0

Ale ten le normand to jest cienias . Samobój, piłka w aut albo do przeciwnika w wyprowadzeniu , i niemal karnego nie zrobił a to wszystko w 30 minut z Gruzja.

1

@Messiah10 prędzej David Villa

2

Taki kasztan jak le normand gra i pakuje samobója a cubarsi nawet nie powołany xd

0

Xd sabotażyści w obronie niczym w Barcelonie

2

@Kamilos84 Nico , rodri , wirtz

0

Aj Pedri ma to coś . Szkoda że nie zorientował się wcześniej jak ładnie wyłożył piłkę

2

Strzela zawodnik którego nie powinno być już na boisku jakie to znajome....

0

Kolejny łokieć bellinghama .....

2

@Stinger_ aktualnie mimo że oglądane 100 razy to ciekawsze niż mecz Anglików

10

To co 4 żółta kartka bellinghama dziś . Występ imienia casemiro z Bayernem?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pluszek ahh pan obiektywny widzę ......

0

@pluszek masz rację bellingham powinien już wylecieć za 3 żółta kartkę

0

@mekston jakby to się nie skończyło to Słowacja wyjaśnia te gwiazdeczki

0

@mekston panie poczytaj La bambe trochę więcej xd Arsenal był najlepszym zespołem na świecie rice pomocnikiem saka skrzydłowym ...... Xd

11

Ewidentnie łokciem w głowę uderza i jeszcze ma pretensje madryciak...... zapomniał że biała koszulka immunitet w Hiszpanii i lidze mistrzów tylko daje

1

"Najlepszy zawodnik świata" bellingham , "najlepszy defensywny pomocnik" : rice
"Najlepszy skrzydłowy " saka
Najlepszy mody talent ": mainoo
"Najlepszy napastnik świata" Kane
I wielu innych genialnych zawodników
I dostają na łeb od Słowacji. Ale najważniejsze że grają w lidze angielskiej (większość) i płaci się za nich po 40-50 milionów

0

To jest spalony xd

1

@BorzyKrzys jak zwyklw najlepszy duet swedrowski and Drzyzga

1

@michal26 boladz w ataku jest dużo lepszy od Kaczmarka ale ...... W bloku i obronie nie ma podjazdu do Kaczmarka a na podwójna zmianę grbic wpuszcza nie na wzmocnienie ataku a na wzmocnienie bloku i obrony także dla mnie wybór Kaczmarka będzie uzasadniony

0

@michal26 Bednorz to musi się uporać że swoimi problemami. Czy to w modenie czy w zaksie czy w kadrze po 20 punkcie nie ma go na boisku...... Nie wiem czy nie radzi sobie z presją ale w kluczowych momentach go nie ma . Poza tym do igrzysk mamy miesiąc i kupę grania więc jest jak zbudować śliwkę

0

@D10SLEO to samo co Douglas w Barcelonie. Totalne nieporozumienie

2

@NeroTFP1 vinci, behawiorysta, slepnac od świateł , odwróceni genialne role zagrał

0

@Comentateiro a teraz pytanie coś wygrał z nim Arsenal i Niemcy ? No właśnie

0

@TheNekro94 co nie zmienia faktu że złamał przepisy....i wykonał karny w sposób nielegalny

0

@BartqRKO on przyzwyczajony z ligi hiszpańskiej jak rysują przeciwnikom realu to się nie czepiaj.....

0

@tbas zobacz co pokazała powtórka ..... Czubkiem buta

0

@TheNekro94 a karny havertza ? Zatrzymał się ewidentnie

0

Ale mi tu wałkiem śmierdzi na kilometr z tym spalonym

0

@tadzik447 między innymi nie skończył 10 czy 12 ataków w meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?