1

Takich sędziów powinno odswuwac się od zawodu. Ewidentny punkt dla Polaków bo to trener Brazylii przerwał akcje i nie miał racji z weryfikacja wideo

3

@Marcelinho99 to jest argument rzeczywiście......

8

Mbappe jeszcze minuty nie zagrał a my już ligę,ligę mistrzów,superpuchar , puchar przegraliśmy. Ludzie się śmieją z naszych piłkarzy że mentalu nie mają a tu połowa "kibiców" przed Realem by dywan rozłożyła i puchary już wręczyła

0

15 minut gry a tu 5:0 na tablicy. Niezła dominacja igi

0

@Destroyer_of_Worlds moim zdaniem bernal będzie miał okazję się pokazać z dobrej strony , bardzo też liczę na Daniego . Jeśli cancelo zostanie to marnie widzę szansę dla valle na grę

0

@Sysia11 gra ale wchodzi jedynie na podwójne zmiany bo Stasiak jest dużo lepsza

1

@mrboom i jedno i drugie po trochę. Polki też nie grają w 100% najlepszym składem bo brakuje np kakolewskiej czy Różański które to są podstawowymi zawodniczkami. Fakt że za lavariniego Polska żeńska siatkówka zrobiła ogromny skok jakościowy i aktualnie możemy się bić o top 5 światowy i rywalizować niemalże z każdym.

5

Ale ten Bożydar to debil

3

Niby człowiek wiedział ale się łudził

0

Oby sędzia wyszedł na 2 połowę bo w 1 ewidentnie nie dojeżdża

0

Sędziemu się mecz wymknął spod kontroli i naprawia swoje błędy dając kartki zawodnikom BVB . No kur ..... Ile można

5

Za faule kartek nie daje a za dyskusje od razu wyjmuje. Następny pajac

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już się zaczyna..... No debil

3

Za co tu faul był niby?

1

@ViscaelBarca2007 mam nadzieję że jutro napiszę że wczoraj:)

0

@kamiVeB póki co to real jest miażdżony

0

Czemu nie podawał.....

2

Aktorzyna niezły

1

@norbi77 6 już kilka minut przed wpisem odhaczona

2

To już imo powinna być kartka zatrzymał groźna akcję

0

Mamy już 2:0 w starciu kibice vs ochrona

0

@FCB24 bez przesady taki adeyemi na lewym skrzydle by latał aż miło czy sancho..... Dodatkowo can z sabitzerem fajnie uzupełniają się na defensywnym pomocniku.....

0

@DonMatteo901 Soto Grado w ataku.... W tym sezonie już sporo punktów uratował Realowi taki człowiek to skarb trzyma ciężar klubu na swoich barkach

1

@krol211 4 obrońca to może być równie dobrze faye. Inigo mimo doświadczenia szefem defensywy nie jest a swoje zarabia. Jeśli pozostali obrońcy zostaną to inigo możnaby pożegnać

5

@lysy1015 a ile lat był flick asystentem i gdzie ? To się nie liczy do stażu? A xavi gdzie i od kogo się uczył?

0

@esem91 ciężko powiedzieć bo są to zupełnie inni zawodnicy, Gavi jest stworzony żeby grać niżej a fermin operuje bliżej pola karnego rywala. Fermin ma sporo braków w rozegraniu ale nadrabia walecznością i potrafi się odnaleźć w polu karnym

0

Genialnie rozegrany rożny prawie padła bramka....dla rywala

0

Fermin już się na główkę składał

1

@tomcias10 no tak bo dziś gramy mecz o mistrzostwo najwzaniszy i musi grać 1 garnitur........ Ten mecz może zmienić wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?