7

Pieprzona mafia ....

2

To jest karny jak nic

0

Cancelo zawalił nam 2 bramki

0

Nie no kurna nie wierzę....

3

Sędzia ma kartki tylko w jedną stronę

0

Kolejny rzut rożny rosegrany tak samo..... Zaskoczenie w szeregach obronnych

15

Łokieć na twarz brak kartki - dyskusje żółta kartka X2 . Ot zasady sędziowania w Hiszpanii

2

Co kapitan głową wyłożył..... Setka

4

Z Realem by nam tej bramki nie uznali. Ale za taką symulke to obrońca powinien jakieś konsekwencje ponieść bo to jest skandal pewnego rodzaju

25

Ale symulka obrońcy pierwsza klasa xd

0

@mientusek1407 imo póki co Huber, Kochanowski i Bieniek to topka światowa ale Huber jednak jest poziom wyżej od wymienionej dwójki- kochan i Bieniek w zależności od rywala będą pewnie grać

0

@Cule1234 kadra optymalna - co do środkowych to brakuje tylko Urbanowicza

0

Ale co mbappe z Dembele zrobili wiatrak z naszej obrony to ich..... Przed meczem chyba nikt nie obstawiał że najlepszy na boisku będzie vitinha do spółki z kolegą Azjatą. Tyle milionów na boisku a 16 latek w obronie czyścił ich aż miło...

1

@alianta2 wczorajszy mecz pokazał ewidentnie że do naszej koncepcji on nie pasuje bo nie jest ani ofensywny ani tym bardziej defensywny. Po co komu pomocnik który nie broni? Dla mnie to co robi w obronie to woła o pomstę do nieba strasznie bezjajecznie gra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za łokieć albo drugiej żółtej za taktyczny to nie dał a za gębę ferminowi od razu żółtko

0

Ja bym dał teraz kogoś za lewego np roque bo Paryż musi się odkryć a taki szybki z przodu byłby idealny

2

Dollaruma placek na linii stoi . Ale brawo dla Duńczyka za wyjście do główki

2

To jest drugą żółtą dla vitinhy.....co za dzban faul taktyczny

0

Ale cubarsi to geniusz on nawet wybiciem napędza akcje.....

0

Pedri asysta geniusz

0

@regatta52 zobacz co zrobił de jong

0

Kto odpuścił....... De Jong dramat w obronie

0

Marco złota piłka asensio schodzi z boiska. Świetny dziś występ

0

W studiu atmosfera pogrzebowa bo znawcy typowali dominację PSG a tu klops

1

Taki spalony a pajace nie gwiżdżą od razu

0

Czemu strzelał .......

1

Ale dollaruma to placek

0

Ooo sędzia ma kartki

1

Yamal gra dziś kupę mbappe już ma hat tricka, Fabian ruiz to geniusz kreacji....ciekawych rzeczy się w Polsacie można dowiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?