1

@esem91 he he ale ona ma 23 lata dopiero a osiągnęła już tyle że reszta może zazdrościc .... Poza tym jeśli poprawi się na trawie i ulepszy harda w Australii to rywalki długo będą oglądać jej plecy....... Pewnie odbierasz to tak po porażce w US open a zobacz ile zawodniczek zrezygnowało z igrzysk i przygotowywały się pod us open . Iga może już być zmęczona sezonem bo tak na prawdę nie miała przerwy.......

1

@Pawlak1992 Maik maignan

3

To PSG musi być mocne że 2 bramkarzy nominowanych ma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bartekvisca imo obok tej last od US najlepsze w co grałem . Tak mnie wciągnęła historia gangu - może nie jestem obiektywny bo zawsze ciągnęło mnie do westernów ale gra to dla mnie mistrzostwo

5

To za liczbę strzałów z pola karnego już przyznają bramki ? Nie da się słuchać tego komentarza

0

No i czemu wedlug nowych przepisów męczennik nie zobaczył żółtej kartki?

1

Oczywiście militao nie faulował . On tylko łokieć na głowę zastosował

12

@norbi77 oczywiście, celowo gubi punkty żeby rywalizacja z Barca była

0

@AlphaNumeric ale mamy wrzesień już to co ma mapet do tego jak w sierpniu nie strzelił ?

0

Oj to city sobie postrzela

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BORO_12 skoro prim to talent to czemu flick nie dał mu szansy a u Marqueza odgrywał lekko mówiąc 2-3 rolę?

3

@BORO_12 sorry ale prim to nie bez powodu nawet u Marqueza nie grał w Barcy b

1

@lezz wiesz ile rabiot chce zarabiać ? Bez szans przy naszych limitach

0

@mekston tak bo zawodnicy z białych koszulkach to niewiniątka

0

@La Pulgaa dokładnie ten sam

0

@Danny Gaucho masz może statystykę ile Messi trafił głową ?

5

@PatrykBarca wciąż ? Ludzie wiem że w Barcelonie ostatnio poziom wieku przesunął się tak że 16 latkowie grają ale Pedri ma dopiero 21 lat i cała karierę przed sobą .

6

@Pawel13sz piękny to był występ . Świetnie się ogląda pedriego,oby zdrowie dopisało ....bardzo swoim stylem inieste przypomina

7

@bartas97 za to wy nie narzekacie . A już na pewno nie wasza telewizja

7

@KrwawiaceoczyVEB niebezpieczna sytuacja zaczyna się robić w lidze Barca wygrywa to trzeba żołnierza weterana wysłać na misję..... Kto ma powstrzymać barce jak nie on. Jak kolega wyżej napisał szybko wyciągają asa bo to 3 kolejka dopiero

0

@abram3k już wolę tam się Jonga zobaczyć o ile dojdzie do siebie a kounde niech zostanie na swojej pozycji

1

@adi7adi8 oczywiście ale i póki co liczby to potwierdzają

2

@J4no lewy jak lewy ale rapha Pedri bernal kounde dziś świetny mecz

0

@abram3k oczywiście że geniusz tylko mam nadzieję że już na środku obrony go nie zobaczę bo na PO jest genialny

10

Bernal dziś dla mnie jeden z lepszych na boisku. Oczywiście yamal rapha kounde dużo bardziej widoczni ale bernal... IMO świetny

2

@Pawel13sz anielski orszak ....zaraz zaczną śpiewać

3

@adi7adi8 flick wybił z głowy lewemu próbę rozgrywania akcji.... I to jest już duży Plus

1

@DragonxNF znicze zaczynają zapalać szczególnie ten pan blondyn o madryckich "korzeniach"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?