Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 nie no nie przesadzajmy . Semeniuk też topka - nie bez powodu ma mocna pozycję w Italii. Micheletto, leal, Russell , ngapeth to też genialni przyjmujący
2
@FCB24 obejrzyj sobie w jakim składzie i z kim na ataku wygraliśmy 1 mistrzostwa Europy z gruszką który praktycznie nie atakował z 2 linii także ....
3
@mekston daj spokój nie pezetlumaczysz że w siatkówce liczy się drużyna jako całość a dla niektórych nawet złoto to byłoby mało
2
@FCB24 2/8 25% w ataku
1
@FcPortoFan1999 skoro twierdzisz że La Bamba to dobre źródło to będziesz miał 2
1
@KamQiX swedrowski to geniusz komentarza siatkówki dodatkowo świetny fachowiec z ogromnymi kontaktami i wiedzą
0
@FcPortoFan1999 to postaw dom i całą kasę na to co ci powiem - się przekonasz
2
@FcPortoFan1999 La Bamba to rzeczywiście idealne źródło wiedzy i sportowych analiz. Nie kompromituj się - Słowenia nigdy nie była i nie jest faworytem
11
@FcPortoFan1999 jaka rola ? Od kiedy to są faworytem w starciu z wicemistrzem świata , mistrzem Europy i brązowym medalista ligi Narodów?
0
@TheNekro94 ja na twoim miejscu spóźnilbym się tak przynajmniej że 3 godziny do roboty bo o 9 ćwierćfinał jutro ! :)
0
@FCB24 gwarantuje ci że 99% trenerów nie dokonało by takiej zmiany pezd jutrzejszym meczem. To miałoby sens ale przed Włochami i wtedy dajesz wejść temu nowemu pograć a nie z marszu rzucasz na głęboką wodę
0
@KmN post niżej wszystko rozpisane pięknie
23
@kamiVeB o sroto grado zapomniałeś mvp ostatniego sezonu w Hiszpanii
0
@MesQueUnClub_87 pau Torres to chyba nie u nas gra ......chyba że coś w nocy ogłosili
7
@konrad1661 a casado i bernal? Według mnie w tych 2 spotkaniach pokazali ogromny potencjal. Do tego bernal ma dopiero 17 lat ...... Jak dla mnie to perełka
0
@FCB24 nie przed takim meczem , to byłoby jak przyznanie się do błędu i zaburzenie morali. Według mnie ten ruch miałby sens ale tylko wczoraj
8
@FCB24 bardzo mobilny, nie kalkuluje tylko ładuje na bramkę . Potrafi się urwać w rozegraniu też potrafi się odnaleźć. Przede wszystkim atakuje z głębi puste przestrzenie i nie jest statyczny
0
@FCB24 a co przed kluczowym meczem chcesz odpalić kapitana kosztem debiutanta ? Jaka według ciebie byłaby reakcja drużyny i morale ? Takie coś można byłoby zrobić przed wczorajszym meczem a nie jutro
7
@kamiVeB dobrze , fajny młody chłopak fryzurka zrobiona w tej pięknej koszulce prezentował się całkiem całkiem
6
@tbas to ja ci powiem tak : w sezonie nasi go będą gasić to tylko pierwsze minuty i presezon
0
@tbas oj kręcił kręcił ........aż nic z tych akcji nie wyszło
0
@TheNekro94 oczywiście w top formie nie jest ale jutro jest nowy dzień nowy mecz i rowie dobrze może zagrać super spotkanie
0
@FCB24 to że nie jest w top formie nie oznacza że jutro nie zagra dobrego meczu.
0
@FCB24 ty już wiesz że kurek zagra słabo ......póki co to grbic a nie ty przywiózł z każdej imprezy medal z nasza kadra
0
@Pressinho losowy mecz towarzyski. . graliśmy najsilniejszym składem na najsilniejszy skład Japonii
0
Mogą to przegrać nawet 3:0 3:1 ale żeby cały mecz grali z takim zaangażowaniem jak obecnie
0
@Walker spora sensacja trzeba przyznać
0
@VegetaPolska Zatorski dziś solidny....sporo obron
0
Coś pozytywnego w końcu zaczyna się tworzyć .... Semeniuk genialne wejście
0
@Lordzi Serbia Kanada to średniacy+ USA 3 składem