9

Tak się kończy jak się po bramce na 1:0 zaczyna grać na czas i cofa do pełnej defensywy i nie próbuje grać w piłkę

2

@tbas Hiszpania i wszystko w temacie

16

Sprowadzamy kota w worku za 40 baniek a oddajemy wychowanka który udowodnił jaki ma potencjał na 6 baniek bo nikt nie potrafił przez sezon przedłużyć z nim umowy i zawrzeć normalnej klauzuli..... To jest dramat. I tu nie chodzi o fakt czy on rzeczywiście chce zostać czy nie . Można było się takimi rzeczami zająć dużo wcześniej w nie na ostatnią chwilę

2

@adi7adi8 ok z tym że ona jest wiecznie spóźniona do bloku na skrzydle.....

0

@michal26 nie mam pojęcia, grałem w siatkówkę od małego , oglądam od 2005 roku wszystko co się da ale czegoś takiego to ja nie widziałem. Mam wrażenie że nasza libero w bloku złapała by wyższy zasięg i atakowała lepiej nie mówiąc już o jej zagrywce. Niepojęte

4

"Agnieszka Korneluk stała się właśnie najlepiej blokującą zawodniczką w historii rozgrywek siatkarskiej Ligi Narodów" - @michal26 to jest nie do pomyślenia jak zawodniczka tak słabo grająca osiągnela taki wynik

1

@michal26 dla mnie to najsłabszy punkt kadry zdecydowanie

1

@FCB_dimiC w otwartym Polsacie mecz jest a siatkarze w tv4. Żadnego przeskoku nie ma

4

@michal26 ty zobacz na motorykę kakolewskiej (Korneluk)to jest dopiero dramat. Jedna z najwyższych na boisku skacze na gazetę w ataku bezudyteczna i wiecznie spóźniona do bloku. Stasiak to świetna atakująca jak miałby lavarini kogoś odpalić to smarzek a nie stysiak

0

@takisobiektos tak to plus ale Korneluk dziś dramat nie wiem co ona robi na boisku jeszcze

0

@Eto'o9 R10 trzeba pamiętać że mamy jeszcze Garcię po świetnym sezonie. Kiedyś broniłem araujo uważałem go za lidera i zawodnika nie na sprzedaż ale w obecnej sytuacji finansowej i kontaktowej jeśli będą trudności z porozumieniem kontraktowym klub powinien go sprzedać

0

@Cule1234 poza tym Serbowie zawsze byli "wybitni" w przyjęciu więc nastukac na nich asów kilka to nie jest jakiś wyczyn ogromny.

0

@bodzio10 a z kim zagrał tak super ? Tylko nie wymieniaj mi drużyn typu Bułgaria mówimy o poważnych przeciwnikach

0

@Cule1234 prędzej pojedzie 5 przyjmujących i 1 atakujący niż boladz za Kaczmarka

0

@Encore według mnie jedyna niewiadomą na ten moment jest 13 zawodnik. Chociaż według mnie popiwczak mógłby pojechać na igrzyska kosztem zatiego.Reszta kadry jest już według mnie znana a boladz ,komenda będą jak najdłużej z kadrą w cyklu grania na wypadek kontuzji

0

@Ayattar do igrzysk jest jeszcze ogrom grania . Głupota byłoby gdyby kadra była już w formie

0

@Encore granie w klubie a w reprezentacji to 2 inne kwestie. Kaczmarek w kadrze to ograny zawodnik a boladz przy nim żółtodziób. Nicola jest zbyt rozsądny żeby wziąć boladzia na igrzyska

0

@FCB24 tak po jedynm dobrym meczu z Serbami którzy nigdy przyjmować nie potrafili.....

0

@Encore jeden dobry mecz boladzia to trochę za mało . Warto pamiętać że Kaczmarek to doświadczony zawodnik i poprzedni sezon ciągnal naszą kadrę także ......

1

@Encore impreza docelową jest za ponad miesiąc do tego czasu finały ligi Narodów,memoriał + turniej w Polsce jest gdzie szukać formy a olek to wielki zawodnik i da sobie radę

0

@andrzejek_yamal póki co to moraty w atletico nie potrafił posadzić ba nawet z correa przegrywał rywalizację o skład

0

"aby wchodzic na boisko bez strachu" czyżby nawiązanie do naszych rodaków? :)

0

@szymonekk no na Francję ich oszczędza..... Xd

0

Urbański i Szymański to już na Francję oszczędzani

1

Szczęsny powinien sobie obciąć głowę wtedy by karnego nie było. Sędzia nieźle odklejony przynajmniej by to sprawdził jak kopa na twarz sprzedał bramkarzowi

0

Dawidowicz ma już dublet dziś piękny występ

1

Urbański na boisko. Slisz powinien z szatni nie wychodzić na 2 połowę

0

On miał jeszcze czas przyjąć i przymierzyć.

3

Jak Urbański grał za piątka to przynajmniej było do kogo podać ...

0

Szybko poszło , kto by się spodziewał że zawodnik w polu karnym może strzelić bramkę ..... Dawidowicz 10 metrów od zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?