Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I kto tu faulował . Bo na pewno nie lewy
0
@IMBALEO jak . Pomyśl
0
Dalej rysują linię spalonego ?
0
Czemu nie sprawdzą spalonego
0
Lewy to dziś poza zapasami w polu karnym nic nie zrobił
3
Faul bez kontaktu.... Zapachniało liga hiszpańska
9
Ja pierdziele ale zewniak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Już 2 powinny siedzieć .....
0
@ViscaelBarca2007 tak ale nie jest to też skrzydłowy jak fati czy ferran grający blisko napastnika
0
@Ojciec5tkidzieci według mnie jest spora szansa . Imo nie bez powodu Zawiercie bierze popiwczaka kosztem perrego - zwiększa limity obcokrajowców
0
@michal26 ja go za każdym razem wiedzę biegającego na skrzydle
0
@Ojciec5tkidzieci shojiego też prawdopodobnie nie . Za to będzie louati i prawdopodobnie Anderson
2
@MOLESTA lookman pasuje do tej układanki
0
@Ojciec5tkidzieci Jastrzębski w tym sezonie idzie na maxa na 2 frontach . W Polsce zdecydowany faworyt i będzie mocno walczył w pucharach ( przed rozbiorem drużyny może uda się zakończyć pewien etap dużymi sukcesami) . Bardzo podoba mi się w tym sezonie gra 2 zespołów Suwałki (mimo że wyniki trochę pokazują co innego to grają piękna dla oka siatkówkę) i Gorzów gdzie jak zwykle pan Kowal klasa wyciąga z zespołu maxa . Cieszę się że 3 zespołu spadają bo jak patrzę na te dramatyczne Katowice czy Ukraińców to załamuje się se takie zespoły grają w tak mocnej lidze . Klasycznie rozczarowuje Resovia w tym sezonie nie osiągną nic wielkiego - na szczęście na następny sezon zbudowali świetna paczkę, po Skrze również oczekiwałem czegoś więcej niż tylko lanie slabiakow. Norwid to dopiero jest zagadka - lejesz czub tabeli żeby przegrywać z zespołami z dołu - ale i tak jak wejdą do PO to będzie gigant sukces. Według mnie w sumie nie wiem czy się zgodzisz ze mną poziom PlusLigi spadł w tym sezonie.
0
@Kamiloza91 weź wyłącz i włącz tak z 5 razy dla pewności
0
@karci0 panie to real ma zawsze najciężej
0
Czyli z nami Atalanta zagra mecz życia
0
@VegetaPolska jak się nie da grać jak nigdy trzeba grać jak zawsze chciałeś napisać
0
@FanBarcy22 oby nie, pozdrawiam
0
@kejdzi bardzo dużo w tym racji . To bardzo solidny odnonca ale nie na wielkie kluby i nie za aktualne zarobki
0
@Messibestplayerintheworld clemą to aktualnie ostoja defenwysy atletico i chyba najlepszy jej zawodnik.
1
Jakby w Sevilli bronił pena to już by przegrywali
0
Ale ta Sevilla robi atletico. Piękna akcja
0
@sevs sroto grado ich przekręcił w 1 połowie konkretnie
0
@sevs to co się tam odwaliło to jest kolejny skandal ..... Jak można nie dać karnego za taki faul
1
Osasunę też przekręcili . Jak można takiego karnego nie dać ale Soto grado sędziuje ....
1
@Stinger_ to już lepiej zostawić go w kraju niech trenuje niż ma jechać do ruki. Na tej skoczni nie osiągał nic wielkiego w dodatku rywalizacja tam ma więcej wspólnego z loteria niż skokami - według mnie taki wyjazd nic nie wniesie do formy żyły
5
Skoki po 130 i belka w dół dla czołowej 10 . Rządzący konkursem to dramat jakiś .....