Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JordiAlbion jaka nienawisc ? jak jakies ścierwo po meczu tworzy taka propagandę której słucha kilkaset tysięcy ludzi to scyzoryk się otwiera w kieszeni i jak dla mnie to słabe jest lekko mówiąc
5
W studiu już że mógłby być remis ..... Madryckie ścierwa
0
Fizycznie to my wyglądamy kozacko. Oby tak dalej pakiet flick
4
Co fermin pilkarsko w rok urósł to nie mam pytań . Genialny gracz
3
@VegetaPolska a może kounde + inni im wybili z głowy granie ?
15
Kounde dziś zgasił Nico .....
0
Jaka symulka sanceta. Widział że nie dojdzie do pilki to nogę zostawił
0
Ale ten berchiche to kretyn jakich mało
0
Karny pytanie dla kogo
0
No kur++ w żółtym kostiumie jeszcze sprawdza jak bramkę anulować..... Madryckie ścierwa
0
@mmaciass po co się sadzisz bez celu. Obraziłem znakiem zapytania ? Reagujesz co najmniej jakbym ci coś ukradł albo bliskiego zabił
1
@Catalonya1992 żeby wygenerować więcej miejsca w FFP poprzez rozłożenie pensji na więcej lat ?
1
@NeroTFP1 ale czy skłamał ?
0
@Arden de Jong to chyba za staż w klubie jedynie
0
@KrwawiaceoczyVEB nie no rapha ? Sorry ale już lepiej byłoby dać lewego czy kounde
0
@D10SLEO inigo ferran fati de Jong lągle. Każdy z nich powinien zarabiać max polowe tego co ma . Ehh szkoda że nie mam szefa jak laporta czy bartomeu bo wtedy przestałbym narzekać na zarobki
2
@ObiektywnyKibic121 nie no ale proszę pana tu nie wolno tak mówić . Tu real chwalić trzeba ...narzekać na Barcelonę proszę
0
@IronMan43 ja ci tylko przypomnę że nie gracie z atletico tylko z takim gigantem jak Mallorca xd
0
Trochę wstyd murować się w polu karnym mając mbappe , vinuciusa i bellinghama. Jakby to była Barca to już milion komentarzy i piłkarzy by łajnem obrzucono
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy możemy już mówić o rasistowskimi skandalu po tym co wyprawiają kibice Mallorcy gdy "człowiek "z 7 jest przy piłce?
0
@BARCA1899Messi legitne źródło - a ja się z nim wczoraj widziałem i mi powiedział że chce zostać w Bilbao po prostu.
1
@MesQueUnClub_87 xd wpadka
0
@BARCA1899Messi źródło: z Piątnicy no bo skąd ?
0
@FcPortoFan1999 jeszcze 3 żółte kartki dostał Radomiak
0
@FcPortoFan1999 Legii mecz wymykał się spod kontroli to trzeba pomóc.....
2
@FcPortoFan1999 wstyd to przepychanie Legii
4
Nieźle Radomiak przekręcony. Co miał zrobić obrońca z ręką jak zawodnik wstawał
10
@David_Beckham nic głupszego nie da się stworzyć . Robią z niego Boga futbolu a przy Ronaldo Messim czy nawet inieście/ modriciu to nawet nie stał
3
@Pawlak1992 tak ale za to zrezygnowano z pucharów świata i kalendarz siatkarski stał się dużo bardziej przystępny.... Już nie będzie zajeżdżania zawodników bo będzie miesiąc urlopu po lidze i ok miesiąc przed ligą przynajmniej w najbliższych 3 latach bo za 4 igrzyska i znow kalendarz przepełniony