- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1451 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1451 Culés
1
Polska, łatwo przegrała 0:3 ze Słoweńcami...aż za łatwo poszło rywalom..
0
@FcPortoFan1999 tak ale oni walczą o igrzyska i grają najmocniejszym składem i muszą już być w formie a nasi spokojnie tę formę budują......w spale bo z tych co przyjechali do Turcji pewnie tylko lomacz semeniuk Kochanowski i śliwka zawalczą o igrzyska
0
@FcPortoFan1999 nie panikowałbym z tego powodu naprawdę
0
@FcPortoFan1999 Pierwszy skład kontra rezerwy
0
@Xxxbarca4ever @VegetaPolska @adi7adi8 Dobra porażka przed Igrzyskami.Przynajmniej nie będą tak napompowani na Paryż.
0
@FcPortoFan1999 jak mają być napompowani jak z tego składu 4 osoby pojadą na igrzyska........ Reszta trenuje. Te mecze w lidze narodów to trening i szansa na pokazanie się nowym i niedoświadczonym my mamy awans do finałów i skład na igrzyska każdy z nich zna dobrze
0
@Xxxbarca4ever Mogą być napompowani jak choćby przed Igrzyskami 2021 czy 2016.
0
@FcPortoFan1999 z grbiciem raczej sodówka im nie grozi. Grbic ma plan w przeciwieństwie do poprzedników i głowę na karku. W 2016 to tylko i wyłącznie wina fefe de giorgiego bo zajechał naszych s ressta to samo robi obecnie z Włochami. 2021 tu też vital nie pomógł bo nie reagował zmianami gdy można było zamknąć mecz z Francją w 3 setach
0
@Xxxbarca4ever Słynna klątwa ćwierćfinałowa trwająca od kilku Igrzysk..
0
@FcPortoFan1999 nie tym razem..... To całkiem inna kadra niż z vitalem czy fefe. Śmiem twierdzić że lepszego trenera nasza kadra nie miała. Grbic ma na wszystko plan i ogromną pewność i skuteczność podejmowania decyzji
0
@Xxxbarca4ever Ciekawi mnie taki potencjalny pojedynek na Słowenię właśnie w ćwierćfinałach Igrzysk.
0
@FcPortoFan1999 Będą napompowani bo jadą tylko po złoto nic innego się nie liczy przynajmniej przed turniejem.
0
@FcPortoFan1999 w poprzednich igrzyskach trafiliśmy na Francję która zagrała słaba gaże fuepowa i dlatego trafiliśmy na nich . Są 2 wyjścia - liczyć na słabszego rywala w ćwierćfinale albo ograć wszystkich jak leci i potwierdzić kto jest najlepszy
0
@adi7adi8 Jakikolwiek medal będzie sukcesem. @Xxxbarca4ever Ten mecz na Francję mnie do dzisiaj boli..tam była realna szansa nawet na mistrzostwo..
0
@FcPortoFan1999 oczywiście że tak . Francja która szczęśliwie dostała się do ćwierćfinału wygrała wszystko .... To boli
0
@Xxxbarca4ever I tym bardziej dziwne że Polska czeka tyle lat na złoto Igrzysk, ostatnio 1976 rok..