Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra już jest po meczu oficjalnie
1
@GigiAmoroso świetnie na przedpolu co musiał to złapał ..... Ale pewność przed tv jest ogromna jak stoi Wojtek a nie pena
1
@Comentateiro ja kiedyś z PSG mówiłem że cuda się zdarzają ale nie takie......obyś miał rację
1
Tu trzeba zabić mecz strzelając jeszcze przynajmniej jedną bramkę bo według mnie póki co real jest tylko przymroczony
9
Ja bym jeszcze wpuścił olmo żeby coś strzelił ..... Madryt nie jest na to gotowy psychicznie
0
Mam nadzieję że oni pójdą dalej do przodu żeby jeszcze ze dwie strzelić. Upokorzyć białych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
O kartkę płaczą a jak rudiger łokciem wjeżdża to cicho siedzą
0
Ale co z bellinghama zrobili najlepszego pomocnika świata to ich... Świetny występ
5
Przecież to jest drugą kartka dla camavingi faul faktyczny
5
Chabiniak jakoś smutny tam siedzi i mało się odzywa od kiedy przegrywają biali
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co to było ..... Gwałt
0
@Viscael11Barca weź wyjdź człowieku
0
Camavinga dziś na karuzeli. Yamal się nim zabawił już kilka razy i teraz karny....
0
Ale to są śmiecie. Wszytko oglądają żeby tylko nie dać karnego
0
Pewnie powie że go nie widział i nie ma karnego
3
Karny dla realu i5 meczy zawieszenia dla Roberta
0
Jak to nie jest faul to co nim jest ?
4
Edit już 3
Camavinga 2 faul ciekawe czy do 10 dojdzie nim dostanie żółtko
0
@Gibbon_FCB inigo to prawdziwy szef w tym sezonie . Jeden z lepszych obrońców
0
Brawo Wojtek tak się broni
0
Yamalek ale to zrobili
4
Ale nur camavingi i to na oczach sędziego i oczywiście faul
0
Przecież casado faulowany był
0
Oj rapha coś ci się skuteczność popsuła
0
Superpuchar Hiszpanii 8 Hiszpanów na boisku 7 w Barcelonie.
2
@MatBac1991 Torre również nie ma na ławce .... Czyżby to jakiś znak ?
1
@DonJuanMarquez kluczową rolę w defensywie? Ty policzyłes ile on zagrał spotkań w tym sezonie?
0
@SergioBusquets5 pół sezonu go nie ma o jakoś nikt się nie martwił kto go zastąpi jak go nie było . Wraca christensen i jest Garcia