5

@Criss18Barca ale chodzi ci że bydło w białych koszulach wypuścili?

1

@Romario87 najważniejsze żeby po nosie się nie drapać bo to jest dopiero bandytyzm boiskowy

2

@Senstin twoja wypowiedź nie ma sensu "pomijając Fakt" że nie mówię tu o faulach tylko o beznadziejnym i chamskim zachowaniu zawodników realu

6

Każdy faul na zawodniku Sevilli to machanie łapami w kierunku sędziego ....a sędzia dalej kartki nie pokaże

2

@HighestInTheRoom ale to nie wolno tak się podśmiewać, to nie dobra jest . A Polska to być zła

6

Lewy kolejne genialne przyjęcie

0

Normalny trener już by zdjął pedriego christensena i de Jonga

5

Poczekaj xavi do 90 z tymi zmianami

5

Tak lewy po co podać można się pokiwać i stracić

1

Jak nie rozgrywać różnych wersjq Barcelona

1

Kounde bezbłędny - ciekawe co oni biorą w Polsacie

0

Żeby tęle akcje się nie zemściły i jakiś wylew nie poszedł

3

Ten komentator nieźle odklejony

11

Jak on go nawet nie dotknął , za co ta kartka

0

@yoli śmiało mógł spróbować strzału również

1

Klasycznie zamiast uderzyć zza 16 wycofanie do srodkowego obrońcy

1

żeby tylko w pierwszych minutach nie przegrać tego dwumeczu

0

@Criss18Barca stąd te słabe wyniki w tym sezonie....no idealna wymówka dla Małysza na ten weekend bo przecież to nie wina trenera i chłopaków.... Może jeszcze ewentualnie sytuacja z wolnym spowodowała słaba formę naszych

2

@BorzyKrzys no właśnie zapier*** po 15 godzin. Wielu ludzi widzi tylko nowe maszyny i budynki (często brane na grube kredyty ) a nie widzi ludzkiej pracy i poświęcenia rolników którzy nie mają urlopów jak normalni ludzie w pracy.

0

@Cochise to ja już wolę pogonić pseudo obrońcę kounde który ani nie jest wybitny na PO ani nawet poprawny na Śo i christensena i ściągnąć z powrotem riada i Garcię. Poziomu to nie osłabi a finanse naprawi

2

@fc20barca oj tak , umiał w wywiady

1

Jeszcze tylko brakuje żeby xavi wyszedł w czerwcu i powiedział że nie odchodzi a to co wcześniej powiedział o odejściu to było celowe żeby wskrzesić ducha drużyny i zmotywować do walki....... Jego wypowiedzi tylko go kompromitują

2

Dla dobra klubu lepiej jak nie trafi

11

Mnie w robocie za takie wyniki jak xavi już dawno by na zbity pysk wywalili.....

3

Najgorsze że Laporta będzie miał wymówkę żeby nie zwolnić xaviego już dziś - tylko 3 dni do meczu z Napoli

0

@Tarins riad to opcja, heromos super jakby się udało , trzeba pamiętać że w Gironie mamy jeszcze Garcię który od aktualnego kounde gorszy z pewnością nie będzie

0

@Tarins przegrywa większość pojedynków z napastnikami grając na Śo, na PO jest za wolny poza tym nie pomaga w ofensywie dodatkowo stroi fochy że nie chce grać na PO jak dla mnie pierwszy do odstrzału za dobry hajs

3

Pewnie po meczu dostanie po łbie od xaviego że uderzył z daleka

2

Dobrze że 16 latek ratuje nam dupę

0

@halfnolife po co przecież wszystko pod kontrolą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?