Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo ja już to gdzieś widziałem na początku super a im dalej w las tym wiadomo....
0
@Pressinho według realu 3 razy zostali poszkodowani
0
Ale ten Guler jest słaby .
1
Czułameni wcale nie faulował w tej sytuacji
0
Oceny prawie takie same jak za 7:1 z Valencia . Zachowane czyste konto - niewiele zastrzeżeń do kounde ocena 5/5.5 . Przecież to żart - obrońców powinno się rozliczać w pierwszej kolejności z obrony a napastników z ataku . Kounde nawet jakby hat tricka strzlil to i tak 10 by nie dostał ....
9
Swoją drogą Nico pokazuje jak się powinno "ratować" karierę jeśli nie ma dla ciebie miejsca w Barcelonie . Idziesz odbudować się do słabszej ligi , udowadniasz wartość i albo wracasz albo transfer do innego lepszego zespołu .... Dobry przykład dla fatiego że gra w słabszym zespole daje dużo więcej niż siedzenie na ławce . Z resztą podobnie postąpił trincao i są tego pozytywne efekty
0
@Jersi1 ty masz oczy ? O mózg nie pytam bo chyba wszyscy widzą jaka sytuacja
11
Nie udaje im się nas wykończyć nieuznawaniem goli to chcą połamać naszych .... Nowa taktyka
2
@Jersi1 nie no rudiger tylko popycha i to wcale nie było groźne że w powietrzu wypieprza zawodnika który upada tracąc kontrolę nad swoim ciałem
3
@norbi77 oj oj wyciągnąłeś konkretny przykład wydaje mi się że teraz trzeba odpowiedzieć coś w stylu : Barcelona opłaca sędziów
1
@Jersi1 hehe to za faul którego nie odgwizdali na lewym też się czerwona należała ? Identyczna sytuacja w powietrzu , gość nie był zainteresowany walka o piłkę w dodatku spóźniony
0
@Criss18Barca prędzej weźmie kota niż juniora
2
@norbi77 ja dziś wyczytał cos lepszego : araujo bezpośrednio czerwona powinien dostać za uderzenie ręką.... Oczywiście odwołanie do negeiry
0
@FcPortoFan1999 jak będą zdeterminowani wpalca klauzulę i uścisną dłoń
0
@Eklerek dlatego chce Nico
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore kvara przereklamowany ? No kto by pomyślał
0
To co zaraz belka w dół żeby Austriacy dodatkowe punkty dostali?
2
Po 18 pkt noty żart za ten skok wąska . 18.5 od każdego to minimum
0
@Keson Garcia gdyby nie Wojtek to by nam sprezentował niezłe kłopoty.
1
Sędzia robi co może żebyśmy punkty stracili
0
Oczywiście lewego nie faulowali
0
Sędzia konsekwentny bez kartki
1
@Kellanved95 faul na lewym również a jednak nie został odgwizdany
4
Faulu na lewym nie widzi . Za 1 faul gaviemu żółtko daje .... Cały Manuela montero
0
@Criss18Barca rozumiem zasady tylko u nas na pś bierze się zawodników 22-23 lata wzwyż bo wcześniej są nie gotowi
0
@Criss18Barca ej proszę pana u nas mlode talenty do zaczynają się dopiero od 25 lat wzwyż chyba że mamy do czynienia z Maciejem k to wtedy ta granica zaczyna się od 30. Nawet jak tę kwotę startową wywalczy to i tak za kilka lat go wezmą na pś bo będzie nie gotowy
2
@Ptasior poczekaj już wyciągają swoje najlepsze działa : następny mecz w Sevilli będzie nam gwizdał jakoś Sanchez Martinez albo inny sroto grado
6
@Messibestplayerintheworld choroba mózgu. A nie czekaj on go nie ma
11
No i wydało się dlaczego real przegrał wczoraj . Ale spokojnie w następnym meczu już nie popełnia tego błędu i od poniedziałku będą jechać na sędziów w klubowej TV żeby mieć pewność zwycięstwa