0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I kto tu faulował . Bo na pewno nie lewy

0

@IMBALEO jak . Pomyśl

0

Dalej rysują linię spalonego ?

0

Czemu nie sprawdzą spalonego

0

Lewy to dziś poza zapasami w polu karnym nic nie zrobił

3

Faul bez kontaktu.... Zapachniało liga hiszpańska

9

Ja pierdziele ale zewniak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Już 2 powinny siedzieć .....

0

@ViscaelBarca2007 tak ale nie jest to też skrzydłowy jak fati czy ferran grający blisko napastnika

0

@Ojciec5tkidzieci według mnie jest spora szansa . Imo nie bez powodu Zawiercie bierze popiwczaka kosztem perrego - zwiększa limity obcokrajowców

0

@michal26 ja go za każdym razem wiedzę biegającego na skrzydle

0

@Ojciec5tkidzieci shojiego też prawdopodobnie nie . Za to będzie louati i prawdopodobnie Anderson

2

@MOLESTA lookman pasuje do tej układanki

0

@Ojciec5tkidzieci Jastrzębski w tym sezonie idzie na maxa na 2 frontach . W Polsce zdecydowany faworyt i będzie mocno walczył w pucharach ( przed rozbiorem drużyny może uda się zakończyć pewien etap dużymi sukcesami) . Bardzo podoba mi się w tym sezonie gra 2 zespołów Suwałki (mimo że wyniki trochę pokazują co innego to grają piękna dla oka siatkówkę) i Gorzów gdzie jak zwykle pan Kowal klasa wyciąga z zespołu maxa . Cieszę się że 3 zespołu spadają bo jak patrzę na te dramatyczne Katowice czy Ukraińców to załamuje się se takie zespoły grają w tak mocnej lidze . Klasycznie rozczarowuje Resovia w tym sezonie nie osiągną nic wielkiego - na szczęście na następny sezon zbudowali świetna paczkę, po Skrze również oczekiwałem czegoś więcej niż tylko lanie slabiakow. Norwid to dopiero jest zagadka - lejesz czub tabeli żeby przegrywać z zespołami z dołu - ale i tak jak wejdą do PO to będzie gigant sukces. Według mnie w sumie nie wiem czy się zgodzisz ze mną poziom PlusLigi spadł w tym sezonie.

0

@Kamiloza91 weź wyłącz i włącz tak z 5 razy dla pewności

0

@karci0 panie to real ma zawsze najciężej

0

Czyli z nami Atalanta zagra mecz życia

0

@VegetaPolska jak się nie da grać jak nigdy trzeba grać jak zawsze chciałeś napisać

0

@FanBarcy22 oby nie, pozdrawiam

0

@kejdzi bardzo dużo w tym racji . To bardzo solidny odnonca ale nie na wielkie kluby i nie za aktualne zarobki

0

@Messibestplayerintheworld clemą to aktualnie ostoja defenwysy atletico i chyba najlepszy jej zawodnik.

1

Jakby w Sevilli bronił pena to już by przegrywali

0

Ale ta Sevilla robi atletico. Piękna akcja

0

@sevs sroto grado ich przekręcił w 1 połowie konkretnie

0

@sevs to co się tam odwaliło to jest kolejny skandal ..... Jak można nie dać karnego za taki faul

1

Osasunę też przekręcili . Jak można takiego karnego nie dać ale Soto grado sędziuje ....

1

@Stinger_ to już lepiej zostawić go w kraju niech trenuje niż ma jechać do ruki. Na tej skoczni nie osiągał nic wielkiego w dodatku rywalizacja tam ma więcej wspólnego z loteria niż skokami - według mnie taki wyjazd nic nie wniesie do formy żyły

5

Skoki po 130 i belka w dół dla czołowej 10 . Rządzący konkursem to dramat jakiś .....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?