Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 zważywszy że dopiero mamy grudzień to w tym sezonie śmiem twierdzić że idą na rekord ale w sumie co się dziwić dawno real tak słaby nie był a zwycięzca na trofeum już wypisany
1
Konsekwencja sędziów La Liga jest dramatyczna . Faul de Jonga oczywisty - karny uznany - dużo ostrzejszy faul na cubarsim w polu karnym - obrońca patrzył na piłkę .... Robią nas bez mydła w tym sezonie taka jest prawda .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na canal+ to leci jak podcast wssystko o Realu Madryt ? Bo w trakcie meczu od jakiś 5-7 minut nie słyszę nic innego tylko real to real tamto
1
@mekston klasyka cóż trzeba się pogodzić z tym że co by nie robił i tak ma wygrać konkretny zespół
1
@VegetaPolska dotknął ........nie żartuj zagarnął piłkę celowo .... wał i tyle już nie powinno go być na boisku
0
@szkudi7 ma jedną żółtą to musiałby zostać wyrzucony....a tak nie wolno
3
@KamQiX przecież to jest żółtą kartką ....a że ma już jedna to manzano nie odgwizdał
1
Przecież to powinna być 2 żółta dla mbappe. Manzano oczywiście oszczędził gwiazdę
1
@norbi77 to taki mistrz pressingu jak u nas de Jong szef obrony albo ferran filar ataku
3
Bellignham kierownik pressingu..... Xd a de Jong szef obrony. Ale pieprzą głupoty komentarzy
4
No i Girona strzela sobie sama bramkę
2
Girona fajnie wygląda na początku spotkania czyli łatwe zwycięstwo realu będzie
4
Pana upewnił się tylko czy oby na pewno wpadnie do bramki
3
Co ten kolega Święcickiego jakoś cicho siedzi?
3
Avilla faul numer 100 dalej bez kartki
2
Całkiem przypadkiem po raz kolejny mimo bramki pierwotnie decyzja przeciw Barcelonie ..... Przypadek
1
Tylko rekin a nie jakiś tygrys
4
Yamal strzelił gola rekinem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie ma spalonego
3
Flick może zdał sobie sprawę że nie ma co w 100% poświęcać się tej sprzedanej lidze
1
Miałem nadzieję że blondyn wędkę dostanie
9
Ten pan mądry co komentuje że święcickim niech lepiej powie jakim cudem nam ostatnio od razu 3 karnych nie zagwizdali
0
@Pnog37 przepis jest przepis
0
Ale że avilla wbiegł przed strzałem to już nie widzi ?
2
Za co flick dostał czerwo
0
Nam by takiego nie dali
13
Olmo bezzębny heheszki komentatora madryciaka
1
Ja pieprze gość zarył o murawę a ten faul widział