3

De Jong to się robi drugi Sergi Roberto. Zagra kilka dobrych spotkań później kontuzja i słabo . I w dodatku biega z opaska kapitana - biega to może za dużo powiedziane bo nie angażuje się zbytnio ani w ofensywę ani tym bardziej w defensywe . Jak dla mnie to 1 osoba do odstrzału po sezonie

0

Ale to są Hiszpańskie śmiecie. Jawnie na oczach milionów ludzi robią takiego wała i jeszcze uznają że wszystko jest ok . Teraz tylko czekać aż zawiesza naszych zawodników za "nieprzychylne" komentarze po "dobrej " decyzji

0

@Sysia11 poważnie? A ja musiałem że ma stopę 78.5 i to była jego stopa

3

Ta porażka to wina lewego ze nosi buty rozmiaru 78.5

1

@krol211 *tempo

1

Mimo że nam zabrali bramkę to i tak gramy najgorszy mecz za Flicka

1

@Luciano99 ty jak coś napiszesz to nic tylko łapkę w górę dać

2

Prawdopodobieństwo bramki beckera 16% ? Zapomnieli że z pena w bramce to 86% minimum

3

Niebawem zaczyna się puchar świata w skokach i lewy na mecz założył narty stąd ten spalony

0

Podobno jaka stopa takie przyrodzenie... Zazdroszczę lewemu bo ma stopę 99.5 a ja ledwie 43.5

2

@Jakchcesz lewy stopa 99.5

3

Sędzia to dramat ale de Jong ....poziom ten sam

4

Orłowski z laboga to sobie nawzajem pod stolikiem walą .... Tacy szczęśliwi po 1 połowie

4

Ludzie dalej myślą że to przypadek że pomylili stopę lewego ze stopą obrońcy....

11

Imo to de Jong pierwszy do zmiany mam nadzieję że na ² połowę nie wyjdzie

6

Pena zdziwiony że strzelają na bramkę

3

Przecież Robert miałaby mieć stopę rozmiaru 99 żeby spalić w tej sytuacji. Polecam zobaczyć jeszcze raz gdzie jest jego noga

0

Dobra kilka minut minęło a dalej nie ma powtórki że spalonym ....sędzia śmieć

2

Chciałbym zobaczyć powtórkę bo noga obrońcy została

0

Ehh "ohłowski " jak ja tęskniłem są tym komentarzem

0

@MichuZ44 właśnie dlatego de La fuente zaciera ręce bo na kadrę wróci

0

Yamala dziś nie ma więc idealna okazja żeby zagrać 2x90 minut na kadrze. De La fuente już to wie

1

@Bernard777 mieszkam niedaleko więc ci powiem że z tej góry takie góry jak z dzielnicy Włochy Włochy

17

Przypomina Barcelonę chyba tym że grają w tej samej lidze.....innych podobieństw nie widzę

0

Ja tam bym nawet za 40-50 go puścił . Jest coraz starszy a lepszy to on już nie będzie .ani z niego 6 ani ofensywny pomocnik do nas nie pasuje i tyle a pobiera gigantyczną pensje

15

@Bandzior zaraz vinicjus wyskoczy w obronie i oskarży rasizm

0

@Pnog37 jest i on wiecznie młody Maciej Kot .

3

@Jakchcesz u xaviego pół sezonu trzeba by było czekać na tyle bramek a na strzelenie 4 bramek w meczu to w całym sezonie tyle spotkań co za hansiego w październiku samym .

3

Gerard Martin fakt zagrał słabo - jest niedoświadczony I pewnego poziomu nie przekroczy ale jaką kupę zagrał de Jong to dopiero skandal. Chłop nie pomaga ani w pressingu ani w grze do przodu - wiecznie go nie ma tam gdzie być powinien i przy casado wygląda przynajmniej jak junior

3

Pena kapitan - piekło zamarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?