0

@tadzik447 zważywszy że dopiero mamy grudzień to w tym sezonie śmiem twierdzić że idą na rekord ale w sumie co się dziwić dawno real tak słaby nie był a zwycięzca na trofeum już wypisany

1

Konsekwencja sędziów La Liga jest dramatyczna . Faul de Jonga oczywisty - karny uznany - dużo ostrzejszy faul na cubarsim w polu karnym - obrońca patrzył na piłkę .... Robią nas bez mydła w tym sezonie taka jest prawda .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na canal+ to leci jak podcast wssystko o Realu Madryt ? Bo w trakcie meczu od jakiś 5-7 minut nie słyszę nic innego tylko real to real tamto

1

@mekston klasyka cóż trzeba się pogodzić z tym że co by nie robił i tak ma wygrać konkretny zespół

1

@VegetaPolska dotknął ........nie żartuj zagarnął piłkę celowo .... wał i tyle już nie powinno go być na boisku

0

@szkudi7 ma jedną żółtą to musiałby zostać wyrzucony....a tak nie wolno

3

@KamQiX przecież to jest żółtą kartką ....a że ma już jedna to manzano nie odgwizdał

1

Przecież to powinna być 2 żółta dla mbappe. Manzano oczywiście oszczędził gwiazdę

1

@norbi77 to taki mistrz pressingu jak u nas de Jong szef obrony albo ferran filar ataku

3

Bellignham kierownik pressingu..... Xd a de Jong szef obrony. Ale pieprzą głupoty komentarzy

4

No i Girona strzela sobie sama bramkę

2

Girona fajnie wygląda na początku spotkania czyli łatwe zwycięstwo realu będzie

4

Pana upewnił się tylko czy oby na pewno wpadnie do bramki

3

Co ten kolega Święcickiego jakoś cicho siedzi?

3

Avilla faul numer 100 dalej bez kartki

2

Całkiem przypadkiem po raz kolejny mimo bramki pierwotnie decyzja przeciw Barcelonie ..... Przypadek

1

Tylko rekin a nie jakiś tygrys

4

Yamal strzelił gola rekinem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie ma spalonego

3

Flick może zdał sobie sprawę że nie ma co w 100% poświęcać się tej sprzedanej lidze

1

Miałem nadzieję że blondyn wędkę dostanie

9

Ten pan mądry co komentuje że święcickim niech lepiej powie jakim cudem nam ostatnio od razu 3 karnych nie zagwizdali

0

@Pnog37 przepis jest przepis

0

Ale że avilla wbiegł przed strzałem to już nie widzi ?

2

Za co flick dostał czerwo

0

Nam by takiego nie dali

13

Olmo bezzębny heheszki komentatora madryciaka

1

Ja pieprze gość zarył o murawę a ten faul widział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?