Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale cancelo jest cienki ostatnio
1
Mistrzowie tworzenia sobie kłopotów
0
5 bramka w sezonie zważywszy na liczbę minut wynik bardzo dobry
0
@Arden to nie był joker tylko w latach świetności podstawowy zawodnik
0
Logicznym jest nie wystawianie przez kilka kolejnych spotkań forta który łapał fajna formę kosztem cancelo popełniającego ciągle błędy w obronie. W końcu jak ten drugi złapie kontuzje to fort sobie pogra a młody cancelo jak raz się przy okazji ogra w dzisiejszym meczu bo minut mu brakuje...
0
@mekston a to bellinghama już nie wygrał? W klasyku komentatorzy stwierdzili że prowadzi znacznie
1
@FcPortoFan1999 kurek melduje się w zaksie
0
@FcPortoFan1999 brand + Kochanowski przychodzą za Nowakowskiego i Grobelnego reszta bez zmian . W Warszawie skład być może się jeszcze zmieni i dojdzie bardzo duże polskie nazwisko wracajace po latach zza granicy?
0
@Encore tak ale spokojnie do zastąpienia człowiek tym. Bardziej że przychodzi Carle + vecentin na przyjęcie także tu osłabienia noe będzie wielkiego
0
@FcPortoFan1999 Resovia w następnym sezonie będzie jeszcze słabszy skład miała niż w tym..... Takze nie wróżę im nic wielkiego
2
@FcPortoFan1999 z tą hegemonia bym poczekał za rok skład aluronu znacznie się polepszy przychodzi Russell + gladyr więc już słabych punktów sklad nie będzie posiadał a Jastrzębie według mnie się osłabi na następny sezon.
0
@JarekS żebyś się nie zdziwił z tym graniem. Xavi da mu pewnie zagrać ogony w jednym meczu a kounde i cancelo po 90 minut będzie co mecz zajeżdżał
0
@DamianBarcaCule przy upadku innego zawodnika wygięło mu sie nienaturalnie kolano.... Wyglądało strasznie
0
@mkord rok gry ma z głowy .....oby tylko nie karierę bo wyglądało to więcej niż tragicznie
0
Znowu cancelo nikogo nie kryje
0
Akcja rekina brawo ferran
0
I tak anulują to już sroto Grado sprawdzi
1
Ten debil sprawdzał sytuację z kounde ?
2
Brawo xavi za zdjęcie lewego chociaż mam wrażenie że i tak za długo grał
1
Jak bellinghama jest królem strzelców jak dovbyk go wyprzedził.....
0
Przecież to nakładka czumeniego
0
@Criss18Barca do kołyski, długość dźwięku samotności , lubię wracać tam gdzie byłem już - Zbigniewa
0
@Kozinho. Ja próbuję po 6-7 razy trzymając dość długo bo jak w instrukcji wychodzi teoche za słabo
2
@Kozinho. Mam , super sprawa uzywam bardzo dużo. Ja przytrzymuje 6-7 razy po kilka sekund i jest super nagazowane
0
@pres bark w bark podczas gdy to gundogan był z przodu xd daj spokój już
0
Ja tfu jakie to są farciarze
0
Czemu tego nie podal?
2
Ten mecz dobitnie pokazał gdzie jest miejsce de Jonga.... Poza klubem
5
Felix i fermin na boisko próbować ratować cokolwiek nie mamy nic do stracenia
1
Ciekawe ile pieniążków zostało przelane na ten mecz