1

W tym meczu spokojnie moglibyśmy już myśleć o zmianach na drugą połowę ... Gdyby nie sędzia ... A musimy grać na maxa o 3 pkt

0

Mecz życia bramkarza w meczu z nami- nowe nie znałem

4

Niech ten brak karnego nie odwiedzie was od faktu że e real Madryt to najobrzydliwszy klub na świecie

0

@Jakchcesz popatrz za co real dostał wczoraj karnego .... Są karne i karniątka - jednym muszą nogi połamać a drugich wystarczy dotknąć

0

@ZwyklyKibicBarcy04 z tym że to flick odpowiada za wyniki a nie ty i może to jest najlepszy skład na ten moment

0

@ZwyklyKibicBarcy04 no tak bo ty widzisz wykresy indywidualne każdego zawodnika i wiesz kto potrzebuje odpoczynku

6

@Vurt odpoczynek ? Ciężki mecz w środę nas czeka gdzie jest potrzebny w 100% sprawny

0

@Stinger_ to czemu z automatu przyznają niższe noty za skok na przykład 110 metrów wykonany w dobrym stylu

0

@Jackazz logiczne skoro za krótki skok dostajesz z automatu słabsze noty

5

@Stinger_ uznać rekord Kobayashiego za oficjalny to tak jakby mi policzyć bramki które zdobyłem na podwórku . Pewnie gdzieś bym się kręcił w okolicach Messiego. Skok Japończyka nie był w oficjalnym konkursie , było nastawienie tylko i wyłącznie na odległość - bez kontroli warunków i "belki"

3

@VegetaPolska to nie jest nawet 50 % schlirenzauera . Szliri to był prawdziwy dominator a tchofening póki co ma pierwszy tak dobry sezon w którym i tak musiał do końca walczyć o zwycięstwo z hoerlem

1

I belka w dół - jury nie daje skakać

0

5 minut to leżał bellingham a ten chce 3 minuty żeby doliczyli

0

Zakazać wślizgów skoro trafia w piłkę i gwiżdżą faul

6

Real by miał za takie coś karnego

1

Każdej innej druzynie od poprzeczki piłka uciekła by na aut bramkowy .... Ale im pod nogi

7

Kontra 3x3 a ten kończy połowę

1

Jeden z komentatorów eleven dochodzi za każdym razem jak real jest z piłką w polu karnym

0

Nawet tego nie sprawdził

1

Przecież to Turek faulował jak coś

2

Można wyłączać karny

1

5 minuta camavinga drugi faul - łokieć na głowę myślę że dobijemy do 6-7 nim dostanie żółtą kartkę

0

Pedri gra na kodach

0

Rekin poczuł krew ... Dosłownie

0

Ferran wychodził sam na sam ....

3

Tak gonił pedriego że aż się połamał

0

Typ sobie wbiega w pole karne na oczach sędziego ....

0

Jakie on ma wątpliwości. Karny ewidentny

3

Cwiakala za każdym razem podkreśla że osasuna gra bez swoich gwiazd.... Dobrze że nasi są wypoczeci i w pełnym składzie

0

Co ten cwiakala pieprzy... Osasuna poszkodowana szczególnie teraz .... No tak w osasunie pół kadry pojechało na reprezentacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?