0

@FcPortoFan1999 tak ale podstawowym zawodnikiem to on zaczął być w kwietniu

0

@FcPortoFan1999 powiedzmy sobie szczerze podstawowym zawodnikiem to on był tylko pod koniec sezonu bo większość sezonu to przykuty do ławki był po obiecującym początku

20

Xavi tym składem to tylko utwierdził wszystkich w przekonaniu że jego zwolnienie to świetna decyzja :) mecz o nic a my wystawiamy wiecznie grającego po 90 minut gundogana zajechanego lewego, na Maksa eksploatowanego yamala. Nie wspominając o kounde czy cubarsim którzy dawno nie widzieli co to odpoczynek a przed większością z nich jeszcze ciężki okres reprezentacyjny...

1

@NeroTFP1 kiedyś łączony z Barca podobno transfer był bardzo bliski a pewnie więcej by wniosl niż trincao,malcom i inne wynalazki za miliony razem wzięte. Co roku ładuje bramki + asysty w słabej Celcie i ciągnie za uszy

0

@FcPortoFan1999 oczywiście że tak . Francja która szczęśliwie dostała się do ćwierćfinału wygrała wszystko .... To boli

0

@19Macio93 z tym że granie klunowe a reprezentacyjne to 2 różne bajki. Przykład dobry z dziś cebulij który w sezonie jest średniakiem wręcz słabym zawodnikiem a przychodzi czas kadry i staje się zupełnie innym zawodnikiem . Nie wiem po co mi wylatujesz z perrym że e nie można go powołać skoro to oczywiste a napisałeś że chyba był najlepszy w lidze otóż ja ci przytoczyłem nazwiska które były lepsze więc.....

0

@FcPortoFan1999 w poprzednich igrzyskach trafiliśmy na Francję która zagrała słaba gaże fuepowa i dlatego trafiliśmy na nich . Są 2 wyjścia - liczyć na słabszego rywala w ćwierćfinale albo ograć wszystkich jak leci i potwierdzić kto jest najlepszy

0

@VegetaPolska ty właśnie porównałes mecze towarzyskie w piłce nożnej do turnieju w siatkówkę dosyc ważnego bądź co bądź z pewnością nie towarzyskiego ?

0

@FcPortoFan1999 nie tym razem..... To całkiem inna kadra niż z vitalem czy fefe. Śmiem twierdzić że lepszego trenera nasza kadra nie miała. Grbic ma na wszystko plan i ogromną pewność i skuteczność podejmowania decyzji

0

@FcPortoFan1999 z grbiciem raczej sodówka im nie grozi. Grbic ma plan w przeciwieństwie do poprzedników i głowę na karku. W 2016 to tylko i wyłącznie wina fefe de giorgiego bo zajechał naszych s ressta to samo robi obecnie z Włochami. 2021 tu też vital nie pomógł bo nie reagował zmianami gdy można było zamknąć mecz z Francją w 3 setach

0

@Encore vs klemen który musi grać w Polsce i kopie się po czole, nie potrafi przyjąć ani zaatakować:) chłop na kadrę przyjeżdża i gra a w klubie jest dramatyczny

0

@FcPortoFan1999 jak mają być napompowani jak z tego składu 4 osoby pojadą na igrzyska........ Reszta trenuje. Te mecze w lidze narodów to trening i szansa na pokazanie się nowym i niedoświadczonym my mamy awans do finałów i skład na igrzyska każdy z nich zna dobrze

7

@VegetaPolska oni wywalczyli kolosalna liczbę punktów do rankingu dlatego się cieszą..... Rozstawienie i awans na igrzyska są dla nich kluczowe obecnie

0

@FcPortoFan1999 tak ale oni walczą o igrzyska i grają najmocniejszym składem i muszą już być w formie a nasi spokojnie tę formę budują......w spale bo z tych co przyjechali do Turcji pewnie tylko lomacz semeniuk Kochanowski i śliwka zawalczą o igrzyska

0

@Encore dokładnie tak . Dodatkowo na bloku nie istniejemy. Nie bez powodu z 6 z 3 seta nominalnie bedzie grał tylko semeniuk

1

@Encore tak ale libero jeden i drugi dziś nie pomagają...... Nie mówiąc już nic o lomaczu który raz po raz funduje naszym podwójny blok

0

@19Macio93 a z kogo ma zrezygnować? Zobaczysz powołania to się zdziwisz i wtedy ty się będziesz czuł źle. A po 2 popiwczak najlepszy na pewno nie był shoji+ Perry zdecydowanie lepsi+ świetny sezon thalesa i hawryluka

0

@kulek22 prędzej by dulski pojechał niż boladz według mnie, boladz to nie materiał na atakującego kadry z resztą Butryn podobnie

0

@Encore klasyk w jego wykonaniu, w Rzeszowie przyjmować nie umiał a tu proszę

0

@Encore dużo błędów + gramy bez atakującego. Z Kanada było podobnie

0

@FCB24 grbic nigdy tak nie grał wcześniej na dłuższą metę to czemu miałby zrobić ten eksperyment w roku igrzysk? Grbic to zbyt mądry trener żeby ryzykować coś takiego. Co do libero w klubowej popiwczak jest lepszy ale zator to klasa i solidność w reprezentacji nie schodzi poniżej poziomu

0

@FCB24 Bednorz jest fatalny w przyjęciu i strasznie wrażliwy na zmienne zagrywki i to go eliminuje z jakiejkolwiek walki o 4 przyjmującego. Bo semen śliwka to pewniacy Leona nie zostawi fornala po takim sezonie z resztą też to za kogo ma jechać Bednorz

3

@FCB24 kadra wg mnie już jest wybrana: kurek Kaczmarek Janusz lomacz fornal Leon śliwka semeniuk Kochanowski huber Bieniek Zatorski+ 13 zawodnik popiwczak

1

@Encore no tak nogi nie urwał co najwyżej zapobiegł zdobyciu gola

1

@Encore jak mógł go trzymać haaaland jak był przed nim ......

5

@Encore no to jest argument żeby nie było karnego bo ma 60 kilo.....dobra przekonałes mnie

3

Jak to nie jest karny to jest jakiś nieśmieszny żart..... W pół łapie haalanda

0

@chavez wstyd to powinno być xaviemu ogłosił swoje odejście tylko po to żeby nie być wyrzuconym przez prezesa i zyskać na czasie

1

@tbas to teraz zobacz jak w tym wszystkim zachowuje się xavi i jaki jest jego warsztat trenerski? Za szacunek jako piłkarz mamy go trzymać na siłę - trenerem jest miernym..... Każdy jest winny tylko nie xavi..... Niestety również ilość kontuzji mięśniowych to nie jest przypadek- xavi nie potrafi przygotować piłkarzy do sezonu

1

@MesQueUnClub96 łatwiej dczy nie śmiga po polsku aż miło. A byli trenerzy którzy wcale nie chcieli się naszego języka uczyć np niewypał fefe de giorgi...... Chłopaki tez mają go niego inny szacunek i podejście jak widzą że trener się rozwija i przykłada do swojej pracy niejako pokazując jakie zaangażowanie trzeba wkładać żeby osiągnąć sukces

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?