0

@escarabajo ja już to gdzieś widziałem na początku super a im dalej w las tym wiadomo....

0

@Pressinho według realu 3 razy zostali poszkodowani

0

Ale ten Guler jest słaby .

1

Czułameni wcale nie faulował w tej sytuacji

0

Oceny prawie takie same jak za 7:1 z Valencia . Zachowane czyste konto - niewiele zastrzeżeń do kounde ocena 5/5.5 . Przecież to żart - obrońców powinno się rozliczać w pierwszej kolejności z obrony a napastników z ataku . Kounde nawet jakby hat tricka strzlil to i tak 10 by nie dostał ....

9

Swoją drogą Nico pokazuje jak się powinno "ratować" karierę jeśli nie ma dla ciebie miejsca w Barcelonie . Idziesz odbudować się do słabszej ligi , udowadniasz wartość i albo wracasz albo transfer do innego lepszego zespołu .... Dobry przykład dla fatiego że gra w słabszym zespole daje dużo więcej niż siedzenie na ławce . Z resztą podobnie postąpił trincao i są tego pozytywne efekty

0

@Jersi1 ty masz oczy ? O mózg nie pytam bo chyba wszyscy widzą jaka sytuacja

11

Nie udaje im się nas wykończyć nieuznawaniem goli to chcą połamać naszych .... Nowa taktyka

2

@Jersi1 nie no rudiger tylko popycha i to wcale nie było groźne że w powietrzu wypieprza zawodnika który upada tracąc kontrolę nad swoim ciałem

3

@norbi77 oj oj wyciągnąłeś konkretny przykład wydaje mi się że teraz trzeba odpowiedzieć coś w stylu : Barcelona opłaca sędziów

1

@Jersi1 hehe to za faul którego nie odgwizdali na lewym też się czerwona należała ? Identyczna sytuacja w powietrzu , gość nie był zainteresowany walka o piłkę w dodatku spóźniony

0

@Criss18Barca prędzej weźmie kota niż juniora

2

@norbi77 ja dziś wyczytał cos lepszego : araujo bezpośrednio czerwona powinien dostać za uderzenie ręką.... Oczywiście odwołanie do negeiry

0

@FcPortoFan1999 jak będą zdeterminowani wpalca klauzulę i uścisną dłoń

0

@Eklerek dlatego chce Nico

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore kvara przereklamowany ? No kto by pomyślał

0

To co zaraz belka w dół żeby Austriacy dodatkowe punkty dostali?

2

Po 18 pkt noty żart za ten skok wąska . 18.5 od każdego to minimum

0

@Keson Garcia gdyby nie Wojtek to by nam sprezentował niezłe kłopoty.

1

Sędzia robi co może żebyśmy punkty stracili

0

Oczywiście lewego nie faulowali

0

Sędzia konsekwentny bez kartki

1

@Kellanved95 faul na lewym również a jednak nie został odgwizdany

4

Faulu na lewym nie widzi . Za 1 faul gaviemu żółtko daje .... Cały Manuela montero

0

@Criss18Barca rozumiem zasady tylko u nas na pś bierze się zawodników 22-23 lata wzwyż bo wcześniej są nie gotowi

0

@Criss18Barca ej proszę pana u nas mlode talenty do zaczynają się dopiero od 25 lat wzwyż chyba że mamy do czynienia z Maciejem k to wtedy ta granica zaczyna się od 30. Nawet jak tę kwotę startową wywalczy to i tak za kilka lat go wezmą na pś bo będzie nie gotowy

2

@Ptasior poczekaj już wyciągają swoje najlepsze działa : następny mecz w Sevilli będzie nam gwizdał jakoś Sanchez Martinez albo inny sroto grado

6

@Messibestplayerintheworld choroba mózgu. A nie czekaj on go nie ma

11

No i wydało się dlaczego real przegrał wczoraj . Ale spokojnie w następnym meczu już nie popełnia tego błędu i od poniedziałku będą jechać na sędziów w klubowej TV żeby mieć pewność zwycięstwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?