełamanie....... Ależ to będzie genialne podsumowanie występu
1
Lewy z pretensjami że ferran nie ma oczu z tyłu głowy i go nie widział....xd
2
Po co powołuje tych zawodników z rezerw skoro oni nawet z 4 ligowcami nie zagrają..... Tym bardziej pewnie zagrają w lidze
0
Nie no Lewandowski w intensywnej rozgrzewce.......xavi na prawdę ma mokro w majtach
2
Ale rapha to debil ... Stoi za napastnikiem i macha ręką że spalony...... Kretyn
2
Fort to przynajmniej wrzucić umie i to zarówno z lewej jak i z prawej nogi
1
Nie no zdjąć z boiska Romeu i raphe. Jeden sabotuje bijąc swoich drugi potyka się o swoje nogi
0
Nie mogę z tego raphinhy zero pozytywów.... Jest tak czytelny dla obrońców
1
Dobra rapha zejdź już z tego boiska kasztanie.... Nikogo w bramce nie było i strzał w trybuny
0
@Criss18Barca przede wszystkim temat musi się sprzedawać i to jest priorytet w dzisiejszych czasach ......
1
1 minuta a romeu niedokładne podanie na kilka metrów plus pozwolenie na wyjście spod pressingu....
2
Na 4 ligowca wychodzimy takim składem.....xavi chyba ma pełne gacie
0
@CZAJUN_119 tego wielkiego Arsenalu ?
0
@speed1 a mi go szkoda nie jest z jednego powodu brak pokory. Nigdy nie powie że jest w słabszej formie czy zagrał słabo poza tym na boisku wiecznie wymachuje łapami, gestykulując i często zwalając winę za swoje zagrania na innych zawodników...... Dla mnie taki brak pokory i nieumiejętność przyznania się do błędu są fatalne i źle świadczą
1
@norbi77 za całokształt kariery
1
@Ojciec5tkidzieci szkoda że ekipa w okrojonym składzie dziś była ale zdjęcie top