Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 jak dla mnie karygodne było nie odgwizdanie faulu na de jongu który kosztował nas grę w osłabieniu.... To była fatalna decyzja sędziego która mogła ale na szczęście nie zaważyła na wyniku meczu .
A sam fakt że nie obejrzeli powtórki faulu na inigo też osłabia dla mnie ocenę nie sedziego bezpośrednio a całej 5 sędziów bo to powinno być obejrzane na spokojnie - nie mówię że czerwo dawać bo dla mnie 60/40 to czerwona jest ale przynajmniej obejrzeć
0
@brd42 graliśmy w osłabieniu z tad jego kiwanie 1 na 2-3 bo był podwajany. Logiczne bo to najlepszy zawodnik Barcy a takich się podwaja w kryciu
1
Marzenie to ściągnąć sesko. Akurat rok przy lewym by się sporo nauczył .... Dosyć szybki dobry technicznie , dobrze grający głową dla mnie napastnik stworzony pod Barcelonę . Napastnik na lata i już w miarę ograny w dobrej lidze.
2
Balde dziś top .... świetny w obronie
0
W Paryżu nastąpiła weryfikacja ?
0
@karci0 bo gramy 2 na 3 w pomocy ?
0
Dobra ale teraz to już serio lewego ściągaj i de Jonga
1
Serio ? A lewy zostaje
0
Do policzenia dobrych zagrań lewego dziś nie trzeba angażować palcy z żadnej z rąk
0
Aha czyli araujo też dostał kartkę
3
Sędzia debil i tyle
2
Jak dla mnie to czerwona kartka
4
No to -10 punktów dla evertonu i zakaz stadionowy dla Legii
1
Powinien zejść lewy
0
Oczywiście od kogo się zaczęło.... De Jong
3
Bramkarz z nami mecz życia - nowe nie znałem
0
Co to za podróba hymnu
0
@Patriskos no nie .... Nie za 30 baniek rocznie
1
@Rafalloxfcb między innymi egoistyczne zachowanie gdzie Pedri mu machal kilka razy a ten zamiast mu wyłożyć piłkę probowal sam skończyć. Dodatkowo jest powolny i ciągle spóźniony
1
Ale o co on się kłóci. Wywalił olmo który biegl sam na sam i ma pretensje
1
Po co ten debil z chorągiewka biega skoro takiego spalonego nie widzi
0
@sevs ocen to po sezonie bo jak się okaże że ten duet za grube setki milionów da 0 trofeów to trochę słabo
0
@Lordzi to się okaże.... Weryfikacja nastąpi
1
Swoją drogą przecież psg co roku wygrywa te ligę lekko ... Prawdziwa weryfikacja będzie z l'poolem.
3
Galan to ma świetne życie w tym atletico .. co mecz na karuzeli
5
@BarcaFan20048989 i oby niedługo atletico uzupełniło tę listę- najlepiej x2
0
Valverde zaraz kucnie i skończy się rumakowanie atletico
1
Przecież po żółtej kartce wznawia się na gwizdek ... Tymczasem real poszedł z akcją gdy sędzia pokazywał kartkę chimiemu
2
Tego pier**** komentatorów nie da się słuchać .... Ewidentny karny a tu "są argumenty"
0
Real musi jeszcze wpuścić asencio i będzie komplet zdobywców złotych piłek na boisku