1

Wynik wynikiem ale trzeba pamiętać o tym jak wczoraj pan Jose Maria Sanchez Martinez i jego koledzy robili wszystko żeby Barcelona tego meczu nie wygrała :
- brak nawet faulu na pedrim (var tam powinien przynajmniej zaprosić go do obejrzenia bo za takie zagrania dawano już czerwo)
- brak kartek za dyskusje dla vinucjusa ( pena dostał od razu)
- militao powinien przynajmniej dostać 2 żółte kartki dostał jedna pod koniec meczu
- nie gwizdanie ewidentnych spalonych(naliczyłem przynajmniej 2)po których rzuty rożne miał real


0

@partymaker zrobić z niego przynajmniej ferrana z kadry gdzie jest przynajmniej dobry

1

Mendy najlepszy defensywnie grający lewy obrońca na świecie - pięknie się to zestarzało xd

0

@Stinger_ przeczytaj wywiad z Wojtkiem

0

@Stinger_ ale jak możesz porównać kogoś kto nie jest gotowy do gry do kogoś kto był w 100% przygotowany?

33

Sprawdziłem heatmape casado z wczorajszego meczu ten chłopak był wszędzie . Doskakiwal na skrzydle, przerywał akcje pod polem karnym rywala zawsze na czas .....był wszędzie . Busi był świetnym pomocnikiem (tym niewidocznym który robił robotę) a casado to człowiek którego grę widać gołym okiem. Tytan pracy, ambicji i zaangażowania a co najlepsze on ma jeszcze swoje rezerwy. Dużo się mówi o jego pracy w defensywie i zapomina że on już zdążył nazbierać 4 asysty w tym sezonie dla mnie to brakujący element układanki pomocy którego brakowało od czasów prime busiego. Typowy nowoczesny pomocnik

0

@Stinger_ Wojtek dopiero zaczął trenować normalnie sam mówi że jest w 80% gotowy . Wiec mówienie o nim że grzeje ławę jest trochę na wyrost . Porównaj to za 2-3 miesiące . On dopiero po przerwie na kadrę będzie gotowy w 100% i wtedy możemy go rozliczać . To jakbys powiedział o gavim że grzeje ławę w tym sezonie ....bo nie jest gotowy grać na 100%

0

@Stinger_ ale porównanie jego do dudka to jakiś dramat . Jeden skończył karierę a drugi był w swoim "szczycie" można powiedzieć

3

@Pnog37 jak flick odzyska chociaż w jakiejś części fatiego i ferrana to chyba nie ma sufitu ten człowiek . Fakt postęp zrobiła znaczna część zawodników , część z nich to wręcz przeskok o kilka klas

0

@xvcWinterSoldier rotacje choć niewielkie mogą być z crvena. Mamy tydzień wolnego nie ma sensu rotować

2

@Stinger_ nie no bez przesady. Wojtek wrócił z emerytury pomoc drużynie Dudek to poszedł od razu na ławkę to zupełnie inne sytuacje. Chyba normalne że skoro nie trenował kilkanaście tygodni to ma zaległości treningowe i nikt o zdrowych zmysłach nie wstawi go od razu do bramki

3

Najgorsze jest to że kolejny mecz za 8 dni ...... Za tydzień wpakować 4 papugom i mamy hat tricka ze znienawidzonymi drużynami

1

Ojej jaki smutek w studiu

2

@norbi77 inigo Martinez dziś szef i kozak totalny

1

Ja powiem tak dla mnie cichym mvp dziś był inigo ..... To co ułożył linię obrony to szacun i asysta do raphy geniusz

2

@Roobo pan piłkarz dziś to był casado

1

Mina mbappe bezcenna się chłop nastrzelał

0

Mam nadzieję że doliczy z 6 minut żebyśmy 5 bramkę zdążyli strzelić

0

Do 7 razy sztuka jest kartka

0

Sędzia robił co mógł dziś a to i tak mało

10

Kartka za dyskusje dla peny za to vinicjus może wszystko

0

Dawać mi gaviego zeby na Santiago więcej płaczu było

3

Ja tylko przypomnę to 6 faul militao

1

Popłakałem się przepraszam . Ale to jest maszyna

7

Nie no ten śmieć z gwizdkiem robi co może żeby nasi tu nie wygrali

1

Ale olmo to jest pan piłkarz

0

Lewyyyyy czemuuu

1

Oj lewy byłoby po meczu

0

Casado świetny mecz .

0

Czy mi się wydaje czy jakoś cicho na stadionie się zrobiło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?