Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marcelinho99 tak w następnym sezonie real to już na pewno nas rozwali.... Ale to na pewno
0
@Encore tak to kadra na turniej towarzyski w którym zagrać ma każdy . Każda na ligę narodów będzie się znacznie różnic . Wróci na przykład komenda który powinien być jedynką na ten sezon .
Najbardziej liczę z tego grona na nasevicha. Chłopak tak mi przypomina Wlazłego ..... Bez kalkulacji siła razy ramię, ogromny talent
0
@Lola120 68 bramek w 123 występach
1
Ten berchiche to idiota jakich mało
0
@Stinger_ Neymar to chyba nie . On nawet dla Barcy 100 nie strzelił
0
Mbappe drży ze strachu
2
O już bydło z Bilbao zaczyna .
1
Rudy w Warszawie to nawet na pełnomocnika nie zasługuje
0
Ja nie wiem . Muszę sprawdzić. Się okaże że to konto Nawrockiego xd
1
Ale Panie Sławomirze.....
0
Rafał zmienia zdanie . Nowe nie znałem
0
@Michu94 tak i nie sprzedawać neymara , nie kupować Dembele , nie kupować Coutinho,
0
@Eto'o9 R10 za mało hajsu by zarobili w liga i tak rozstrzygnięta
3
Oj Rafałek już wszystkim w 4 litery wchodzi xd
2
Swoją drogą Hołownia co się na mentzena napinał a dostał 3x mniej głosów xd
0
Ter Stegen to walczy z samym sobą + 11 rywalami
3
@VegetaPolska prowadzi od początku .... Farta w tym nie ma
1
Max przy podobnych samochodach nie ma sobie równych. Goat
1
@AlphaNumeric i klubowe mistrzostwa świata zamiast przygotowania do sezonu ..... Poczekamy zobaczymy ten real miał nas rozwalić tymaczesem przegrali wszystkie 4 spotkania :) za to nasza drużyna będzie lepiej zgrana a młodzi chłopcy beda bardziej ograni .... Nie zapominajmy ile my mieliśmy kontuzji i to w kluczowym momencie sezonu wyleciało nam pół defensywny
3
Oj flick się wkurzył nieźle .....pewnie nie będzie świętowania
0
Hehe zraszacze włączyli
0
Do 1 połowy dołożył 2 a teraz 7 . Ale to śmieć
1
Ja proponuję espanyol przenieść do Madrytu .... Tam pasują idealnie
0
Czerwo dla patusa
0
@SelloutCrowd jest po kontuzji może nie jest gotowy na 90 minut
0
Christensen świetny występ ....
3
Duńczyk jest świetny ..... Pewniak
4
Wreszcie drewniak zeszedł. Tragiczny mecz trzeba przyznać
0
Yamal wziął sprawy mistrzostwa w swoje .... Nogi
3
Araujo już się połamał