Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takich sędziów powinno odswuwac się od zawodu. Ewidentny punkt dla Polaków bo to trener Brazylii przerwał akcje i nie miał racji z weryfikacja wideo
3
@Marcelinho99 to jest argument rzeczywiście......
8
Mbappe jeszcze minuty nie zagrał a my już ligę,ligę mistrzów,superpuchar , puchar przegraliśmy. Ludzie się śmieją z naszych piłkarzy że mentalu nie mają a tu połowa "kibiców" przed Realem by dywan rozłożyła i puchary już wręczyła
0
15 minut gry a tu 5:0 na tablicy. Niezła dominacja igi
0
@Destroyer_of_Worlds moim zdaniem bernal będzie miał okazję się pokazać z dobrej strony , bardzo też liczę na Daniego . Jeśli cancelo zostanie to marnie widzę szansę dla valle na grę
0
@Sysia11 gra ale wchodzi jedynie na podwójne zmiany bo Stasiak jest dużo lepsza
1
@mrboom i jedno i drugie po trochę. Polki też nie grają w 100% najlepszym składem bo brakuje np kakolewskiej czy Różański które to są podstawowymi zawodniczkami. Fakt że za lavariniego Polska żeńska siatkówka zrobiła ogromny skok jakościowy i aktualnie możemy się bić o top 5 światowy i rywalizować niemalże z każdym.
5
Ale ten Bożydar to debil
3
Niby człowiek wiedział ale się łudził
0
Oby sędzia wyszedł na 2 połowę bo w 1 ewidentnie nie dojeżdża
0
Sędziemu się mecz wymknął spod kontroli i naprawia swoje błędy dając kartki zawodnikom BVB . No kur ..... Ile można
5
Za faule kartek nie daje a za dyskusje od razu wyjmuje. Następny pajac
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już się zaczyna..... No debil
3
Za co tu faul był niby?
1
@ViscaelBarca2007 mam nadzieję że jutro napiszę że wczoraj:)
0
@kamiVeB póki co to real jest miażdżony
0
Czemu nie podawał.....
2
Aktorzyna niezły
1
@norbi77 6 już kilka minut przed wpisem odhaczona
2
To już imo powinna być kartka zatrzymał groźna akcję
0
Mamy już 2:0 w starciu kibice vs ochrona
0
@FCB24 bez przesady taki adeyemi na lewym skrzydle by latał aż miło czy sancho..... Dodatkowo can z sabitzerem fajnie uzupełniają się na defensywnym pomocniku.....
0
@DonMatteo901 Soto Grado w ataku.... W tym sezonie już sporo punktów uratował Realowi taki człowiek to skarb trzyma ciężar klubu na swoich barkach
1
@krol211 4 obrońca to może być równie dobrze faye. Inigo mimo doświadczenia szefem defensywy nie jest a swoje zarabia. Jeśli pozostali obrońcy zostaną to inigo możnaby pożegnać
5
@lysy1015 a ile lat był flick asystentem i gdzie ? To się nie liczy do stażu? A xavi gdzie i od kogo się uczył?
0
@esem91 ciężko powiedzieć bo są to zupełnie inni zawodnicy, Gavi jest stworzony żeby grać niżej a fermin operuje bliżej pola karnego rywala. Fermin ma sporo braków w rozegraniu ale nadrabia walecznością i potrafi się odnaleźć w polu karnym
0
Genialnie rozegrany rożny prawie padła bramka....dla rywala
0
Fermin już się na główkę składał
1
@tomcias10 no tak bo dziś gramy mecz o mistrzostwo najwzaniszy i musi grać 1 garnitur........ Ten mecz może zmienić wszystko