Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 he he ale ona ma 23 lata dopiero a osiągnęła już tyle że reszta może zazdrościc .... Poza tym jeśli poprawi się na trawie i ulepszy harda w Australii to rywalki długo będą oglądać jej plecy....... Pewnie odbierasz to tak po porażce w US open a zobacz ile zawodniczek zrezygnowało z igrzysk i przygotowywały się pod us open . Iga może już być zmęczona sezonem bo tak na prawdę nie miała przerwy.......
1
@Pawlak1992 Maik maignan
3
To PSG musi być mocne że 2 bramkarzy nominowanych ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bartekvisca imo obok tej last od US najlepsze w co grałem . Tak mnie wciągnęła historia gangu - może nie jestem obiektywny bo zawsze ciągnęło mnie do westernów ale gra to dla mnie mistrzostwo
5
To za liczbę strzałów z pola karnego już przyznają bramki ? Nie da się słuchać tego komentarza
0
No i czemu wedlug nowych przepisów męczennik nie zobaczył żółtej kartki?
1
Oczywiście militao nie faulował . On tylko łokieć na głowę zastosował
12
@norbi77 oczywiście, celowo gubi punkty żeby rywalizacja z Barca była
0
@AlphaNumeric ale mamy wrzesień już to co ma mapet do tego jak w sierpniu nie strzelił ?
0
Oj to city sobie postrzela
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BORO_12 skoro prim to talent to czemu flick nie dał mu szansy a u Marqueza odgrywał lekko mówiąc 2-3 rolę?
3
@BORO_12 sorry ale prim to nie bez powodu nawet u Marqueza nie grał w Barcy b
1
@lezz wiesz ile rabiot chce zarabiać ? Bez szans przy naszych limitach
0
@mekston tak bo zawodnicy z białych koszulkach to niewiniątka
0
@La Pulgaa dokładnie ten sam
0
@Danny Gaucho masz może statystykę ile Messi trafił głową ?
5
@PatrykBarca wciąż ? Ludzie wiem że w Barcelonie ostatnio poziom wieku przesunął się tak że 16 latkowie grają ale Pedri ma dopiero 21 lat i cała karierę przed sobą .
6
@Pawel13sz piękny to był występ . Świetnie się ogląda pedriego,oby zdrowie dopisało ....bardzo swoim stylem inieste przypomina
7
@bartas97 za to wy nie narzekacie . A już na pewno nie wasza telewizja
7
@KrwawiaceoczyVEB niebezpieczna sytuacja zaczyna się robić w lidze Barca wygrywa to trzeba żołnierza weterana wysłać na misję..... Kto ma powstrzymać barce jak nie on. Jak kolega wyżej napisał szybko wyciągają asa bo to 3 kolejka dopiero
0
@abram3k już wolę tam się Jonga zobaczyć o ile dojdzie do siebie a kounde niech zostanie na swojej pozycji
1
@adi7adi8 oczywiście ale i póki co liczby to potwierdzają
2
@J4no lewy jak lewy ale rapha Pedri bernal kounde dziś świetny mecz
0
@abram3k oczywiście że geniusz tylko mam nadzieję że już na środku obrony go nie zobaczę bo na PO jest genialny
10
Bernal dziś dla mnie jeden z lepszych na boisku. Oczywiście yamal rapha kounde dużo bardziej widoczni ale bernal... IMO świetny
2
@Pawel13sz anielski orszak ....zaraz zaczną śpiewać
3
@adi7adi8 flick wybił z głowy lewemu próbę rozgrywania akcji.... I to jest już duży Plus
1
@DragonxNF znicze zaczynają zapalać szczególnie ten pan blondyn o madryckich "korzeniach"