9

@betonito chcesz napastnika za lewego i wymieniasz lautaro który przez pół sezonu nie mógł do siatki trafić nawet z ogórkami? Ostatnie kilka spotkań zaczął strzelać

0

@A4ron nie licz że z Realem

1

Yamal umie w dośrodkowania zewniakiem strzały jeszcze musi opanować

0

Yamal patrzy i nie wierzy jak można być takim drewnianym

0

@challenger co mają statystki do ocen za konkretny mecz ?

2

@mrboom z 3 strony często te spotkania są ustawione już i gra się żeby dogadać mecz więc i szansa na bramkę maleje

23

Oceny nie mają co dziwić w końcu codziennie strzela się 7 bramek.....

0

@A4ron antyfutbol bordalasa i "koszenie" zawodników to coś co nie przystoi najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii

0

@macio_944 kolejny? A który poprzedni był taki dobry?

0

@Piotr,1985 mi szkoda niektórych zawodników ale jak siedzi taki lim za sterami to ..... No niech lecą z getafe i espanyolem

0

Ferran na dwa razy można powiedzieć

0

Hansi Wpuść torre bo chłopak zasługuje

0

@Lisek imo elektryczny . Na linii Bardzo dobry ale 5 metrów dalej już nie wyróżnia się niczym

0

Ten Gruzin na bramce to też bohater jednego turnieju (euro) poza tym niczym się nie wyróżnia

0

@Bilon87 ja ich miałem za normalnych

0

@Deeespacito to to może już od 15 defakto

0

@ShawnC spójrz jeszcze raz kto mógł zrobić więcej w tej sytuacji cubarsi czy kounde

0

@Heros11 spójrz gdzie biega ferran q gdzie lewy . Lewy skupia na sobie dwóch w polu karnym a ferran wybiega ze strefy jest bardziej mobilny atakuje w innych strefach roni miejsce w innych sektorach (jak dziś np miejsce dla fermina)

0

@arsenallondyn0 nie . On powiedział że gra dla ES

0

Lewy + Martin gotowi do wejścia. Liczyłem na Torre , forta i Victora

0

Kolejne świetne zagranie balde .... Oby dalej tak grał jak dziś

0

@Heros11 dużo wyjść do piłki . Ściąga obrońców i robi miejsce (coś czego nie robi lewy)

0

Swoją drogą rekin dziś dobry mecz na 9 rozgrywa

1

W przerwie kounde+ cubarsi do bazy . Później yamal i rapha

1

Spokojnie przyjdzie mecz na styku to var w podobnej sytuacji nawet nie zasygnalizuje faulu

1

Cwiakala z jakim smutkiem przyznaje że faul byl i karnego nie ma

2

Pewny mecz to var pokaże swoją sprawiedliwość żeby zabrać w meczu stykowym

3

Cofaj to .... Faul ewidentny

0

Co jak co ale cubarsi w wieku 18 lat jest już obrońca kompletnym ..... Genialny zawodnik i te podania

0

Co za debil spalonego tam widział ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?