0

@Rust_Cohle a może Barcelona?

3

Niezadowolony bo trener mu każe grać na PO - nie chce tam grać to pożegnać po sezonie dopóki jeszcze sensowa kasę można wyciągnąć a za część pieniędzy znaleźć zastępstwo tańsze i lepsze (bo to co ostatnio gra kounde to o gorsze zastępstwo byłoby ciężko) , on na środek się nie nadaje zwyczajnie. Może mieć pojedyncze dobre spotkania ale na dłuższą metę świetnego stopera z niego nie będzie.

0

@Fabik87 tu nawet nie chodzi o samo wyprowadzenie a o po prostu grę w obronie, kounde mam wrażenie że przegrywa każdy pojedynek z napastnikiem i z łatwością kazdy bierze go sobie na plecy a on jest statystą

6

Jak patrzę na pewność siebie cubarsiego i forta jak wchodzą na boisko a potem widzę sparaliżowanego kounde...... Szlak mnie trafia, mówi się dużo o sprzedaży christensena a dla mnie to Francuz powinien jako pierwszy polecieć po sezonie chyba że .....pogodzi się z gra na PO

6

I czemu on do yamala nie zagrał?

1

@Peciak najlepszego to może nie trafię ale najgorszego od razu mogę wskazać: pan z numerem 9.

1

Myślę że teraz powinni podjąć jednoznaczna decyzję w związku ze słowami Laporty. Nagrodzić real kolejnymi punktami a Barcy odjąć

2

@NeroTFP1 straszna szkoda jeden z niewielu zawodników spoza naszego kraju którego wręcz uwielbiam za skromność i cała otoczkę poza skokami.......

0

@Visca_barca curry, Bryant ich dwóch uwielbiam/ uwielbiałem oglądać

7

@Darek789 przecież masz podsumowane zarówno korzyści jak i straty . Madrycki kalkulator ci coś nie działa więc tu nie wyskakuj z Valencia

0

@Luciano99 w sensie że przyczynił się swoim zejściem?

1

Shark dziś jest Wielki

1

Ferran dzięki ci za tę akcję

0

@Alan_fcbfan on jest po kontuzji.....

2

@MesQueUnClub96 lewy źle przyjmuje macha łapami z pretensjami roque źle przyjmuje przeprasza

3

Tak to jest jak gra się przeciwko zespołowi z Realem w nazwie

0

Zamiast żółtej dla sokratisa żółta za dyskusje dostaję fdj

2

I to nie jest faul na pedrim?

0

@KrwawiaceoczyVEB faulowany był zdecydowanie

0

@MesQueUnClub96 linia spalonego to linia wielkości powiedzmy ok 10-15 cm więc niezłą masz tolerancję. Mam patrzeć na początek czy koniec linii czy uznajesz że linia to linia

0

Dadzą linie ze spalonym?

0

Oj nie wiem czy tu był spalony

0

@MesQueUnClub96 a de Jong to Bóg czy kto że ma czytać w umyśle lewego

1

@MesQueUnClub96 i powiesz że to było dobre podanie?

3

Klasyczny lewy odbiło się jak od deski i macha łapami na de jonga

0

Napastnik prawie kopie w głowę naszego gdy wybija piłkę głową a sędzia 5 metrów obok i nie widzi

2

Jaki kur** spalony?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kuba_1 to co zawieszenie na 10 spotkań?

0

@Donnie_Darko rozumu życzę w tym nowym roku który niedawno się zaczął myślę że to wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?