Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Destroyer_of_Worlds tak wpuścić Neymar po kontuzjach z nadwagą i stylem życia jaki prowadzi do yamala pedriego itp ...... Na pewno coś dobrego z tego wyjdzie . 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki .... Odszedł za hajsem powrotu nie ma - oby tak myślał klub
0
Dumfries to dzisiaj i karnego do pustej bramki by nie trafił ....
1
Ale ten lautaro to jest placek .... Fatalny występ z resztą nie pierwszy w tym sezonie
2
Najlepsze że madryciaki płaczą co mecz o gaviego że agresor itp a tymczasem u nich za miedzą pan Barrios już 2 czerwa w tym sezonie ( 1 w lidze mistrzów ) sporo żółtych kartek i masa fauli niebezpiecznych ale już o tym cicho .
1
Pan komentator "kontrowersja" laboga
9
To munuera już prędko meczu realu nie poprowadzi :)
0
I teraz pytanie czy sędzia coś w protokole zapisze czy oczywiście zapomni
0
W końcu sędzia usłyszał co Anglik krzyczy ?
3
Vinicjus prowokuje kibiców osasuny ale na to nikt nie patrzy tylko później jest oskarżanie o rasizm
0
@Antimadridista~ to wyobraź sobie duet laboga Orłowski....
0
Ale ten laboga głupoty pieprzy . Jakie kontrowersje ta 1 szczególnie ....
0
Forfang w formie zagrażającej Austriakom - wyciąć go
3
Ale inigo to jest szef.... Lider defensywy
0
Tak się podniecali komentatorzy że dodi najefektywniejszy drybler a tu balde go do kieszeni schował
2
A tu za atak na na Achillesy nawet żółtej nie ma
0
@Quahoo za podobne wejście w gaviego w 1 połowie nawet faulu nie było .....
2
Ale czemu nie ma powtorki jak trafia w piłkę
1
Za identyczny faul na gavim nawet faulu nie było....
1
Ale rapha to zrobił
2
Pedri ma dopiero 22 lata ..... To jest geniusz
1
Pedriii znowu to zrobił .... Co za podanie
0
Weźcie tego holendra z boiska .... Stracił i ostatni w powrocie do obrony biegnie truchtem
1
@Szymemdymek juanlu go wcale nie faulował
3
Na gavim to faulu nie było .... Sędzia stał całe 2 metry od akcji mógł nie widzieć
2
A holender dalej swoje
5
Halo juve głupia sprawa z tym araujo .
1
Tak patrzę gdzie był nasz defensywny pomocnik fdj przy akcji bramkowej ..... Truchtał jakieś 30 metrów za akcją
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Inigo powinien wziąć te rękę araujo niczym kiedyś puyol zapalniczke pique i wsadzić mu w d**** co ten chlopak odwala
14
Araujo podnosi rękę po raz pierwszy..... Idelanie pokazuje ta sytuacja dlaczego cubarsi i inigo są przed nim w hierarchii