1

@michal26 jak dla mnie karygodne było nie odgwizdanie faulu na de jongu który kosztował nas grę w osłabieniu.... To była fatalna decyzja sędziego która mogła ale na szczęście nie zaważyła na wyniku meczu .
A sam fakt że nie obejrzeli powtórki faulu na inigo też osłabia dla mnie ocenę nie sedziego bezpośrednio a całej 5 sędziów bo to powinno być obejrzane na spokojnie - nie mówię że czerwo dawać bo dla mnie 60/40 to czerwona jest ale przynajmniej obejrzeć

0

@brd42 graliśmy w osłabieniu z tad jego kiwanie 1 na 2-3 bo był podwajany. Logiczne bo to najlepszy zawodnik Barcy a takich się podwaja w kryciu

1

Marzenie to ściągnąć sesko. Akurat rok przy lewym by się sporo nauczył .... Dosyć szybki dobry technicznie , dobrze grający głową dla mnie napastnik stworzony pod Barcelonę . Napastnik na lata i już w miarę ograny w dobrej lidze.

2

Balde dziś top .... świetny w obronie

0

W Paryżu nastąpiła weryfikacja ?

0

@karci0 bo gramy 2 na 3 w pomocy ?

0

Dobra ale teraz to już serio lewego ściągaj i de Jonga

1

Serio ? A lewy zostaje

0

Do policzenia dobrych zagrań lewego dziś nie trzeba angażować palcy z żadnej z rąk

0

Aha czyli araujo też dostał kartkę

3

Sędzia debil i tyle

2

Jak dla mnie to czerwona kartka

4

No to -10 punktów dla evertonu i zakaz stadionowy dla Legii

1

Powinien zejść lewy

0

Oczywiście od kogo się zaczęło.... De Jong

3

Bramkarz z nami mecz życia - nowe nie znałem

0

Co to za podróba hymnu

0

@Patriskos no nie .... Nie za 30 baniek rocznie

1

@Rafalloxfcb między innymi egoistyczne zachowanie gdzie Pedri mu machal kilka razy a ten zamiast mu wyłożyć piłkę probowal sam skończyć. Dodatkowo jest powolny i ciągle spóźniony

1

Ale o co on się kłóci. Wywalił olmo który biegl sam na sam i ma pretensje

1

Po co ten debil z chorągiewka biega skoro takiego spalonego nie widzi

0

@sevs ocen to po sezonie bo jak się okaże że ten duet za grube setki milionów da 0 trofeów to trochę słabo

0

@Lordzi to się okaże.... Weryfikacja nastąpi

1

Swoją drogą przecież psg co roku wygrywa te ligę lekko ... Prawdziwa weryfikacja będzie z l'poolem.

3

Galan to ma świetne życie w tym atletico .. co mecz na karuzeli

5

@BarcaFan20048989 i oby niedługo atletico uzupełniło tę listę- najlepiej x2

0

Valverde zaraz kucnie i skończy się rumakowanie atletico

1

Przecież po żółtej kartce wznawia się na gwizdek ... Tymczasem real poszedł z akcją gdy sędzia pokazywał kartkę chimiemu

2

Tego pier**** komentatorów nie da się słuchać .... Ewidentny karny a tu "są argumenty"

0

Real musi jeszcze wpuścić asencio i będzie komplet zdobywców złotych piłek na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?