Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To co uznajemy kmś za turniej towarzyskii nic nie znaczący za 3,2,1 ...
3
@Kgorecki2500 ale to przecież otoczenie Barcelony to przestępcy i złodzieje
0
O Iga świetnie zaczęła mecz
0
@turhiay a kto to ten Garcia ?
8
@Danny Gaucho no danny ty to chyba na każdego masz kwity
4
@FabianekMrozek serio mam ci wytłumaczyć na jakiej zasadzie "wybiera " się kapitana w Barcelonie?
0
@olejtm obawiam się że w obecnej sytuacji to nawet pena i trener bramkarzy są w kolejce przed nim
5
@pioz123 pau Victor raczej nie zostanie .....szkoda chłopaka na kilkadziesiąt minut w sezonie
46
@FabianekMrozek kapitan to z niego tylko na "papierze"- człowiek który wywalczył sobie 1 w klubie w klubowych biurach niejako wyrzucając bravo z klubu i cóż karma wróciła! Niegdy nie miałem do niego szacunku a to jak wypowiedział się na temat bramkarzy na następny sezon świadczy tylko o tym że rywalizować na boisku nie potrafi
0
@FabianekMrozek dajmy mu pierwszy skład w ramach szacunku
0
@Rifek to w końcu kolano to noga ?
0
@Rifek przeanalizuj co napisałeś ..... Napisałeś że kolano to nie część nogi ......
0
@Rifek a kolano to nie noga ? To ręka ?
0
@katalonczyk987 ty tak serio ? Zabronmy dotykania się w piłce nożnej .... Jak masz 2 metry straty do piłki to zakazać walki o piłkę....
0
Niezależnie od wyniku meczu to Bayern i tak przegrał .... Ta kontuzja będzie im się czkawka odbijać
0
@Rifek a co ma staw skokowy do wygiętego w chińskie 8 kolana ? Ja ekspertem nie jestem ale widzę że to kolano poszło .....
1
@Rifek co chat powidzial na kontuzje musiali . Który to typ kontuzji no i kiedy wróci do pełni sił ? Szczerze te wyliczenia to sobie można o kant tyłka poltuc
0
ale fatalnie wygląda ta kontuzja musiali ...... Oby nie skończyło się to podobnie jak w przypadku fatiego że kontuzja obraca karierę o 180 stopni ..... Fatalny widok
0
@Eklerek jak w b klasie w busie/ autobusie xd
3
@D10SLEO Chelsea się w tańcu nie pie*** robią osobna jedenastkę na każdą pozycję a z ffp się śmieje w twarz wszystkim
3
@FCB24 to co mają im yamala oddać najlepiej za darmo bo się tragedia wydarzyła ? Za miesiąc niewielu będzie o tym pamiętać ! Życie toczy się dalej
4
@Eto'o9 R10 baena .... No tak bo u nas w kadrze za mało jest pomocników którzy z przymusu rzucani są na skrzydło
8
@Karol145 tak 2 mecze już genialny mi to się wydaje że on z endriciem o złotą piłkę będzie walczył ..... Pau Victor w presezonie był kotem a teraz ?
0
@jacobFCB a ja rozumiem. Chłopak nie wierzy w siebie ani swoje umiejętności. Zostałby rok lub poszedł do Anglii zapracował na transfer do klubu z topu i zarabiałby podobne pieniądze tylko że nie już a za jakiś czas dodatkowo poziom sportowy nieporównywalnie większy .....
0
@partymaker jak już się kogoś pozbywać tom jest de Jong i mats i araujo . Tych trzech nygusów - symboli upadków i porażek Barcy
0
@Guillegavira szkoda że on nie gwarantuje klubowi żadnego poziomu
0
Może oficjalne pozbawienie go opaski kapitana + wygwizadnie na pucharze gampera sprowadzi "upadła gwiazdę" na ziemię .
0
@19Macio93 a gdzie napisałem że nie jest top 2 w Polsce ? Ani jeden ani drugi nie gwarantuje odpowiedniego poziomu względem topu światowego
0
@19Macio93 sorry ale ani zator ani tym bardziej popiwczak nie reprezentuja obecnie tip 5-7 na pozycji....mam nadzieję że idzie nowe w postaci granicznego czy hawryluka
8
@Encore Arne slot xd wygrał ligę odpadł dość szybko z ligi mistrzów.....