Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak można z xg 0.6 strzelić 3 bramki.....
6
Sędzia nie ma jaj żeby dać drugą żółtą
0
Dembele w trybie l Quatro
0
I co bez kartki dla brazola za faul taktyczny
2
Sędzia nie dojeżdza ewidentnie
3
Nie no serio ... Jaki tu był faul saki
0
@Bobo25 niekoniecznie.... W tym sezonie w wielu meczach Barca cierpiała .... Atletico ... Bayern momentami czy real
1
@ProMILs tak tak mbappe vinucjus mieli nas też kontrami zabić
1
@adamek20151 Arsenal gdyby zaczął grać w piłkę przejąłby kontrolę ... Podstawa gry PSG to posiadanie ... Broniąc się tracą wszystkie argumenty
1
Przecież psg bez piłki nie istnieje .. jak przychodzi im bronić to mają pełne gacie
3
@Lewangoooolsky bez przesady z tym karnym .... To takie 50/50
0
@FCB24 takie karne daje się tylko białym
0
@ennuye szanujmy się to nie jest karny ..... Chyba że dla Realu
0
Rapha za nura dostał żółta a tutaj nic
0
@kemyt1995 słucham ? On z Barceloną tak nie trzymał piłki jak trzyma jego PSG . Do Guardioli to mu daleko
6
@kejdzi ławka ławka ławka .... On by się spóźniał co chwilę
8
Zabierasz PSG piłkę= odbierasz im argumenty . Szkoda że Arsenal nie chce grać w piłkę tylko za nią biegać
0
@Gibbon_FCB to że wygrał ligę ogórków?
11
Szkoda że na anfield nie potrafił kilka lat temu w piłkę trafić
3
Fabiański skomentuje dzisiejszy mecz Arsenalu i pewnie będzie mniej stronniczy w swoich wypowiedziach niż cwiakala i reszta "fachowców" komentujących mecze realu.
7
@michal26 12 zawodnik z gwizdkiem i 13 z monitorem var
3
real opiera swój cały plan i pewność na "jeśli" no to życzę im "powodzenia "
3
Jak już się obraża to niech z wyborów się wycofa od razu
2
Real wczoraj grał w 13 a i tak przegrał .....ciekawe co dalej wymyśla żeby w końcu dosięgnąć barce w tym sezonie
0
Ciekawe czy sędzia zapisze że rzucali w niego butelkami
2
Uspokójcie małpy .....
1
Eric Garcia top zmiana
0
Tak jest modric wreszcie dobre zagranie
7
Ludzie płaczą o zmiene pedriego a w środę będzie że zajechany....
4
3 razy z rzędu lub 5 po kolei ... Szpaku mistrz