Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 casado w 2 połowie wyglądał o niebo lepiej niż w 1 . Biega za 3 od bramki do bramki teoche brakuje go w rozegraniu ale musi nabrać pewności
0
@maciar grają 11: 12 (sroto grado mvp 23/24 ) wydaje mi się że to będzie łatwe zwycięstwo przyjezdnych
0
@Tasde po co kładł ręce na plecach ? Można pchać ale ciałem a nie rękoma.kazdy normalny czując ręce na plecach to wykeozysta
0
Mam nadzieję że ten mecz utwierdził filcka w przekonaniu że miejsce Martineza jest na ławce ...... I to nie tej w Barcelonie
5
Ale inigo to idiota . Wypchał zawodnika do linii i fauluje tworząc niebezpieczna sytuację
2
Za identyczne wejście w balde nawet faulu nie było ....
0
Casado coraz pewniej w 2 połowie
1
@MesQueUnClub96 widocznie są słabsi
0
No i po balde......
0
Mogło być po meczu
1
Niech on ściąga tego Martineza - sabotażysta jak lągle swego czasu
0
Rekin co za podanie
2
Inigo odpuścił krycie i pretensje do balde
4
Prawidłowy gol będzie
3
3 faul tego idioty z Valenci żadnej reakcji sędziego
0
@FCB24 niedawno skończył 17 lat 1 mecz w La Liga. Daj mu chociaż 90 minut
1
@ProMILs akurat on jakieś liczby robi w przeciwieństwie do fatiego (chyba że liczby dni w szpitalu) de Jonga czy roque
3
De Jong pewnie w szoku widząc barnala że sprintem wraca do obrony
0
5 minuta a ten Madryciak że sędzia niekonsekwentny jak 1 raz gwizdka użył dziś
0
Ewidentnie zainteresowany piłka
0
Nowy sezon to i nowe szczęśliwe liczby w canal +. Nic się nie zmienia
0
@Lionel_Messi10 obrońca świetnie mu przeszkadzał..... Stojąc nie ruszając się i dając podejść na skraju pola karnego
0
@KacperVEB fajki czy nie ale dobrze powiedziane Tak powinno być masz 1 szansę
0
Ambeppe widzę formę z euro trzyma
2
@partymaker no już bez przesady mendy to wirtuoz nie jest , militao też swoje potrafi odwalić
0
Sroto grado sędziuje w meczu realu na dobry początek......cóż za przypadek
1
@MesQueUnClub_87 a to nie odpadamy z ligi mistrzów po tym meczu?
1
To już oficjalnie można powiedzieć że przegraliśmy wszystko? Bernal i casado się nie nadają, a ten cały flick to już w ogóle do października max .
0
@FcPortoFan1999 jak dla mnie nie ma karnego. Zawodnik Śląska tylko szukał nogi obrońcy
3
@adi7adi8 @kulek22 po ostatnim meczu nie miał czucia w 2 palcach, grał na 100% na blokadzie. Imo dobrze że w ogóle wyszedł na mecz