Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten le normand to jest cienias . Samobój, piłka w aut albo do przeciwnika w wyprowadzeniu , i niemal karnego nie zrobił a to wszystko w 30 minut z Gruzja.
1
@Messiah10 prędzej David Villa
2
Taki kasztan jak le normand gra i pakuje samobója a cubarsi nawet nie powołany xd
0
Xd sabotażyści w obronie niczym w Barcelonie
2
@Kamilos84 Nico , rodri , wirtz
0
Aj Pedri ma to coś . Szkoda że nie zorientował się wcześniej jak ładnie wyłożył piłkę
2
Strzela zawodnik którego nie powinno być już na boisku jakie to znajome....
0
Kolejny łokieć bellinghama .....
2
@Stinger_ aktualnie mimo że oglądane 100 razy to ciekawsze niż mecz Anglików
10
To co 4 żółta kartka bellinghama dziś . Występ imienia casemiro z Bayernem?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pluszek ahh pan obiektywny widzę ......
0
@pluszek masz rację bellingham powinien już wylecieć za 3 żółta kartkę
0
@mekston jakby to się nie skończyło to Słowacja wyjaśnia te gwiazdeczki
0
@mekston panie poczytaj La bambe trochę więcej xd Arsenal był najlepszym zespołem na świecie rice pomocnikiem saka skrzydłowym ...... Xd
11
Ewidentnie łokciem w głowę uderza i jeszcze ma pretensje madryciak...... zapomniał że biała koszulka immunitet w Hiszpanii i lidze mistrzów tylko daje
1
"Najlepszy zawodnik świata" bellingham , "najlepszy defensywny pomocnik" : rice
"Najlepszy skrzydłowy " saka
Najlepszy mody talent ": mainoo
"Najlepszy napastnik świata" Kane
I wielu innych genialnych zawodników
I dostają na łeb od Słowacji. Ale najważniejsze że grają w lidze angielskiej (większość) i płaci się za nich po 40-50 milionów
0
To jest spalony xd
1
@BorzyKrzys jak zwyklw najlepszy duet swedrowski and Drzyzga
1
@michal26 boladz w ataku jest dużo lepszy od Kaczmarka ale ...... W bloku i obronie nie ma podjazdu do Kaczmarka a na podwójna zmianę grbic wpuszcza nie na wzmocnienie ataku a na wzmocnienie bloku i obrony także dla mnie wybór Kaczmarka będzie uzasadniony
0
@michal26 Bednorz to musi się uporać że swoimi problemami. Czy to w modenie czy w zaksie czy w kadrze po 20 punkcie nie ma go na boisku...... Nie wiem czy nie radzi sobie z presją ale w kluczowych momentach go nie ma . Poza tym do igrzysk mamy miesiąc i kupę grania więc jest jak zbudować śliwkę
0
@D10SLEO to samo co Douglas w Barcelonie. Totalne nieporozumienie
2
@NeroTFP1 vinci, behawiorysta, slepnac od świateł , odwróceni genialne role zagrał
0
@Comentateiro a teraz pytanie coś wygrał z nim Arsenal i Niemcy ? No właśnie
0
@TheNekro94 co nie zmienia faktu że złamał przepisy....i wykonał karny w sposób nielegalny
0
@BartqRKO on przyzwyczajony z ligi hiszpańskiej jak rysują przeciwnikom realu to się nie czepiaj.....
0
@tbas zobacz co pokazała powtórka ..... Czubkiem buta
0
@TheNekro94 a karny havertza ? Zatrzymał się ewidentnie
0
Ale mi tu wałkiem śmierdzi na kilometr z tym spalonym
0
@tadzik447 między innymi nie skończył 10 czy 12 ataków w meczu