2

Dobrze że nasz mecz w eleven bo canal plus w żałobie nie dojdzie do siebie

0

@JordiAlbion mi o ten koniec ligi chodziło

3

110 minuta a sędzia dalej walczy o premie

0

@VegetaPolska tak bardzo mi was szkoda że aż wcale

4

Sędzia do zamrażarki przez niego stracili punkt

6

Gramy aż real wygra

1

Carlo Świnia - gumę wyrzuca na murawę na stadionie

4

Spuszczają się nad zawodnikami realu tylko zapomnieli że oni przegrywają

0

W studiu komentatorskim stypa jak zobaczyli jak duży spalony był

1

Wszyscy wiemy jak to się skończy

1

Nam karnego jak przyznają to po varze Realowi od razu i później ewentualnie sprawdzają takie detale

0

Karny w 1 czy 2 połowie ? Nie wiem co postawić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MateuszDoniec co nie zmienia faktu że nic nie zadziało się przypadkiem

0

Ale co atletico milionami szastalo na nowych zawodników - ile było głosów że w tym roku to rozwalą ligę przynajmniej . A tu sezon w kwietniu skończony . Oby dalej siemeone tam siedział bo z takim betonem jeszcze długo nic nie osiągną

4

Brawo atletico koniec sezonu macie za sobą

1

To co najlepsze w historii atletico z setkami milionów na transfery kończy sezon 2 kwietnia xd

0

Martin po co w takim miejscu faulować

6

Tu potrzebna jest dogrywka... Szpaku musi poznac imię de Jonga

0

Sędzia 1 połowa super w 2 nie wie co się dzieje na boisku

1

Co ten Molina robi

0

@Dieselzor a kto normalny kazał by tak grać swoim zawodnikom .... W jednej celi zamknąć z bordalasem

0

Oni już przebili poziom getafe

4

I po yamalu .... Rzeźnicy

10

Aż strach przyznać ale sędzia dobre decyzje podejmuje . Każda kartka się obroni

3

@Trojanek23 jak dla mnie wszystkie słuszne

0

Ciągnął za koszulkę =żółta nie wiem o co pretensje bo z Argentyny jest ?

0

I oni rękę chceli za to xd

0

O lągle się rozgrzewa.... Po nas

4

Żewłakow jak i tak nie ma nic mądrego do powiedzenia to przynajmniej niech powie Szpakowi jak ma de Jong na imię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?