Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle a może Barcelona?
3
Niezadowolony bo trener mu każe grać na PO - nie chce tam grać to pożegnać po sezonie dopóki jeszcze sensowa kasę można wyciągnąć a za część pieniędzy znaleźć zastępstwo tańsze i lepsze (bo to co ostatnio gra kounde to o gorsze zastępstwo byłoby ciężko) , on na środek się nie nadaje zwyczajnie. Może mieć pojedyncze dobre spotkania ale na dłuższą metę świetnego stopera z niego nie będzie.
0
@Fabik87 tu nawet nie chodzi o samo wyprowadzenie a o po prostu grę w obronie, kounde mam wrażenie że przegrywa każdy pojedynek z napastnikiem i z łatwością kazdy bierze go sobie na plecy a on jest statystą
6
Jak patrzę na pewność siebie cubarsiego i forta jak wchodzą na boisko a potem widzę sparaliżowanego kounde...... Szlak mnie trafia, mówi się dużo o sprzedaży christensena a dla mnie to Francuz powinien jako pierwszy polecieć po sezonie chyba że .....pogodzi się z gra na PO
6
I czemu on do yamala nie zagrał?
1
@Peciak najlepszego to może nie trafię ale najgorszego od razu mogę wskazać: pan z numerem 9.
1
Myślę że teraz powinni podjąć jednoznaczna decyzję w związku ze słowami Laporty. Nagrodzić real kolejnymi punktami a Barcy odjąć
2
@NeroTFP1 straszna szkoda jeden z niewielu zawodników spoza naszego kraju którego wręcz uwielbiam za skromność i cała otoczkę poza skokami.......
0
@Visca_barca curry, Bryant ich dwóch uwielbiam/ uwielbiałem oglądać
7
@Darek789 przecież masz podsumowane zarówno korzyści jak i straty . Madrycki kalkulator ci coś nie działa więc tu nie wyskakuj z Valencia
0
@Luciano99 w sensie że przyczynił się swoim zejściem?
1
Shark dziś jest Wielki
1
Ferran dzięki ci za tę akcję
0
@Alan_fcbfan on jest po kontuzji.....
2
@MesQueUnClub96 lewy źle przyjmuje macha łapami z pretensjami roque źle przyjmuje przeprasza
3
Tak to jest jak gra się przeciwko zespołowi z Realem w nazwie
0
Zamiast żółtej dla sokratisa żółta za dyskusje dostaję fdj
2
I to nie jest faul na pedrim?
0
@KrwawiaceoczyVEB faulowany był zdecydowanie
0
@MesQueUnClub96 linia spalonego to linia wielkości powiedzmy ok 10-15 cm więc niezłą masz tolerancję. Mam patrzeć na początek czy koniec linii czy uznajesz że linia to linia
0
Dadzą linie ze spalonym?
0
Oj nie wiem czy tu był spalony
0
@MesQueUnClub96 a de Jong to Bóg czy kto że ma czytać w umyśle lewego
1
@MesQueUnClub96 i powiesz że to było dobre podanie?
3
Klasyczny lewy odbiło się jak od deski i macha łapami na de jonga
0
Napastnik prawie kopie w głowę naszego gdy wybija piłkę głową a sędzia 5 metrów obok i nie widzi
2
Jaki kur** spalony?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kuba_1 to co zawieszenie na 10 spotkań?
0
@Donnie_Darko rozumu życzę w tym nowym roku który niedawno się zaczął myślę że to wystarczy