35

Swoją drogą fort dzisiaj fajnie sobie pogrywa na PO. Odpowiedzialnie z przodu i kilka odbiorów w obronie miał

1

@Pnog37 zdecydowanie

15

Tyle czasu minęło od zwolnienia xaviego a ja się dalej zastanawiam jakie taśmy na xaviego miał oriol ze ten go wpuszczał kosztem casado ......

79

@visca_josef a real też się podłożył sam ?

7

Co nasza pomoc dziś wyprawia .... A na ławce fermin gavi , de Jong i Torre

0

Rapha genialne zachowanie w odbiorze . 2 podania i gol

6

Manita miała być ale nie w 1 połowie xd

2

Yamal wygląda na boisku jak połączenie neymara i quaresmy. Niesamowity warsztat zagrań

1

Yamala poje**** taka asysta że czapki z głów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonAndresFCB oriol był lepszy

0

Rapha jest świetny ...ale on pewność siebie złapał u Flicka

0

@BORO_12 niestety zdaje sobie z tego sprawę

1

Wymienić vitinhe za de Jonga jeszcze w dodatku z dużo niższa pensja dla Portugalczyka to rewelacyjny deal byłby.

7

@jacobFCB póki co to nie ma podstaw żeby casado w takiej trójce nie wymienić

1

@Hadim tu nie chodzi o stawianie wyżej . De Jong swoje zarabia a nie jest niezbędny w naszej kadrze

14

Zapewniony awans do kolejnej rundy brzmi dla Łysego jak plan : 2x 90 minut yamala , pedriego , casado i inigo przynajmniej 1 x 90 gaviego. A no i olmo świeżo po kontuzji to trzeba przeczołgać w meczach o nic

12

Oficjalna informacja :
Prezentacja vinucjusa ze złota piłka podobno ma być chwilę po prezentacji verattiego w Barcelonie .

9

Madryciaki 2 dni czekali żeby odgryźć się za ten gwałt/upokorzenie w sobotę i napisać mamy złota piłkę co z tego 0:4 a tu pyk złota piłka poczęstowała ich soczystym lepem na ryj . Piękne czasy nastały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ciekaw kogo teraz męczennik oskarży o rasizm z powodu złotej piłki

31

W nagrodę za głupie pomysły w środę flick zorganizuje chłopakom potrójną jednostkę treningową.

1

@insp1re mam nadzieję że na espanyol gaviemu zabraknie palców u rąk do pokazania jaki jest wynik

1

@Eto'o9 R10 co tu się dziwić w końcu to prawdziwy boiskowy dżentelmen z wielką klasą tu wcale nie chodzi o pobłażliwość sędziów

2

@Criss18Barca wreszcie wreszcie . Mam nadzieję że nigdy więcej F1 nie przejmie jakieś dziadostwo pokroju viaplay

9

A już jutro w madryckiej prasie : gavi atakuje viniego na tle rasistowskim pokazując w jego kierunku 4 białe palce .

5

Powiedziałbym wam żart o mbappe ale boje się że go spale

1

Może to nie faul na czerwo ale czy na pewno interpretacja byłaby podobna gdyby to faulował nasz zawodnik ...... Ferran wyleciał za stempel

1

@Derean dla mnie to ewidnete czerwo . Noga uniesioną atak na kostkę i po uderzeniu dalej ciągnie korkiem po nodze . 9/10 takich fauli naszych byłoby czerwona kartką

1

@MessiForeverTheBest o 12 w eleven 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?