Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@betonito chcesz napastnika za lewego i wymieniasz lautaro który przez pół sezonu nie mógł do siatki trafić nawet z ogórkami? Ostatnie kilka spotkań zaczął strzelać
0
@A4ron nie licz że z Realem
1
Yamal umie w dośrodkowania zewniakiem strzały jeszcze musi opanować
0
Yamal patrzy i nie wierzy jak można być takim drewnianym
0
@challenger co mają statystki do ocen za konkretny mecz ?
2
@mrboom z 3 strony często te spotkania są ustawione już i gra się żeby dogadać mecz więc i szansa na bramkę maleje
23
Oceny nie mają co dziwić w końcu codziennie strzela się 7 bramek.....
0
@A4ron antyfutbol bordalasa i "koszenie" zawodników to coś co nie przystoi najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii
0
@macio_944 kolejny? A który poprzedni był taki dobry?
0
@Piotr,1985 mi szkoda niektórych zawodników ale jak siedzi taki lim za sterami to ..... No niech lecą z getafe i espanyolem
0
Ferran na dwa razy można powiedzieć
0
Hansi Wpuść torre bo chłopak zasługuje
0
@Lisek imo elektryczny . Na linii Bardzo dobry ale 5 metrów dalej już nie wyróżnia się niczym
0
Ten Gruzin na bramce to też bohater jednego turnieju (euro) poza tym niczym się nie wyróżnia
0
@Bilon87 ja ich miałem za normalnych
0
@Deeespacito to to może już od 15 defakto
0
@ShawnC spójrz jeszcze raz kto mógł zrobić więcej w tej sytuacji cubarsi czy kounde
0
@Heros11 spójrz gdzie biega ferran q gdzie lewy . Lewy skupia na sobie dwóch w polu karnym a ferran wybiega ze strefy jest bardziej mobilny atakuje w innych strefach roni miejsce w innych sektorach (jak dziś np miejsce dla fermina)
0
@arsenallondyn0 nie . On powiedział że gra dla ES
0
Lewy + Martin gotowi do wejścia. Liczyłem na Torre , forta i Victora
0
Kolejne świetne zagranie balde .... Oby dalej tak grał jak dziś
0
@Heros11 dużo wyjść do piłki . Ściąga obrońców i robi miejsce (coś czego nie robi lewy)
0
Swoją drogą rekin dziś dobry mecz na 9 rozgrywa
1
W przerwie kounde+ cubarsi do bazy . Później yamal i rapha
1
Spokojnie przyjdzie mecz na styku to var w podobnej sytuacji nawet nie zasygnalizuje faulu
1
Cwiakala z jakim smutkiem przyznaje że faul byl i karnego nie ma
2
Pewny mecz to var pokaże swoją sprawiedliwość żeby zabrać w meczu stykowym
3
Cofaj to .... Faul ewidentny
0
Co jak co ale cubarsi w wieku 18 lat jest już obrońca kompletnym ..... Genialny zawodnik i te podania
0
Co za debil spalonego tam widział ?