La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

1

"Najlepszy zawodnik świata" bellingham , "najlepszy defensywny pomocnik" : rice
"Najlepszy skrzydłowy " saka
Najlepszy mody talent ": mainoo
"Najlepszy napastnik świata" Kane
I wielu innych genialnych zawodników
I dostają na łeb od Słowacji. Ale najważniejsze że grają w lidze angielskiej (większość) i płaci się za nich po 40-50 milionów

0

@Xxxbarca4ever abstrahujac od niektorych przesadzonych okreslen ale pilkarsko i indywidualnie maja topke swiatowa.

Jednak ułożyć topke jak widac nie jest też to taki oczywiste.

0

@mekston panie poczytaj La bambe trochę więcej xd Arsenal był najlepszym zespołem na świecie rice pomocnikiem saka skrzydłowym ...... Xd

0

@Xxxbarca4ever to jest tyle glosow na tyle tematow że sobie mozemy.

Nie wiem ile osob uważa Rice za najlepszego DMa? Moze to byla pojedyncza odklejka. Moze wiesz skoro o tym piszesz - raczej nie widzialem masy komentarzy ze Rice jest najlepszym pomocnikiem. Nie kojarze specjalnie zadnego uzytkownika nawet ktory by to pisal.

Co do Saki to jest na pewno w czubie PS. Zagral swietny sezon.

Kto pisal że Arsenal najlepszy klub na świecie? Xd

0

@mekston jakby to się nie skończyło to Słowacja wyjaśnia te gwiazdeczki

0

@Xxxbarca4ever wielu z tej kadry zagralo bardzo dobry sezon trzeba powiedziec.

Na razie na Euro graja tragicznie - zobaczymy czy sie podniosa z tego czy bedzie jedna z najwiekszych kompromitacji pilkarskich turniejow Euro w XXI wieku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?