0

@AlphaNumeric he he lepiej on niż marcos Alonso ale dziwi że fort nie gra - u xaviego na lewej całkiem całkiem grał

0

@Ricc a może jest ostrożnie wprowadzany żeby znów rok nie musiał czekać na grę ?

0

@Lanosss powiedzmy sobie szczerze nie nie przemyslal tylko poleciał na kasę

0

@abram3k dziś szczególnie rzuca się w oczy

0

Ale gundogan dziś fatalny jest .

0

@VeB 1899 ten "cep" w przeciwieństwie do ciebie wygrał ligę mistrzów i to nie raz , wygrał ligę hiszpańska niemiecka angielska kilkukrotnie także wydaje mi się że wie co robi ale ...co ja tam wiem

0

@Huck a co miał chłopaka po kontuzji wpuścić na getafe?

0

Jeszcze rożnego nie widział łysy

1

Czyli kapitan Barcy nie może rozmawiać z sędzia a w realu może całą drużyna

0

Garcia weź ty już spie****

0

@Matheu12 no widać było jak "słabo" kręci obroną Villareal. Mamy 21 wiek piłkarze są mojitorwani non stop ale ty wiesz lepiej niż sztab że potrzebuje odpoczynku

0

Lewy się nie zatrzymuje

0

@HypeR gdzieś to już widziałem .... Kogo 3 może Grosicki na lewe skrzydło?

3

Real Madryt oburzony bo sędziowie przestrzegają przepisów karania za protesty ....... Hipokryzja

0

@MysticCat jak stream to tylko "śpiew" rodem z Francji .

1

Niezłe kombo szykuje się dziś o 21 : mecz z getafe komentarz: Orłowski+ laboga . Chyba trzeba się znieczulić już przed meczem bo nie dość że oczy będą krwawić od "gry" getafe to i uszy od komentarza

1

@Coutinho007 pięknie wczoraj wyglądało jak ręką machał w stronę pau victora żeby ten biegł presowac rywala a było już 1:4 ......casado pod flickiem robi się zawodnikiem którego brakowało w Barcy biega od bramki do bramki cały czas jest aktywny

0

@DonAndrzejos w majtkach tam nie macają.....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Co ja mam z tą kadrą grać tiki taki ? Jak widać warsztat trenerski to jednak trzeba mieć

0

@Sapos93 a dał odpocząć inigo który gra wszystko od deski do deski..... Czy to źle ....nie

1

@FCB_dimiC angielski zapewne również zna także masz rację

6

Wiecie co po dzisiejszym meczu jest najgorsze? Następny mecz dopiero za 3 Dni ........

0

@Fenelon piug nie wie co to gra w obronie a Torre zapieprza u Flicka aż miło

3

@norbi77 haha no i nie skłamał

0

@KrwawiaceoczyVEB jak kogoś sprowadzić to chciałbym chłopaka z Brighton verbruggena

2

Villareal w końcówce chciał nas uświadomić że w środę gramy z getafe......

1

@Kaamilos87 oj rapha pod flickiem to inny zawodnik ..... A byłem pierwszy co chciał jego odejścia w lato

1

@kanver_ poza bramka z po rykoszecie i asysta niewiele było go widać. Rapha cały mecz świetny pod gra i w pressingu

1

Nie no dla mnie mvp to rapha nie lewy.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?