1

Nie no dla mnie mvp to rapha nie lewy.....

3

No debil i tyle ...... Nie potrafi się pogodzić ze go małolat ogrywa ......dla mnie to czerwo jest

0

Ta drużyna jest w stanie zabiegać każdego
... 85 minuta a oni biegają jak w 5 minucie

0

Co tu się odje++++ lamine geniusz

1

@Gaz człowieku on dopiero po kontuzji wrócił......

0

@Szmulek kounde na środek

0

@krol211 nie jest wybitny ale nie oczekuje od niego nie wiadomo czego

0

Co jak co ale Martin na LO dziś daje radę !

0

Dobra hansi ściągaj lamina po co ma biegać

2

Za xaviego było by już 5:4 dla Villareal

0

@Kazragore pozwalamy na bardzo dużo dziś Villareal..... Za dużo

0

My tego meczu nie wygramy....my go przepychamy

0

To już powinno być po meczu......

0

Karny dla Barcy nie wierzę.....

5

Wojtek wznawiaj karierę jesteś potrzebny

0

@Senstin i co jednak sprawdzali i pokazali....

0

A spalonego Pepe nie sprawdzali nawet ?

0

Hahaha lewy . Pięknie to wygląda

2

Według Święcickiego pół składu Villareal gra świetnie a dostają u sobie w dupę

0

Dziś wyjść najmocniejszym składem a rotacje w środę w starciu z rzeźnikami. Dzisiejszy mecz bardzo ważny w dodatku wyjazdowy.

2

@Pnog37 według mnie verbruggen i kobel nie mają z gra nogami problemów szczególnie verbruggen fajnie wyglądał jak Brighton grało od tyłu. A costa ciężko stwierdzić

2

@Pnog37 verbruggen przychodzi mi na myśl a z tych droższych opcji to kobel i costa ale za nichbjiz trzeba by wyłożyć kontektny hajs

0

Spoiler : nie ma co włączać meczu realu na najbliższe 40 minut . W 90 minucie będzie karny dla Realu

2

@KrychaFCB on póki co się w Holandii nie wyróżnia a mowa o lepszych logach . Od Lipska się odbił...

1

@patriczix kawał zawodnika 1 gol w tym sezonie strzelony ..... Jagielloni

2

@VegetaPolska super atmosfera gość chce od niego odejść a ten go leje po łbie.... Śmieszne śmieszne

1

@kubix05 wtedy kadra była idealnie zbalansowana. Rozegranie Zagumny i "młody" Drzyzga- młodość i doświadczenie. Atak Wlazły w top formie i Konarski który zawsze coś wnosił. Na przyjęciu mika w genialnej formie i Winiar który trzymał przyjęcie , w razie problemów był Kubiak i buszek . Środek bardzo mocny kłos - Nowakowski który miał chyba turniej życia i na libero świetnie grający Zatorski. Tamta kadra nie miała słabego ogniwa według mnie

1

@kanver_ ferran to pauzuje za czerwoną kartkę

0

@fart chyba dla Realu

3

Balde dostał kartkę za faul który anulowano to czemu kartki nie cofną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?