Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlphaNumeric he he lepiej on niż marcos Alonso ale dziwi że fort nie gra - u xaviego na lewej całkiem całkiem grał
0
@Ricc a może jest ostrożnie wprowadzany żeby znów rok nie musiał czekać na grę ?
0
@Lanosss powiedzmy sobie szczerze nie nie przemyslal tylko poleciał na kasę
0
@abram3k dziś szczególnie rzuca się w oczy
0
Ale gundogan dziś fatalny jest .
0
@VeB 1899 ten "cep" w przeciwieństwie do ciebie wygrał ligę mistrzów i to nie raz , wygrał ligę hiszpańska niemiecka angielska kilkukrotnie także wydaje mi się że wie co robi ale ...co ja tam wiem
0
@Huck a co miał chłopaka po kontuzji wpuścić na getafe?
0
Jeszcze rożnego nie widział łysy
1
Czyli kapitan Barcy nie może rozmawiać z sędzia a w realu może całą drużyna
0
Garcia weź ty już spie****
0
@Matheu12 no widać było jak "słabo" kręci obroną Villareal. Mamy 21 wiek piłkarze są mojitorwani non stop ale ty wiesz lepiej niż sztab że potrzebuje odpoczynku
0
Lewy się nie zatrzymuje
0
@HypeR gdzieś to już widziałem .... Kogo 3 może Grosicki na lewe skrzydło?
3
Real Madryt oburzony bo sędziowie przestrzegają przepisów karania za protesty ....... Hipokryzja
0
@MysticCat jak stream to tylko "śpiew" rodem z Francji .
1
Niezłe kombo szykuje się dziś o 21 : mecz z getafe komentarz: Orłowski+ laboga . Chyba trzeba się znieczulić już przed meczem bo nie dość że oczy będą krwawić od "gry" getafe to i uszy od komentarza
1
@Coutinho007 pięknie wczoraj wyglądało jak ręką machał w stronę pau victora żeby ten biegł presowac rywala a było już 1:4 ......casado pod flickiem robi się zawodnikiem którego brakowało w Barcy biega od bramki do bramki cały czas jest aktywny
0
@DonAndrzejos w majtkach tam nie macają.....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co ja mam z tą kadrą grać tiki taki ? Jak widać warsztat trenerski to jednak trzeba mieć
0
@Sapos93 a dał odpocząć inigo który gra wszystko od deski do deski..... Czy to źle ....nie
1
@FCB_dimiC angielski zapewne również zna także masz rację
6
Wiecie co po dzisiejszym meczu jest najgorsze? Następny mecz dopiero za 3 Dni ........
0
@Fenelon piug nie wie co to gra w obronie a Torre zapieprza u Flicka aż miło
3
@norbi77 haha no i nie skłamał
0
@KrwawiaceoczyVEB jak kogoś sprowadzić to chciałbym chłopaka z Brighton verbruggena
2
Villareal w końcówce chciał nas uświadomić że w środę gramy z getafe......
1
@Kaamilos87 oj rapha pod flickiem to inny zawodnik ..... A byłem pierwszy co chciał jego odejścia w lato
1
@kanver_ poza bramka z po rykoszecie i asysta niewiele było go widać. Rapha cały mecz świetny pod gra i w pressingu
1
Nie no dla mnie mvp to rapha nie lewy.....