Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Swoją drogą fort dzisiaj fajnie sobie pogrywa na PO. Odpowiedzialnie z przodu i kilka odbiorów w obronie miał
1
@Pnog37 zdecydowanie
15
Tyle czasu minęło od zwolnienia xaviego a ja się dalej zastanawiam jakie taśmy na xaviego miał oriol ze ten go wpuszczał kosztem casado ......
79
@visca_josef a real też się podłożył sam ?
7
Co nasza pomoc dziś wyprawia .... A na ławce fermin gavi , de Jong i Torre
0
Rapha genialne zachowanie w odbiorze . 2 podania i gol
6
Manita miała być ale nie w 1 połowie xd
2
Yamal wygląda na boisku jak połączenie neymara i quaresmy. Niesamowity warsztat zagrań
1
Yamala poje**** taka asysta że czapki z głów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonAndresFCB oriol był lepszy
0
Rapha jest świetny ...ale on pewność siebie złapał u Flicka
0
@BORO_12 niestety zdaje sobie z tego sprawę
1
Wymienić vitinhe za de Jonga jeszcze w dodatku z dużo niższa pensja dla Portugalczyka to rewelacyjny deal byłby.
7
@jacobFCB póki co to nie ma podstaw żeby casado w takiej trójce nie wymienić
1
@Hadim tu nie chodzi o stawianie wyżej . De Jong swoje zarabia a nie jest niezbędny w naszej kadrze
14
Zapewniony awans do kolejnej rundy brzmi dla Łysego jak plan : 2x 90 minut yamala , pedriego , casado i inigo przynajmniej 1 x 90 gaviego. A no i olmo świeżo po kontuzji to trzeba przeczołgać w meczach o nic
12
Oficjalna informacja :
Prezentacja vinucjusa ze złota piłka podobno ma być chwilę po prezentacji verattiego w Barcelonie .
9
Madryciaki 2 dni czekali żeby odgryźć się za ten gwałt/upokorzenie w sobotę i napisać mamy złota piłkę co z tego 0:4 a tu pyk złota piłka poczęstowała ich soczystym lepem na ryj . Piękne czasy nastały
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ciekaw kogo teraz męczennik oskarży o rasizm z powodu złotej piłki
31
W nagrodę za głupie pomysły w środę flick zorganizuje chłopakom potrójną jednostkę treningową.
1
@insp1re mam nadzieję że na espanyol gaviemu zabraknie palców u rąk do pokazania jaki jest wynik
1
@Eto'o9 R10 co tu się dziwić w końcu to prawdziwy boiskowy dżentelmen z wielką klasą tu wcale nie chodzi o pobłażliwość sędziów
2
@Criss18Barca wreszcie wreszcie . Mam nadzieję że nigdy więcej F1 nie przejmie jakieś dziadostwo pokroju viaplay
9
A już jutro w madryckiej prasie : gavi atakuje viniego na tle rasistowskim pokazując w jego kierunku 4 białe palce .
5
Powiedziałbym wam żart o mbappe ale boje się że go spale
1
Może to nie faul na czerwo ale czy na pewno interpretacja byłaby podobna gdyby to faulował nasz zawodnik ...... Ferran wyleciał za stempel
1
@Derean dla mnie to ewidnete czerwo . Noga uniesioną atak na kostkę i po uderzeniu dalej ciągnie korkiem po nodze . 9/10 takich fauli naszych byłoby czerwona kartką
1
@MessiForeverTheBest o 12 w eleven 3