Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no dla mnie mvp to rapha nie lewy.....
3
No debil i tyle ...... Nie potrafi się pogodzić ze go małolat ogrywa ......dla mnie to czerwo jest
0
Ta drużyna jest w stanie zabiegać każdego
... 85 minuta a oni biegają jak w 5 minucie
0
Co tu się odje++++ lamine geniusz
1
@Gaz człowieku on dopiero po kontuzji wrócił......
0
@Szmulek kounde na środek
0
@krol211 nie jest wybitny ale nie oczekuje od niego nie wiadomo czego
0
Co jak co ale Martin na LO dziś daje radę !
0
Dobra hansi ściągaj lamina po co ma biegać
2
Za xaviego było by już 5:4 dla Villareal
0
@Kazragore pozwalamy na bardzo dużo dziś Villareal..... Za dużo
0
My tego meczu nie wygramy....my go przepychamy
0
To już powinno być po meczu......
0
Karny dla Barcy nie wierzę.....
5
Wojtek wznawiaj karierę jesteś potrzebny
0
@Senstin i co jednak sprawdzali i pokazali....
0
A spalonego Pepe nie sprawdzali nawet ?
0
Hahaha lewy . Pięknie to wygląda
2
Według Święcickiego pół składu Villareal gra świetnie a dostają u sobie w dupę
0
Dziś wyjść najmocniejszym składem a rotacje w środę w starciu z rzeźnikami. Dzisiejszy mecz bardzo ważny w dodatku wyjazdowy.
2
@Pnog37 według mnie verbruggen i kobel nie mają z gra nogami problemów szczególnie verbruggen fajnie wyglądał jak Brighton grało od tyłu. A costa ciężko stwierdzić
2
@Pnog37 verbruggen przychodzi mi na myśl a z tych droższych opcji to kobel i costa ale za nichbjiz trzeba by wyłożyć kontektny hajs
0
Spoiler : nie ma co włączać meczu realu na najbliższe 40 minut . W 90 minucie będzie karny dla Realu
2
@KrychaFCB on póki co się w Holandii nie wyróżnia a mowa o lepszych logach . Od Lipska się odbił...
1
@patriczix kawał zawodnika 1 gol w tym sezonie strzelony ..... Jagielloni
2
@VegetaPolska super atmosfera gość chce od niego odejść a ten go leje po łbie.... Śmieszne śmieszne
1
@kubix05 wtedy kadra była idealnie zbalansowana. Rozegranie Zagumny i "młody" Drzyzga- młodość i doświadczenie. Atak Wlazły w top formie i Konarski który zawsze coś wnosił. Na przyjęciu mika w genialnej formie i Winiar który trzymał przyjęcie , w razie problemów był Kubiak i buszek . Środek bardzo mocny kłos - Nowakowski który miał chyba turniej życia i na libero świetnie grający Zatorski. Tamta kadra nie miała słabego ogniwa według mnie
1
@kanver_ ferran to pauzuje za czerwoną kartkę
0
@fart chyba dla Realu
3
Balde dostał kartkę za faul który anulowano to czemu kartki nie cofną