0

Ooo sędzia ma kartki

1

Yamal gra dziś kupę mbappe już ma hat tricka, Fabian ruiz to geniusz kreacji....ciekawych rzeczy się w Polsacie można dowiedzieć

3

To jest żółta dla mbappe ewidentnie

0

O to chodzi strzelać z daleka

0

Fabian ruiz i kreatywność - ale ten komentator pieprzy głupoty

2

Co mecz to sędzia debil

1

Znawcy w studiu nas przekreślają - oby dziś im udało się zamknąć jadaczki

0

40 minuta i gramy na czas..... Nieźle

3

O proszę sędzia ma kartki a chwilę wcześniej już nie miał ....... Oszczędzanie białych trwa dalej

8

I gdzie jest żółta dla bellinghama ?

0

@D10SLEO oba mecze do siebie podobne

1

@maciej9611 a to mecz już się skończył ? Odpadli?

0

@VegetaPolska RYKOSZET nie równa się obrona

1

2 bramki 2 rykoszety......

1

Ale symulka męczennika

0

Pięknie się zaczyna jazda z białymi

0

@Ojciec5tkidzieci coś mi się wydaje że to może być sezon aluronu lub projektu Warszawa chociaż na papierze Jastrzębski jest zdecydowanym faworytem

0

@Cule1234 świetny sprawdzian przed igrzyskami. Idealny moment na zmierzenie się z wymagającymi eozeciwjijami i danie pograć każdemu z 13 na igrzyska

0

@VegetaPolska tak ale każdy wie że jeśli chodzi o ryzyko jest w nich dużo większe. Pędzisz między drzewami 130-140 na godzinę...... Kimi tez w rajdach próbował swoich sił aż w końcu dostał ultimatum ograniczył się tylko do formuły. Rajdy oczywiście pomagają w rozwoju kierowcy ale ten wypadek przekreśla wszelkie ich zasługi dla rozwoju kierowcy

0

@chavez patrząc na historię naszych transferów to każdy jest kotem w worku. Kogo potem kupisz i za jakie pieniądze ?

3

@VegetaPolska taką taczką jaką wtedy dysponował Robert to ani Alonso ani Hamilton ani verstappen punktów by nie robili. Dla mnie wyznacznikiem formy Roberta było to co on wyprawiał w Renault, jakie wyniki osiągał mimo bolidu który w stawce był 5-6 walczył z lepszymi jak równy z równym wyciskając maksimum z bolidu. Robert to bardzo niedoceniany kierowca a gdyby nie wypadek to kto wie czy nie byłby teraz legenda na miarę Alonso czy Hamiltona skoro kontrakt z ferrari leżał już na stole....... Cholernie szkoda tego wypadku i że tak bardzo ciągnęło go do rajdów......

3

@chavez zawodnik z boku obrony (gra na lewej i na prawej) z którymi mamy problem od kilku lat i sprzedać młodziaka który wszedł do 1 składu i sobie radzi tylko po to żeby za rok dwa kupić wynalazek za 50 mln bo nie będzie kim grać........... Pieniądze nie są najważniejsze. Jeśli mamy kogoś sprzedawać to sprzedajmy tych co przyszło tu i wnoszą niewiele a zarabiają wiele a nie chłopaka który wychował się w Barcelonie i chce grać dla swojego klubu

2

@Aragorn33 poczekaj zaraz się zleca pseudo fani białych że to oni są poszkodowani przez sędziów w tym roku

0

Jaki spalony.......

0

Dobrze że spalony bo wykończenie lewego dramat

0

@LukaszFan przynajmniej będą zdrowi poza tym od czegoś są treningi......

1

@joloskyy wolę 2 tygodniowy rozbrat i spokojne treningi niż kolejna kontuzje

0

@Rewolucja123 ryzykujemy ewentualnymi urazami przed najważniejszym meczem sezonu a nasza kadra i tka jest zdziesiątkowana

0

@mekston biorąc pod uwagę liczbę kontuzji w naszej kadrze powinniśmy ryzyko przed mecsem z PSG marginalizować tymczasem wychodzimy 1 składem......

0

@Rewolucja123 część z nich a w zasadzie większość gra co 3 dni i wróciła dopiero z długich podróży z kadry..... Lepszego rywala i momentu na rotacje nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?