14

@Destroyer_of_Worlds tak wpuścić Neymar po kontuzjach z nadwagą i stylem życia jaki prowadzi do yamala pedriego itp ...... Na pewno coś dobrego z tego wyjdzie . 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki .... Odszedł za hajsem powrotu nie ma - oby tak myślał klub

0

Dumfries to dzisiaj i karnego do pustej bramki by nie trafił ....

1

Ale ten lautaro to jest placek .... Fatalny występ z resztą nie pierwszy w tym sezonie

2

Najlepsze że madryciaki płaczą co mecz o gaviego że agresor itp a tymczasem u nich za miedzą pan Barrios już 2 czerwa w tym sezonie ( 1 w lidze mistrzów ) sporo żółtych kartek i masa fauli niebezpiecznych ale już o tym cicho .

1

Pan komentator "kontrowersja" laboga

9

To munuera już prędko meczu realu nie poprowadzi :)

0

I teraz pytanie czy sędzia coś w protokole zapisze czy oczywiście zapomni

0

W końcu sędzia usłyszał co Anglik krzyczy ?

3

Vinicjus prowokuje kibiców osasuny ale na to nikt nie patrzy tylko później jest oskarżanie o rasizm

0

@Antimadridista~ to wyobraź sobie duet laboga Orłowski....

0

Ale ten laboga głupoty pieprzy . Jakie kontrowersje ta 1 szczególnie ....

0

Forfang w formie zagrażającej Austriakom - wyciąć go

3

Ale inigo to jest szef.... Lider defensywy

0

Tak się podniecali komentatorzy że dodi najefektywniejszy drybler a tu balde go do kieszeni schował

2

A tu za atak na na Achillesy nawet żółtej nie ma

0

@Quahoo za podobne wejście w gaviego w 1 połowie nawet faulu nie było .....

2

Ale czemu nie ma powtorki jak trafia w piłkę

1

Za identyczny faul na gavim nawet faulu nie było....

1

Ale rapha to zrobił

2

Pedri ma dopiero 22 lata ..... To jest geniusz

1

Pedriii znowu to zrobił .... Co za podanie

0

Weźcie tego holendra z boiska .... Stracił i ostatni w powrocie do obrony biegnie truchtem

1

@Szymemdymek juanlu go wcale nie faulował

3

Na gavim to faulu nie było .... Sędzia stał całe 2 metry od akcji mógł nie widzieć

2

A holender dalej swoje

5

Halo juve głupia sprawa z tym araujo .

1

Tak patrzę gdzie był nasz defensywny pomocnik fdj przy akcji bramkowej ..... Truchtał jakieś 30 metrów za akcją

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Inigo powinien wziąć te rękę araujo niczym kiedyś puyol zapalniczke pique i wsadzić mu w d**** co ten chlopak odwala

14

Araujo podnosi rękę po raz pierwszy..... Idelanie pokazuje ta sytuacja dlaczego cubarsi i inigo są przed nim w hierarchii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?