Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Destroyer_of_Worlds z tym gakpo to jednak pesada . Oprócz braklmki po rykoszecie nic wielkiego nie zrobił. Brakuje tu też któregoś z Rumunów po świetnym spotkaniu jakie rozegrali. Co do bramkarzy to według mnie dubravka za mecz z Belgia dużo bardziej zasłużył
1
Cancelo dziś na maksa kreatywny. Spacer po boisku sobie urządza
1
Ale nura dał ale w końcu na się od kogo uczyć w tej Portugalii
1
Niezły ten Liją
0
@Gibbon_FCB bo nie jest męczennikiem
1
Grzmot upada po raz 2 .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na miejscu trenera Gruzinów zmieniłbym kvare. Niesamowity zjazd formy w tym sezonie. Nie daje kompletnie nic zespołowi
0
Jak on tego nie trafił . Ale akcja genialna
3
@VegetaPolska cały mecz nic nie grasz i nagle ładujesz z dupy.... Masz rację Madryt we krwi
0
@xavi890 tak surowy technicznie zawodnik jest i nas bez szans na gre na lo
0
@Ojciec5tkidzieci z 2 strony po co robić finał 4 bez meczu o 3 miejsce? Dla mnie bezsens. 2 drużyny jadą na półfinał i do domu
1
@FcPortoFan1999 jeśli on rzeczywiście naderwał mięsień to żadnego lewego nie obejrzymy na tym euro
0
@LukaszFan człowieku on zrobił karygodny błąd zagrał w szerz , zamiast wydłużyć po linii zagrał w środek pola to jest karygodny błąd , wręcz dziecinny
0
Brawo Zalewski piekna asysta
1
Halo sędzia to jest żółta dla van dijka
0
@VegetaPolska chyba *pomaranczowym sprezentujeny niczym włosi
1
Pięknie jazda Albańczycy.
0
@alianta2 xavi był fanem jego "talentu" to wiele mówi
3
Ten olmo za dziejsze wejście powinien resztę mistrzostw z ławki obejrzeć
3
Pięknie . Najpierw sumulka teraz to . Ładnie sprawiedliwość dopadła Chorwację
1
Swoją drogą wstyd w takiej pozycji karnego wymuszać .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Michau98 gra się do gwizdka. Pretensje to można mieć do sędziego że nie zatrzynal akcji
0
No proszę Pedri nie zagra 90 minut
2
@dge21 czego oczekujesz skoro duet stoperów tworzy le normand i nacho
0
@wojtekfcb79 i to jest argument przekonałes mnie
1
Yamal idealna wrzutka
1
Nacho jakie pójście na raz jak amator xd i ten człowiek gra w 1 składzie
0
Morata kapitan jak to komicznie wygląda . Niczym Roberto u nas