3

@JordiAlbion jaka nienawisc ? jak jakies ścierwo po meczu tworzy taka propagandę której słucha kilkaset tysięcy ludzi to scyzoryk się otwiera w kieszeni i jak dla mnie to słabe jest lekko mówiąc

5

W studiu już że mógłby być remis ..... Madryckie ścierwa

0

Fizycznie to my wyglądamy kozacko. Oby tak dalej pakiet flick

4

Co fermin pilkarsko w rok urósł to nie mam pytań . Genialny gracz

3

@VegetaPolska a może kounde + inni im wybili z głowy granie ?

15

Kounde dziś zgasił Nico .....

0

Jaka symulka sanceta. Widział że nie dojdzie do pilki to nogę zostawił

0

Ale ten berchiche to kretyn jakich mało

0

Karny pytanie dla kogo

0

No kur++ w żółtym kostiumie jeszcze sprawdza jak bramkę anulować..... Madryckie ścierwa

0

@mmaciass po co się sadzisz bez celu. Obraziłem znakiem zapytania ? Reagujesz co najmniej jakbym ci coś ukradł albo bliskiego zabił

1

@Catalonya1992 żeby wygenerować więcej miejsca w FFP poprzez rozłożenie pensji na więcej lat ?

1

@NeroTFP1 ale czy skłamał ?

0

@Arden de Jong to chyba za staż w klubie jedynie

0

@KrwawiaceoczyVEB nie no rapha ? Sorry ale już lepiej byłoby dać lewego czy kounde

0

@D10SLEO inigo ferran fati de Jong lągle. Każdy z nich powinien zarabiać max polowe tego co ma . Ehh szkoda że nie mam szefa jak laporta czy bartomeu bo wtedy przestałbym narzekać na zarobki

2

@ObiektywnyKibic121 nie no ale proszę pana tu nie wolno tak mówić . Tu real chwalić trzeba ...narzekać na Barcelonę proszę

0

@IronMan43 ja ci tylko przypomnę że nie gracie z atletico tylko z takim gigantem jak Mallorca xd

0

Trochę wstyd murować się w polu karnym mając mbappe , vinuciusa i bellinghama. Jakby to była Barca to już milion komentarzy i piłkarzy by łajnem obrzucono

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy możemy już mówić o rasistowskimi skandalu po tym co wyprawiają kibice Mallorcy gdy "człowiek "z 7 jest przy piłce?

0

@BARCA1899Messi legitne źródło - a ja się z nim wczoraj widziałem i mi powiedział że chce zostać w Bilbao po prostu.

1

@MesQueUnClub_87 xd wpadka

0

@BARCA1899Messi źródło: z Piątnicy no bo skąd ?

0

@FcPortoFan1999 jeszcze 3 żółte kartki dostał Radomiak

0

@FcPortoFan1999 Legii mecz wymykał się spod kontroli to trzeba pomóc.....

2

@FcPortoFan1999 wstyd to przepychanie Legii

4

Nieźle Radomiak przekręcony. Co miał zrobić obrońca z ręką jak zawodnik wstawał

10

@David_Beckham nic głupszego nie da się stworzyć . Robią z niego Boga futbolu a przy Ronaldo Messim czy nawet inieście/ modriciu to nawet nie stał

3

@Pawlak1992 tak ale za to zrezygnowano z pucharów świata i kalendarz siatkarski stał się dużo bardziej przystępny.... Już nie będzie zajeżdżania zawodników bo będzie miesiąc urlopu po lidze i ok miesiąc przed ligą przynajmniej w najbliższych 3 latach bo za 4 igrzyska i znow kalendarz przepełniony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?