Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nasz zawodnik już by kartkę za takie coś dostał
1
@PatrychoO na vinucjusa w końcu to męczennik
1
@barcanawieki albo przynajmniej niech real w pape zostanie
0
Remis albo real w papę tylko tyle na dzisiejszy wieczór.
0
@AmigoBlancos ty masz wątpliwości kogo "wylosuje" real ?
0
Klasyka gatunku : nie dostał nawet żółtej
0
@Rewolucja123 w teorii w piłce nie ma rzeczy niemożliwych ale szanujmy się ....
0
@SelloutCrowd Martin brejtlejt lubi to
0
Dobra Torre+ Victor+ fort na boisko za yamala pedriego i kounde
1
Wreszcie inigo szef obrony wrócił
5
Jak to nie jest czerwona kartka to ja nie wiem. Zero zainteresowania piłka
7
Real by po tym faulu oficjalny protest zgłosił
1
No Hugo jak to mówią karma wraca ... Tak samo wyjechałeś pedriemu
0
@MesQueUnClub96 zobacz kilka spotkań wstecz . Ile okazji marnował rapha szczególnie
0
Najlepsze jest to że my tyle okazji tworzymy w każdym meczu tylko z Valencia jesteśmy skutecznie do bólu.....
3
Wynik cieszy ale przykre że 30 minuta a kibice valencii opuszczają stadion
2
Zdjemijcie sharka z boiska bo tu gwałt będzie
4
Brawo Wojtek ... Świetna obrona
2
Pedri jest genialny
3
Hansi to nawet z płotki zrobił rekina ..... Szkoda że z fatiego nie da się zrobić chociaż zmiennika
1
No hansi chyba czas pomyśleć nad ferranem w 1 składzie na 9 ......
2
Jaki spalony. Sędzia ślepy
14
Hahah i oni chcą karnego za to . Valenci się real załączył
13
Idę o zakład że pierwszy groźniejszy faul naszych i będzie żółta
1
To jest żółtą z miejsca a ten idiota ucieka od razu i nawet nie patrzy jaki to faul
2
Co jak co ale rekin ostatnio na 9 wygląda na prawdę solidnie .....
0
Rekin pokazuje lewemu jak się gra na mobilnej 9
0
Ale ten niderlandczyk z opaska razi w oczy .....
0
Kryszak desperacko fauluje zawodnika leganes ..... Ale oni grają padake
0
Komentarz usunięty przez użytkownika