0

@michal26 nie no nie przesadzajmy . Semeniuk też topka - nie bez powodu ma mocna pozycję w Italii. Micheletto, leal, Russell , ngapeth to też genialni przyjmujący

2

@FCB24 obejrzyj sobie w jakim składzie i z kim na ataku wygraliśmy 1 mistrzostwa Europy z gruszką który praktycznie nie atakował z 2 linii także ....

3

@mekston daj spokój nie pezetlumaczysz że w siatkówce liczy się drużyna jako całość a dla niektórych nawet złoto to byłoby mało

2

@FCB24 2/8 25% w ataku

1

@FcPortoFan1999 skoro twierdzisz że La Bamba to dobre źródło to będziesz miał 2

1

@KamQiX swedrowski to geniusz komentarza siatkówki dodatkowo świetny fachowiec z ogromnymi kontaktami i wiedzą

0

@FcPortoFan1999 to postaw dom i całą kasę na to co ci powiem - się przekonasz

2

@FcPortoFan1999 La Bamba to rzeczywiście idealne źródło wiedzy i sportowych analiz. Nie kompromituj się - Słowenia nigdy nie była i nie jest faworytem

11

@FcPortoFan1999 jaka rola ? Od kiedy to są faworytem w starciu z wicemistrzem świata , mistrzem Europy i brązowym medalista ligi Narodów?

0

@TheNekro94 ja na twoim miejscu spóźnilbym się tak przynajmniej że 3 godziny do roboty bo o 9 ćwierćfinał jutro ! :)

0

@FCB24 gwarantuje ci że 99% trenerów nie dokonało by takiej zmiany pezd jutrzejszym meczem. To miałoby sens ale przed Włochami i wtedy dajesz wejść temu nowemu pograć a nie z marszu rzucasz na głęboką wodę

0

@KmN post niżej wszystko rozpisane pięknie

23

@kamiVeB o sroto grado zapomniałeś mvp ostatniego sezonu w Hiszpanii

0

@MesQueUnClub_87 pau Torres to chyba nie u nas gra ......chyba że coś w nocy ogłosili

7

@konrad1661 a casado i bernal? Według mnie w tych 2 spotkaniach pokazali ogromny potencjal. Do tego bernal ma dopiero 17 lat ...... Jak dla mnie to perełka

0

@FCB24 nie przed takim meczem , to byłoby jak przyznanie się do błędu i zaburzenie morali. Według mnie ten ruch miałby sens ale tylko wczoraj

8

@FCB24 bardzo mobilny, nie kalkuluje tylko ładuje na bramkę . Potrafi się urwać w rozegraniu też potrafi się odnaleźć. Przede wszystkim atakuje z głębi puste przestrzenie i nie jest statyczny

0

@FCB24 a co przed kluczowym meczem chcesz odpalić kapitana kosztem debiutanta ? Jaka według ciebie byłaby reakcja drużyny i morale ? Takie coś można byłoby zrobić przed wczorajszym meczem a nie jutro

7

@kamiVeB dobrze , fajny młody chłopak fryzurka zrobiona w tej pięknej koszulce prezentował się całkiem całkiem

6

@tbas to ja ci powiem tak : w sezonie nasi go będą gasić to tylko pierwsze minuty i presezon

0

@tbas oj kręcił kręcił ........aż nic z tych akcji nie wyszło

0

@TheNekro94 oczywiście w top formie nie jest ale jutro jest nowy dzień nowy mecz i rowie dobrze może zagrać super spotkanie

0

@FCB24 to że nie jest w top formie nie oznacza że jutro nie zagra dobrego meczu.

0

@FCB24 ty już wiesz że kurek zagra słabo ......póki co to grbic a nie ty przywiózł z każdej imprezy medal z nasza kadra

0

@Pressinho losowy mecz towarzyski. . graliśmy najsilniejszym składem na najsilniejszy skład Japonii

0

Mogą to przegrać nawet 3:0 3:1 ale żeby cały mecz grali z takim zaangażowaniem jak obecnie

0

@Walker spora sensacja trzeba przyznać

0

@VegetaPolska Zatorski dziś solidny....sporo obron

0

Coś pozytywnego w końcu zaczyna się tworzyć .... Semeniuk genialne wejście

0

@Lordzi Serbia Kanada to średniacy+ USA 3 składem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?