11

Nasz zawodnik już by kartkę za takie coś dostał

1

@PatrychoO na vinucjusa w końcu to męczennik

1

@barcanawieki albo przynajmniej niech real w pape zostanie

0

Remis albo real w papę tylko tyle na dzisiejszy wieczór.

0

@AmigoBlancos ty masz wątpliwości kogo "wylosuje" real ?

0

Klasyka gatunku : nie dostał nawet żółtej

0

@Rewolucja123 w teorii w piłce nie ma rzeczy niemożliwych ale szanujmy się ....

0

@SelloutCrowd Martin brejtlejt lubi to

0

Dobra Torre+ Victor+ fort na boisko za yamala pedriego i kounde

1

Wreszcie inigo szef obrony wrócił

5

Jak to nie jest czerwona kartka to ja nie wiem. Zero zainteresowania piłka

7

Real by po tym faulu oficjalny protest zgłosił

1

No Hugo jak to mówią karma wraca ... Tak samo wyjechałeś pedriemu

0

@MesQueUnClub96 zobacz kilka spotkań wstecz . Ile okazji marnował rapha szczególnie

0

Najlepsze jest to że my tyle okazji tworzymy w każdym meczu tylko z Valencia jesteśmy skutecznie do bólu.....

3

Wynik cieszy ale przykre że 30 minuta a kibice valencii opuszczają stadion

2

Zdjemijcie sharka z boiska bo tu gwałt będzie

4

Brawo Wojtek ... Świetna obrona

2

Pedri jest genialny

3

Hansi to nawet z płotki zrobił rekina ..... Szkoda że z fatiego nie da się zrobić chociaż zmiennika

1

No hansi chyba czas pomyśleć nad ferranem w 1 składzie na 9 ......

2

Jaki spalony. Sędzia ślepy

14

Hahah i oni chcą karnego za to . Valenci się real załączył

13

Idę o zakład że pierwszy groźniejszy faul naszych i będzie żółta

1

To jest żółtą z miejsca a ten idiota ucieka od razu i nawet nie patrzy jaki to faul

2

Co jak co ale rekin ostatnio na 9 wygląda na prawdę solidnie .....

0

Rekin pokazuje lewemu jak się gra na mobilnej 9

0

Ale ten niderlandczyk z opaska razi w oczy .....

0

Kryszak desperacko fauluje zawodnika leganes ..... Ale oni grają padake

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?