0

@Eto'o9 R10 casado w 2 połowie wyglądał o niebo lepiej niż w 1 . Biega za 3 od bramki do bramki teoche brakuje go w rozegraniu ale musi nabrać pewności

0

@maciar grają 11: 12 (sroto grado mvp 23/24 ) wydaje mi się że to będzie łatwe zwycięstwo przyjezdnych

0

@Tasde po co kładł ręce na plecach ? Można pchać ale ciałem a nie rękoma.kazdy normalny czując ręce na plecach to wykeozysta

0

Mam nadzieję że ten mecz utwierdził filcka w przekonaniu że miejsce Martineza jest na ławce ...... I to nie tej w Barcelonie

5

Ale inigo to idiota . Wypchał zawodnika do linii i fauluje tworząc niebezpieczna sytuację

2

Za identyczne wejście w balde nawet faulu nie było ....

0

Casado coraz pewniej w 2 połowie

1

@MesQueUnClub96 widocznie są słabsi

0

No i po balde......

0

Mogło być po meczu

1

Niech on ściąga tego Martineza - sabotażysta jak lągle swego czasu

0

Rekin co za podanie

2

Inigo odpuścił krycie i pretensje do balde

4

Prawidłowy gol będzie

3

3 faul tego idioty z Valenci żadnej reakcji sędziego

0

@FCB24 niedawno skończył 17 lat 1 mecz w La Liga. Daj mu chociaż 90 minut

1

@ProMILs akurat on jakieś liczby robi w przeciwieństwie do fatiego (chyba że liczby dni w szpitalu) de Jonga czy roque

3

De Jong pewnie w szoku widząc barnala że sprintem wraca do obrony

0

5 minuta a ten Madryciak że sędzia niekonsekwentny jak 1 raz gwizdka użył dziś

0

Ewidentnie zainteresowany piłka

0

Nowy sezon to i nowe szczęśliwe liczby w canal +. Nic się nie zmienia

0

@Lionel_Messi10 obrońca świetnie mu przeszkadzał..... Stojąc nie ruszając się i dając podejść na skraju pola karnego

0

@KacperVEB fajki czy nie ale dobrze powiedziane Tak powinno być masz 1 szansę

0

Ambeppe widzę formę z euro trzyma

2

@partymaker no już bez przesady mendy to wirtuoz nie jest , militao też swoje potrafi odwalić

0

Sroto grado sędziuje w meczu realu na dobry początek......cóż za przypadek

1

@MesQueUnClub_87 a to nie odpadamy z ligi mistrzów po tym meczu?

1

To już oficjalnie można powiedzieć że przegraliśmy wszystko? Bernal i casado się nie nadają, a ten cały flick to już w ogóle do października max .

0

@FcPortoFan1999 jak dla mnie nie ma karnego. Zawodnik Śląska tylko szukał nogi obrońcy

3

@adi7adi8 @kulek22 po ostatnim meczu nie miał czucia w 2 palcach, grał na 100% na blokadzie. Imo dobrze że w ogóle wyszedł na mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?