Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wynik wynikiem ale trzeba pamiętać o tym jak wczoraj pan Jose Maria Sanchez Martinez i jego koledzy robili wszystko żeby Barcelona tego meczu nie wygrała :
- brak nawet faulu na pedrim (var tam powinien przynajmniej zaprosić go do obejrzenia bo za takie zagrania dawano już czerwo)
- brak kartek za dyskusje dla vinucjusa ( pena dostał od razu)
- militao powinien przynajmniej dostać 2 żółte kartki dostał jedna pod koniec meczu
- nie gwizdanie ewidentnych spalonych(naliczyłem przynajmniej 2)po których rzuty rożne miał real
0
@partymaker zrobić z niego przynajmniej ferrana z kadry gdzie jest przynajmniej dobry
1
Mendy najlepszy defensywnie grający lewy obrońca na świecie - pięknie się to zestarzało xd
0
@Stinger_ przeczytaj wywiad z Wojtkiem
0
@Stinger_ ale jak możesz porównać kogoś kto nie jest gotowy do gry do kogoś kto był w 100% przygotowany?
33
Sprawdziłem heatmape casado z wczorajszego meczu ten chłopak był wszędzie . Doskakiwal na skrzydle, przerywał akcje pod polem karnym rywala zawsze na czas .....był wszędzie . Busi był świetnym pomocnikiem (tym niewidocznym który robił robotę) a casado to człowiek którego grę widać gołym okiem. Tytan pracy, ambicji i zaangażowania a co najlepsze on ma jeszcze swoje rezerwy. Dużo się mówi o jego pracy w defensywie i zapomina że on już zdążył nazbierać 4 asysty w tym sezonie dla mnie to brakujący element układanki pomocy którego brakowało od czasów prime busiego. Typowy nowoczesny pomocnik
0
@Stinger_ Wojtek dopiero zaczął trenować normalnie sam mówi że jest w 80% gotowy . Wiec mówienie o nim że grzeje ławę jest trochę na wyrost . Porównaj to za 2-3 miesiące . On dopiero po przerwie na kadrę będzie gotowy w 100% i wtedy możemy go rozliczać . To jakbys powiedział o gavim że grzeje ławę w tym sezonie ....bo nie jest gotowy grać na 100%
0
@Stinger_ ale porównanie jego do dudka to jakiś dramat . Jeden skończył karierę a drugi był w swoim "szczycie" można powiedzieć
3
@Pnog37 jak flick odzyska chociaż w jakiejś części fatiego i ferrana to chyba nie ma sufitu ten człowiek . Fakt postęp zrobiła znaczna część zawodników , część z nich to wręcz przeskok o kilka klas
0
@xvcWinterSoldier rotacje choć niewielkie mogą być z crvena. Mamy tydzień wolnego nie ma sensu rotować
2
@Stinger_ nie no bez przesady. Wojtek wrócił z emerytury pomoc drużynie Dudek to poszedł od razu na ławkę to zupełnie inne sytuacje. Chyba normalne że skoro nie trenował kilkanaście tygodni to ma zaległości treningowe i nikt o zdrowych zmysłach nie wstawi go od razu do bramki
3
Najgorsze jest to że kolejny mecz za 8 dni ...... Za tydzień wpakować 4 papugom i mamy hat tricka ze znienawidzonymi drużynami
1
Ojej jaki smutek w studiu
2
@norbi77 inigo Martinez dziś szef i kozak totalny
1
Ja powiem tak dla mnie cichym mvp dziś był inigo ..... To co ułożył linię obrony to szacun i asysta do raphy geniusz
2
@Roobo pan piłkarz dziś to był casado
1
Mina mbappe bezcenna się chłop nastrzelał
0
Mam nadzieję że doliczy z 6 minut żebyśmy 5 bramkę zdążyli strzelić
0
Do 7 razy sztuka jest kartka
0
Sędzia robił co mógł dziś a to i tak mało
10
Kartka za dyskusje dla peny za to vinicjus może wszystko
0
Dawać mi gaviego zeby na Santiago więcej płaczu było
3
Ja tylko przypomnę to 6 faul militao
1
Popłakałem się przepraszam . Ale to jest maszyna
7
Nie no ten śmieć z gwizdkiem robi co może żeby nasi tu nie wygrali
1
Ale olmo to jest pan piłkarz
0
Lewyyyyy czemuuu
1
Oj lewy byłoby po meczu
0
Casado świetny mecz .
0
Czy mi się wydaje czy jakoś cicho na stadionie się zrobiło