3

@mekston co z tego. Gudno Robert yamal o kounde grają wszystko od deski do deski i to idealny moment żeby przynajmniej część z nich dostała wolne i złapała świeżość..... To idealny moment lepszego już nie będzie na rotacje

1

@joloskyy bo to idealny moment w sezonie na danie świeżości zawodnikom? Przed nami wymagająca 2 część sezonu i żal nie wykorzystać takiego spotkania do rotacji a mamy kilku zawodników którzy grają wszystko od deski do deski.......

0

Xavi genialne rotacje . Idealny moment sezonu żeby dać zawodnikom trochę odpocząć a tymczasem w składzie yamal Robert kounde gundogan. Zajedzie nam ten skład....

4

@Encore Leon kurek Russell ebadipour..... Fajne nazwiska w kolejnym sezonie zagoszczą w Polsce. Mimo odejścia kilku znaczących zawodników PlusLiga kolejny rok zrobi krok do przodu.

1

@VegetaPolska żeby tylko nie rozniósł tej ligi razem z szatnią...... Hazard też miał zabić rywalizacje między Barcelona a Realem na korzyść realu a wyszło jak wyszło.......

0

@oleoleole no ja rozumiem ale z tymi 150 mln to przesada nawet united nie są takimi frajerami żeby za tyle go kupić

1

@Kacper313 tak 500 mln od razu bo w realu gra

1

@ViscaelBarca2007 generalnie jest z nim problem z jednej strony defensywnym pomocnikiem nigdy nie będzie bo nie potrafi bronić będąc jedyną 6 z drufiejsbtorny ofensywnym też nie będzie bo liczb nie robi i nie kreuje sytuacji....... Ja mam mieszane uczucia co do de Jonga i według mnie przy korzystnej ofercie finansowej rozważyłbym jego sprzedaż ..... On już nie jest młodzieniaszkiem tylko wchodzi w etap doświadczonego zawodnika na którym można opierać grę ale mam wątpliwości czy grę Barcelony. Jak dla mnie coraz mniej pasuje do Barcelony

0

@Barcanajlepszyteam tak , przede wszystkim odchodzi Kochanowski i tj defalco dodatkowo Drzyzge na rozegraniu zastąpi ropret a przyjęcie Bednorz cebulij vasina nie wygląda jakoś zachęcająco

0

@FCB24 tak Russell jest prawie pewny w Zawierciu dodatkowo utrzymują resztę składu

0

@Emhyr mają markę ale ZAKSA po zamontowaniu kurka nie ma budżetu na Leona, Skra odbudowuje się powoli, a Jastrzębie to inny styl budowania zespołu bez jednej gwiazdy.... O Resovii nie będę wspominał bo taki skald jaki oni szykują na następny rok to Lublin ich bez Leona by zlał. Indywidualny sponsor podobno wchodził w grę tylko w Lublinie i Zawierciu ale Zawiercie po złapaniu Russella nie ma miejsca dla Leona

0

Swoją drogą fort dziś też daje radę

3

Dawać roque za Felixa

1

Jak kibicie atletico w takim tempie będą stadion opuszczać to za chwile nie będzie komu na Felixa gwizdać

0

Ale się wyrzucił lewy.... Swoją drogą savic to niezły placek

1

O kur. .. mats ty kocie

0

Fermin to powinno być 3:0.....

0

Swoją drogą Rapha z kolejną asystą.... Gra słabo ale te liczby zbiera

0

Jechać z tymi ciotami madryckimi

0

Jak dla mnie to jest czerwo

0

Co on kur gwiżdże

0

Gdzie jest kartka dla witsela?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oj kibicie atletico się zesraja

0

I czemu Barrios nie dostał kartki za to faul taktyczny

2

Ja pierdziele rapha nawet głową w piłkę nie trafił

0

@Coutinho007 przy ostatnim zagraniu to Roberto zawinił bo podniósł piłkę niepotrzebnie

0

@Rust_Cohle jakie kilka? Liczysz każda kontuzje jako "sraczkę"

0

@Rust_Cohle ile takich spotkań w Barcelonie opuścił? Skąd wiesz że coś mu się nie stało?

0

Oj bez cancelo i christensena będzie cholernie ciężko coś tu ugrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?