0

@SkN nie każde dotknięcie to faul bez przesady

0

@MessiSuarezNeymar rzekomy faul na rodrygo

0

Fajnie gra Valencia . Bramka ładna a już stado idiotów do sędziego biegnie jeszcze cofnie to

0

@Criss18Barca juroszek to ma duże problemy w kontynentalu

0

@MesQueUnClub_87 imo 3 była lepsza . 1 to stara świetna jak na tamte czasy gra a 3 zrobiła na mnie wow .

0

@Criss18Barca no tak tylko Stoch nie przyjedzie bo nie po to powiedział że rezygnuje z TCS żeby jechać nagle na 2 konkursy . Maciej Kot ? - dużej różnicy z kubackim by nie było

0

@Stinger_ warunki też trafił genialne

0

@Stinger_ ja . I tak sądzę że o tyle nie awansuje

0

@Stinger_ aż mi się tande z bischofschofen przypomniał

0

@Criss18Barca i pan Szczęsny który przejawia większy sentyment do Niemiec niż do nas i te jego wstawki po niemiecku:) genialne trio

0

@Criss18Barca tak z tym że paschke nie dysponuje forma która gwarantuje mu skok na miarę awansu o kilka pozycji

0

@Stinger_ imo forma i cała otoczka to wina trenera mimo wszystko. Nie potrafił wyciągnąć maxa z naszych . Pojedyncze dobre występy mamy . Chyba obaj widzimy że jest źle i zmiany będą musiały nastąpić - formę jedynie można próbować budować na mistrzostwa świata. Puchar świata i szansa na jakieś sensowne lokaty już minęła . Póki co chyba tylko Wąsek yrZtna formę dobrze że po TCS jest długa przerwa można spokojnie usiąść i zastanowic się co dalej i potrenować

0

@A4ron figo czy to ty piszesz ? Nie zapominaj że to wychowanek Barcy nie realu . Jego marzenie go gra dla dumy Katalonii

0

@Stinger_ czyli jak uda się lepszy skok przy słabej formie to zasługa trenera a jak gorszy w dobrej formie to już nie jest wina trenera ? . Przypominam że to turnbichler odpowiada za przygotowanie zawodników i wynik

0

@takisobiektos nie bez powodu większość narzeka na trenera .... Forma naszych dramat

1

@VegetaPolska ciekawe czy Niemca albo Austriaka kiedyś zdyskwalifikuja

0

@Szklaner dobrze wiesz że te chore zasady La Ligi niszczą ligę . Skoro na transfery nie może pozwolić sobie 50-60% klubów to co jest nie tak . Oczywiście duża wina też Barcelony ale patrzmy też na to w jaką stronę to zmierza

1

@Szklaner to nie tylko problem Barcelony ale też chorych zasad La Liga. W Anglii Beniaminek kupuje za dziesiątki milionów i nikt problemów nie ma

0

@FCB24 to nawet nie była zniżka tylko istny sabotaż

0

@Criss18Barca nieee przestań zbyt uczciwie by było . Apropo uczciwości spojrzałem wczoraj na kombinezon na belce u paschke i jakim cudem on nie dostał dsq to ja nie wiem .....

1

@BORO_12 co albo zarobię dwa razy premie za podpis i jeszcze wypłatę za kilka lat albo spełnię marzenie i zagram w Barcy . Sytuacja win win

0

@Criss18Barca @kamiVeB Sandro pertile zaciera ręce ale będzie belkami żonglował . Najważniejsze puścić Austrię w różnych warunkach

2

@nabial patrząc z punktu widzenia zawodnika to sytuacja Barcelony z rejestracją ich g**no obchodzi . Robią klauzulę jak olmo i albo jesteś w kadrze albo dostajesz hajs i jeszcze możesz zarobić za podpis w innym klubie takze ryzyko zerowe

0

@Criss18Barca myślę że sportowo aż tak wiele nie stracimy patrząc co ostatnio grał

1

@okiemtypera_lucaxx95 pomyśl co nam daje w kontekście ffp sprzedaż yamala albo raphy skoro oni nie są na górze drabinki plac . My nie mamy problemu z całkowitym brakiem pieniędzy tylko z możliwością rejestracji to dwie różne kwestie .

1

@okiemtypera_lucaxx95 coraz bardziej odklejone te twoje teorie .

0

@clyde nooo Maryla szczególnie top

0

No laporta dawaj te dokumenty bo fajerwerki szykuje

6

Ma ktoś znajomego w Australii ? Chciałbym się upewnić czy laporta zdążył zarejestrować olmo.

1

Jak patrzę na kombinezon paschke to chyba standardy mierzenia nie są jednakowe dla wszystkich . W kroku to on ma poduszki powietrzne ? Żyła za mały dziubek dostał dsq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?