Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tym meczu spokojnie moglibyśmy już myśleć o zmianach na drugą połowę ... Gdyby nie sędzia ... A musimy grać na maxa o 3 pkt
0
Mecz życia bramkarza w meczu z nami- nowe nie znałem
4
Niech ten brak karnego nie odwiedzie was od faktu że e real Madryt to najobrzydliwszy klub na świecie
0
@Jakchcesz popatrz za co real dostał wczoraj karnego .... Są karne i karniątka - jednym muszą nogi połamać a drugich wystarczy dotknąć
0
@ZwyklyKibicBarcy04 z tym że to flick odpowiada za wyniki a nie ty i może to jest najlepszy skład na ten moment
0
@ZwyklyKibicBarcy04 no tak bo ty widzisz wykresy indywidualne każdego zawodnika i wiesz kto potrzebuje odpoczynku
6
@Vurt odpoczynek ? Ciężki mecz w środę nas czeka gdzie jest potrzebny w 100% sprawny
0
@Stinger_ to czemu z automatu przyznają niższe noty za skok na przykład 110 metrów wykonany w dobrym stylu
0
@Jackazz logiczne skoro za krótki skok dostajesz z automatu słabsze noty
5
@Stinger_ uznać rekord Kobayashiego za oficjalny to tak jakby mi policzyć bramki które zdobyłem na podwórku . Pewnie gdzieś bym się kręcił w okolicach Messiego. Skok Japończyka nie był w oficjalnym konkursie , było nastawienie tylko i wyłącznie na odległość - bez kontroli warunków i "belki"
3
@VegetaPolska to nie jest nawet 50 % schlirenzauera . Szliri to był prawdziwy dominator a tchofening póki co ma pierwszy tak dobry sezon w którym i tak musiał do końca walczyć o zwycięstwo z hoerlem
1
I belka w dół - jury nie daje skakać
0
5 minut to leżał bellingham a ten chce 3 minuty żeby doliczyli
0
Zakazać wślizgów skoro trafia w piłkę i gwiżdżą faul
6
Real by miał za takie coś karnego
1
Każdej innej druzynie od poprzeczki piłka uciekła by na aut bramkowy .... Ale im pod nogi
7
Kontra 3x3 a ten kończy połowę
1
Jeden z komentatorów eleven dochodzi za każdym razem jak real jest z piłką w polu karnym
0
Nawet tego nie sprawdził
1
Przecież to Turek faulował jak coś
2
Można wyłączać karny
1
5 minuta camavinga drugi faul - łokieć na głowę myślę że dobijemy do 6-7 nim dostanie żółtą kartkę
0
Pedri gra na kodach
0
Rekin poczuł krew ... Dosłownie
0
Ferran wychodził sam na sam ....
3
Tak gonił pedriego że aż się połamał
0
Typ sobie wbiega w pole karne na oczach sędziego ....
0
Jakie on ma wątpliwości. Karny ewidentny
3
Cwiakala za każdym razem podkreśla że osasuna gra bez swoich gwiazd.... Dobrze że nasi są wypoczeci i w pełnym składzie
0
Co ten cwiakala pieprzy... Osasuna poszkodowana szczególnie teraz .... No tak w osasunie pół kadry pojechało na reprezentacje