Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam nadzieję że nie doprowadzimy do remisu..... Przynajmniej wymówek nie będzie
3
Ooo vifon wchodzi jesteśmy uratowani
0
Dobra xavi dawaj już tego romeu na boisko bo guiu to i tak nie wejdzie
1
@Isso89 dobra to w przypadku bramki Granady nasi nie popełnili błędu tylko zawodnicy Granady zagrali genialnie
0
@MesQueUnClub96 to błąd i to błąd, jeden i drugi kosztował nas bramkę......
0
@FutureFCBarcelona dobra to dlaczego mamy mieć pretensje do pedriego i christensena że Granada strzeliła nam bramkę przecież byli nie daleko zawodników Granady......
1
@Isso89 nie strzelił bramki czyli zawalił bo byłoby 2:0
0
@Isso89 skoro odpuszczasz winy lewemu to czemu ganisz Duńczyka w końcu i lewy i on zrobili błąd obaj zawalili bramkę
0
@Heros11w takiej sytuacji jaka miał to chociażby jajami miał obowiązek tę piłkę do siatki wbić
0
@abram3k oczywiście a to że Lewandowski nie trafił chwilę wcześniej na 2:0 to nie błąd tylko po prostu nie trafił
1
Dzięki lewy. Zamiast 2:0 mamy nerwowoke i 1:1 ale to oczywiście obrońcy są winni jak zwykle napastnik tylko może nie musi
1
Za trudna sytuacja.......jak dla naszego napastnika
1
Więcej przekładaj Robercik
0
@VegetaPolska cała twoja wiedza na temat futbolu została ukazana w jednym wpisie. Czysto bramkarsko valdes nie był nawet bardzo dobrym bramkarzem po prostu był Hiszpanem i grał dobrze nogami a ile szmat wpuszczał to każdy kibic Barcy wie ale był wychowankiem i ulubieńcem kibiców a ter Stegen to człowiek który robił i robi cuda w bramce , prawdziwa skała. W wyprowadzeniu piłki genialny na przedpolu również, miał moment kryzysu gdy nie był w 100% sprawny fizycznie ale jako całokształt to jeden z lepszych bramkarzy jakich widziałem
4
@Arden przecież to firmowe zagranie tego błazna z immunitetem. Po czym macha łapami żeby zawodnik wstawał i rzekomo nie udawał
0
@michal26 miał dobre ale nie bardzo dobre jak Niemiec, Szwajcar czy japończyk
0
Nie można było poczekać żeby puścić w takich warunkach jak ryoyu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@MesQueUnClub96 oni noty przed skokiem już wpisują widząc nazwisko
2
Kto dał kraftowi za ten skok 18.5 xd jak tu 17.5 powinno być
1
@MesQueUnClub96 ryoyu 18.5 19 za zachwiane ładowanie i odjazd narty
10
@HighestInTheRoom ok przestanę od dziś oglądać bo ty tak uważasz
2
Kos stylowo podobnie do zniszczoła i noty 19 - 19.5 uczciwość sędziów
0
@Stinger_ Kraft za ten skok by miał po 19.5
0
Oj zniszczoł z takim wiatrem i odległością może być w top 3 po pierwszej serii
0
@Amidamaru no tak bo Perez w swojej karierze podejmował tylko dobre i bardzo dobre decyzje. Co do ansu to z początku nie był to zwykły talent tylko zapowiadał się na gracza epokowego, był kuszony ofertami z Anglii więc dostał wysoki kontrakt a że skończyło się jak skończyło to kto mógł przewidzieć? Po przeczytaniu tego wpisu można stwierdzić że tylko ty i Perez od razu siedzieliście że ansu się polamie i nie będzie wart pieniędzy które zarabia
13
@BrzydkiAS człowieku weź się rozpędz i zrób to co cytuje klasyka....... Wszystkie kontrowersje dzieją się w jedną stronę nie wiem jak trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć a real "przekręca" sie tylko wtedy jak wynik jest pewny na ich korzyść nie dając karnego np żeby była wymówka że są słabi a nie faworyzują real... Oglądaj więcej real tv.... Myślałem że starsi ludzie są oślepieni przekazem TV* u nas w kraju wiadomo są starsi nie wszystko rozumieją ale ze ty idziesz ślepo za klubowa telewizją która wymusza wręcz decyzje na arbitrach i jeszcze publicznie to pochwalasz ha ftu na taki klub. Mam nadzieję że kiedyś przejrzysz na oczy choć to nie będzie łatwe
0
@mako1233 przecież wiadomo że chodzi o aktualna sytuację a wybacz aktualnie to lewy nie jest w top 5-8 napastników La Liga
1
@abram3k to ci się udało nie powiem
0
Co za geniusz taktyczny wysyła do krycia tego wielkiego napastnika cubarsiego zamiast araujo?