Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Criss18Barca ale chodzi ci że bydło w białych koszulach wypuścili?
1
@Romario87 najważniejsze żeby po nosie się nie drapać bo to jest dopiero bandytyzm boiskowy
2
@Senstin twoja wypowiedź nie ma sensu "pomijając Fakt" że nie mówię tu o faulach tylko o beznadziejnym i chamskim zachowaniu zawodników realu
6
Każdy faul na zawodniku Sevilli to machanie łapami w kierunku sędziego ....a sędzia dalej kartki nie pokaże
2
@HighestInTheRoom ale to nie wolno tak się podśmiewać, to nie dobra jest . A Polska to być zła
6
Lewy kolejne genialne przyjęcie
0
Normalny trener już by zdjął pedriego christensena i de Jonga
5
Poczekaj xavi do 90 z tymi zmianami
5
Tak lewy po co podać można się pokiwać i stracić
1
Jak nie rozgrywać różnych wersjq Barcelona
1
Kounde bezbłędny - ciekawe co oni biorą w Polsacie
0
Żeby tęle akcje się nie zemściły i jakiś wylew nie poszedł
3
Ten komentator nieźle odklejony
11
Jak on go nawet nie dotknął , za co ta kartka
0
@yoli śmiało mógł spróbować strzału również
1
Klasycznie zamiast uderzyć zza 16 wycofanie do srodkowego obrońcy
1
żeby tylko w pierwszych minutach nie przegrać tego dwumeczu
0
@Criss18Barca stąd te słabe wyniki w tym sezonie....no idealna wymówka dla Małysza na ten weekend bo przecież to nie wina trenera i chłopaków.... Może jeszcze ewentualnie sytuacja z wolnym spowodowała słaba formę naszych
2
@BorzyKrzys no właśnie zapier*** po 15 godzin. Wielu ludzi widzi tylko nowe maszyny i budynki (często brane na grube kredyty ) a nie widzi ludzkiej pracy i poświęcenia rolników którzy nie mają urlopów jak normalni ludzie w pracy.
0
@Cochise to ja już wolę pogonić pseudo obrońcę kounde który ani nie jest wybitny na PO ani nawet poprawny na Śo i christensena i ściągnąć z powrotem riada i Garcię. Poziomu to nie osłabi a finanse naprawi
2
@fc20barca oj tak , umiał w wywiady
1
Jeszcze tylko brakuje żeby xavi wyszedł w czerwcu i powiedział że nie odchodzi a to co wcześniej powiedział o odejściu to było celowe żeby wskrzesić ducha drużyny i zmotywować do walki....... Jego wypowiedzi tylko go kompromitują
2
Dla dobra klubu lepiej jak nie trafi
11
Mnie w robocie za takie wyniki jak xavi już dawno by na zbity pysk wywalili.....
3
Najgorsze że Laporta będzie miał wymówkę żeby nie zwolnić xaviego już dziś - tylko 3 dni do meczu z Napoli
0
@Tarins riad to opcja, heromos super jakby się udało , trzeba pamiętać że w Gironie mamy jeszcze Garcię który od aktualnego kounde gorszy z pewnością nie będzie
0
@Tarins przegrywa większość pojedynków z napastnikami grając na Śo, na PO jest za wolny poza tym nie pomaga w ofensywie dodatkowo stroi fochy że nie chce grać na PO jak dla mnie pierwszy do odstrzału za dobry hajs
3
Pewnie po meczu dostanie po łbie od xaviego że uderzył z daleka
2
Dobrze że 16 latek ratuje nam dupę
0
@halfnolife po co przecież wszystko pod kontrolą