Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
De Jong to się robi drugi Sergi Roberto. Zagra kilka dobrych spotkań później kontuzja i słabo . I w dodatku biega z opaska kapitana - biega to może za dużo powiedziane bo nie angażuje się zbytnio ani w ofensywę ani tym bardziej w defensywe . Jak dla mnie to 1 osoba do odstrzału po sezonie
0
Ale to są Hiszpańskie śmiecie. Jawnie na oczach milionów ludzi robią takiego wała i jeszcze uznają że wszystko jest ok . Teraz tylko czekać aż zawiesza naszych zawodników za "nieprzychylne" komentarze po "dobrej " decyzji
0
@Sysia11 poważnie? A ja musiałem że ma stopę 78.5 i to była jego stopa
3
Ta porażka to wina lewego ze nosi buty rozmiaru 78.5
1
@krol211 *tempo
1
Mimo że nam zabrali bramkę to i tak gramy najgorszy mecz za Flicka
1
@Luciano99 ty jak coś napiszesz to nic tylko łapkę w górę dać
2
Prawdopodobieństwo bramki beckera 16% ? Zapomnieli że z pena w bramce to 86% minimum
3
Niebawem zaczyna się puchar świata w skokach i lewy na mecz założył narty stąd ten spalony
0
Podobno jaka stopa takie przyrodzenie... Zazdroszczę lewemu bo ma stopę 99.5 a ja ledwie 43.5
2
@Jakchcesz lewy stopa 99.5
3
Sędzia to dramat ale de Jong ....poziom ten sam
4
Orłowski z laboga to sobie nawzajem pod stolikiem walą .... Tacy szczęśliwi po 1 połowie
4
Ludzie dalej myślą że to przypadek że pomylili stopę lewego ze stopą obrońcy....
11
Imo to de Jong pierwszy do zmiany mam nadzieję że na ² połowę nie wyjdzie
6
Pena zdziwiony że strzelają na bramkę
3
Przecież Robert miałaby mieć stopę rozmiaru 99 żeby spalić w tej sytuacji. Polecam zobaczyć jeszcze raz gdzie jest jego noga
0
Dobra kilka minut minęło a dalej nie ma powtórki że spalonym ....sędzia śmieć
2
Chciałbym zobaczyć powtórkę bo noga obrońcy została
0
Ehh "ohłowski " jak ja tęskniłem są tym komentarzem
0
@MichuZ44 właśnie dlatego de La fuente zaciera ręce bo na kadrę wróci
0
Yamala dziś nie ma więc idealna okazja żeby zagrać 2x90 minut na kadrze. De La fuente już to wie
1
@Bernard777 mieszkam niedaleko więc ci powiem że z tej góry takie góry jak z dzielnicy Włochy Włochy
17
Przypomina Barcelonę chyba tym że grają w tej samej lidze.....innych podobieństw nie widzę
0
Ja tam bym nawet za 40-50 go puścił . Jest coraz starszy a lepszy to on już nie będzie .ani z niego 6 ani ofensywny pomocnik do nas nie pasuje i tyle a pobiera gigantyczną pensje
15
@Bandzior zaraz vinicjus wyskoczy w obronie i oskarży rasizm
0
@Pnog37 jest i on wiecznie młody Maciej Kot .
3
@Jakchcesz u xaviego pół sezonu trzeba by było czekać na tyle bramek a na strzelenie 4 bramek w meczu to w całym sezonie tyle spotkań co za hansiego w październiku samym .
3
Gerard Martin fakt zagrał słabo - jest niedoświadczony I pewnego poziomu nie przekroczy ale jaką kupę zagrał de Jong to dopiero skandal. Chłop nie pomaga ani w pressingu ani w grze do przodu - wiecznie go nie ma tam gdzie być powinien i przy casado wygląda przynajmniej jak junior
3
Pena kapitan - piekło zamarza