1

@masa11 myślę że na pewno . Ale prawdziwe pożegnanie mam nadzieję że będzie zorganizowane w Polsce bo na to zasługują

0

@FCB24 chłop wykręca takiw liczby z kontuzją......przyjęcie jest podstawą siatkówki pograj teoche to zrozumiesz

0

@FCB24 nie no gościu ale mnie irytujesz. Zator 48 % przyjęcia przy 31 przyjęciach 18% idealnego dla porównania genialny shoji 33% przy 24 przyjęciach

3

@El Plutoninho swedrowski tylko i wyłącznie jeśli chodzi o siatkówkę

6

Po co on bierze lomacza powiedzieli eksperci - chyba dziś wyjaśnił

1

Najlepsze 2 sety tych igrzysk!

0

Co ten Anderson pokazywał ewidentny blok piłka w polu

0

@NeroTFP1 i od dziadów zawodników wyzywają....

0

Nie ważne jak to się skończy ten 4 set genialna walka

0

@kamiVeB w 1 secie shoji 0% w przyjęciu. 4 razy przyjmował

0

@Koni8M 56% w przyjęciu rzeczywiście słabo........

0

@tadzik447 takie standardy narzucają sędziowie sami sobie

0

Niemiec za spojrzenie dostał czerwoną a defalco za swoje gesty nawet nie został upomniany......

0

@mkord zapomniałem o przecinku

0

@A4ron bez przesady dziewczyny zrobiły wynik całkiem fajny. Skład dosyć młody, pierwszy raz od dawna na igrzyskach nie były faworytkami , wiadomo szkoda odpadać ale mogą odpadac z podniesiona głową i jakiegoś ogromnego powodu do rozpaczy nie ma bo to nie siatkarze gdzie jadą po złoto

0

@mkord w kosza rzucają do takich samych koszów, w piłkę do jednakowych bramek przecież to proste nauczyć się schematów. Ehh że nie pomyślałem wcześniej może byłbym już mistrzem olimpijskim

2

To nie była rzucona w ogóle ngapetha ...... Dramat sędziego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KamQiX póki co to grbic nigdzie się nie wybiera do kolejnych igrzysk....... Nie ma co spekulować bo są kilka sezonów winiarski może skończyć zarówno w 2 lidze jak i prowadWc kadrę Polaków

2

@Kamiloza91 ja nie wiem skąd przekonanie że gra z Japonią i ogranie Włochów byłoby dobre . Ze Słowenia dobrze nam się gra poza ME .... Jakbym miał wybierać w ciemno biorę Słowenię a nie walecznych wariatów z Japonii

0

@FCB24 wiara wiara jeszcze raz wiara

0

@Azi przebrnęliśmy 1/4 co nam się nie udało oj dawno dawno IMO mentalnie to już jest sukces ogromny!!

3

@Pawlak1992 a takie było przeżywanie porażki z Włochami...... Cóż lepiej czekać do finału niż wróżyć wyroki

1

@MesQueUnClub96 nie umniejszalbym Japonii

1

@Mezocyklon87 poczekaj poczekaj a co było w Tokio?

0

He he bierzmy Japonię będzie łatwo- powiedziała La Bamba tymczasem najlepsi Włosi jedną nogą poza igrzyskami

0

@Ojciec5tkidzieci @FCB24 chyba idealny przykład że Bartka od tak się nie skreśla

0

Dobra trzeba zamknąć to spotkanie w 4 setach. Słowenia rzuci się do ataku żeby tylko bez głupich błędów

0

@yoli jesteśmy słabsi dlatego wygrywamy 22:14 i będzie 2'1. To jakby powiedzieć że Włosi nas ograli ale to my byliśmy lepsi

0

@FcPortoFan1999 kilka postów niżej było że jak Janusz zagrywa to Słowenia pęka że śmiechu. Widzę zdania ekspertów są podzielone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?