0

Ale cancelo jest cienki ostatnio

1

Mistrzowie tworzenia sobie kłopotów

0

5 bramka w sezonie zważywszy na liczbę minut wynik bardzo dobry

0

@Arden to nie był joker tylko w latach świetności podstawowy zawodnik

0

Logicznym jest nie wystawianie przez kilka kolejnych spotkań forta który łapał fajna formę kosztem cancelo popełniającego ciągle błędy w obronie. W końcu jak ten drugi złapie kontuzje to fort sobie pogra a młody cancelo jak raz się przy okazji ogra w dzisiejszym meczu bo minut mu brakuje...

0

@mekston a to bellinghama już nie wygrał? W klasyku komentatorzy stwierdzili że prowadzi znacznie

1

@FcPortoFan1999 kurek melduje się w zaksie

0

@FcPortoFan1999 brand + Kochanowski przychodzą za Nowakowskiego i Grobelnego reszta bez zmian . W Warszawie skład być może się jeszcze zmieni i dojdzie bardzo duże polskie nazwisko wracajace po latach zza granicy?

0

@Encore tak ale spokojnie do zastąpienia człowiek tym. Bardziej że przychodzi Carle + vecentin na przyjęcie także tu osłabienia noe będzie wielkiego

0

@FcPortoFan1999 Resovia w następnym sezonie będzie jeszcze słabszy skład miała niż w tym..... Takze nie wróżę im nic wielkiego

2

@FcPortoFan1999 z tą hegemonia bym poczekał za rok skład aluronu znacznie się polepszy przychodzi Russell + gladyr więc już słabych punktów sklad nie będzie posiadał a Jastrzębie według mnie się osłabi na następny sezon.

0

@JarekS żebyś się nie zdziwił z tym graniem. Xavi da mu pewnie zagrać ogony w jednym meczu a kounde i cancelo po 90 minut będzie co mecz zajeżdżał

0

@DamianBarcaCule przy upadku innego zawodnika wygięło mu sie nienaturalnie kolano.... Wyglądało strasznie

0

@mkord rok gry ma z głowy .....oby tylko nie karierę bo wyglądało to więcej niż tragicznie

0

Znowu cancelo nikogo nie kryje

0

Akcja rekina brawo ferran

0

I tak anulują to już sroto Grado sprawdzi

1

Ten debil sprawdzał sytuację z kounde ?

2

Brawo xavi za zdjęcie lewego chociaż mam wrażenie że i tak za długo grał

1

Jak bellinghama jest królem strzelców jak dovbyk go wyprzedził.....

0

Przecież to nakładka czumeniego

0

@Criss18Barca do kołyski, długość dźwięku samotności , lubię wracać tam gdzie byłem już - Zbigniewa

0

@Kozinho. Ja próbuję po 6-7 razy trzymając dość długo bo jak w instrukcji wychodzi teoche za słabo

2

@Kozinho. Mam , super sprawa uzywam bardzo dużo. Ja przytrzymuje 6-7 razy po kilka sekund i jest super nagazowane

0

@pres bark w bark podczas gdy to gundogan był z przodu xd daj spokój już

0

Ja tfu jakie to są farciarze

0

Czemu tego nie podal?

2

Ten mecz dobitnie pokazał gdzie jest miejsce de Jonga.... Poza klubem

5

Felix i fermin na boisko próbować ratować cokolwiek nie mamy nic do stracenia

1

Ciekawe ile pieniążków zostało przelane na ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?