Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze że nasz mecz w eleven bo canal plus w żałobie nie dojdzie do siebie
0
@JordiAlbion mi o ten koniec ligi chodziło
3
110 minuta a sędzia dalej walczy o premie
0
@VegetaPolska tak bardzo mi was szkoda że aż wcale
4
Sędzia do zamrażarki przez niego stracili punkt
6
Gramy aż real wygra
1
Carlo Świnia - gumę wyrzuca na murawę na stadionie
4
Spuszczają się nad zawodnikami realu tylko zapomnieli że oni przegrywają
0
W studiu komentatorskim stypa jak zobaczyli jak duży spalony był
1
Wszyscy wiemy jak to się skończy
1
Nam karnego jak przyznają to po varze Realowi od razu i później ewentualnie sprawdzają takie detale
0
Karny w 1 czy 2 połowie ? Nie wiem co postawić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MateuszDoniec co nie zmienia faktu że nic nie zadziało się przypadkiem
0
Ale co atletico milionami szastalo na nowych zawodników - ile było głosów że w tym roku to rozwalą ligę przynajmniej . A tu sezon w kwietniu skończony . Oby dalej siemeone tam siedział bo z takim betonem jeszcze długo nic nie osiągną
4
Brawo atletico koniec sezonu macie za sobą
1
To co najlepsze w historii atletico z setkami milionów na transfery kończy sezon 2 kwietnia xd
0
Martin po co w takim miejscu faulować
6
Tu potrzebna jest dogrywka... Szpaku musi poznac imię de Jonga
0
Sędzia 1 połowa super w 2 nie wie co się dzieje na boisku
1
Co ten Molina robi
0
@Dieselzor a kto normalny kazał by tak grać swoim zawodnikom .... W jednej celi zamknąć z bordalasem
0
Oni już przebili poziom getafe
4
I po yamalu .... Rzeźnicy
10
Aż strach przyznać ale sędzia dobre decyzje podejmuje . Każda kartka się obroni
3
@Trojanek23 jak dla mnie wszystkie słuszne
0
Ciągnął za koszulkę =żółta nie wiem o co pretensje bo z Argentyny jest ?
0
I oni rękę chceli za to xd
0
O lągle się rozgrzewa.... Po nas
4
Żewłakow jak i tak nie ma nic mądrego do powiedzenia to przynajmniej niech powie Szpakowi jak ma de Jong na imię