2

@Destroyer_of_Worlds z tym gakpo to jednak pesada . Oprócz braklmki po rykoszecie nic wielkiego nie zrobił. Brakuje tu też któregoś z Rumunów po świetnym spotkaniu jakie rozegrali. Co do bramkarzy to według mnie dubravka za mecz z Belgia dużo bardziej zasłużył

1

Cancelo dziś na maksa kreatywny. Spacer po boisku sobie urządza

1

Ale nura dał ale w końcu na się od kogo uczyć w tej Portugalii

1

Niezły ten Liją

0

@Gibbon_FCB bo nie jest męczennikiem

1

Grzmot upada po raz 2 .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na miejscu trenera Gruzinów zmieniłbym kvare. Niesamowity zjazd formy w tym sezonie. Nie daje kompletnie nic zespołowi

0

Jak on tego nie trafił . Ale akcja genialna

3

@VegetaPolska cały mecz nic nie grasz i nagle ładujesz z dupy.... Masz rację Madryt we krwi

0

@xavi890 tak surowy technicznie zawodnik jest i nas bez szans na gre na lo

0

@Ojciec5tkidzieci z 2 strony po co robić finał 4 bez meczu o 3 miejsce? Dla mnie bezsens. 2 drużyny jadą na półfinał i do domu

1

@FcPortoFan1999 jeśli on rzeczywiście naderwał mięsień to żadnego lewego nie obejrzymy na tym euro

0

@LukaszFan człowieku on zrobił karygodny błąd zagrał w szerz , zamiast wydłużyć po linii zagrał w środek pola to jest karygodny błąd , wręcz dziecinny

0

Brawo Zalewski piekna asysta

1

Halo sędzia to jest żółta dla van dijka

0

@VegetaPolska chyba *pomaranczowym sprezentujeny niczym włosi

1

Pięknie jazda Albańczycy.

0

@alianta2 xavi był fanem jego "talentu" to wiele mówi

3

Ten olmo za dziejsze wejście powinien resztę mistrzostw z ławki obejrzeć

3

Pięknie . Najpierw sumulka teraz to . Ładnie sprawiedliwość dopadła Chorwację

1

Swoją drogą wstyd w takiej pozycji karnego wymuszać .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Michau98 gra się do gwizdka. Pretensje to można mieć do sędziego że nie zatrzynal akcji

0

No proszę Pedri nie zagra 90 minut

2

@dge21 czego oczekujesz skoro duet stoperów tworzy le normand i nacho

0

@wojtekfcb79 i to jest argument przekonałes mnie

1

Yamal idealna wrzutka

1

Nacho jakie pójście na raz jak amator xd i ten człowiek gra w 1 składzie

0

Morata kapitan jak to komicznie wygląda . Niczym Roberto u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?