7

To co uznajemy kmś za turniej towarzyskii nic nie znaczący za 3,2,1 ...

3

@Kgorecki2500 ale to przecież otoczenie Barcelony to przestępcy i złodzieje

0

O Iga świetnie zaczęła mecz

0

@turhiay a kto to ten Garcia ?

8

@Danny Gaucho no danny ty to chyba na każdego masz kwity

4

@FabianekMrozek serio mam ci wytłumaczyć na jakiej zasadzie "wybiera " się kapitana w Barcelonie?

0

@olejtm obawiam się że w obecnej sytuacji to nawet pena i trener bramkarzy są w kolejce przed nim

5

@pioz123 pau Victor raczej nie zostanie .....szkoda chłopaka na kilkadziesiąt minut w sezonie

46

@FabianekMrozek kapitan to z niego tylko na "papierze"- człowiek który wywalczył sobie 1 w klubie w klubowych biurach niejako wyrzucając bravo z klubu i cóż karma wróciła! Niegdy nie miałem do niego szacunku a to jak wypowiedział się na temat bramkarzy na następny sezon świadczy tylko o tym że rywalizować na boisku nie potrafi

0

@FabianekMrozek dajmy mu pierwszy skład w ramach szacunku

0

@Rifek to w końcu kolano to noga ?

0

@Rifek przeanalizuj co napisałeś ..... Napisałeś że kolano to nie część nogi ......

0

@Rifek a kolano to nie noga ? To ręka ?

0

@katalonczyk987 ty tak serio ? Zabronmy dotykania się w piłce nożnej .... Jak masz 2 metry straty do piłki to zakazać walki o piłkę....

0

Niezależnie od wyniku meczu to Bayern i tak przegrał .... Ta kontuzja będzie im się czkawka odbijać

0

@Rifek a co ma staw skokowy do wygiętego w chińskie 8 kolana ? Ja ekspertem nie jestem ale widzę że to kolano poszło .....

1

@Rifek co chat powidzial na kontuzje musiali . Który to typ kontuzji no i kiedy wróci do pełni sił ? Szczerze te wyliczenia to sobie można o kant tyłka poltuc

0

ale fatalnie wygląda ta kontuzja musiali ...... Oby nie skończyło się to podobnie jak w przypadku fatiego że kontuzja obraca karierę o 180 stopni ..... Fatalny widok

0

@Eklerek jak w b klasie w busie/ autobusie xd

3

@D10SLEO Chelsea się w tańcu nie pie*** robią osobna jedenastkę na każdą pozycję a z ffp się śmieje w twarz wszystkim

3

@FCB24 to co mają im yamala oddać najlepiej za darmo bo się tragedia wydarzyła ? Za miesiąc niewielu będzie o tym pamiętać ! Życie toczy się dalej

4

@Eto'o9 R10 baena .... No tak bo u nas w kadrze za mało jest pomocników którzy z przymusu rzucani są na skrzydło

8

@Karol145 tak 2 mecze już genialny mi to się wydaje że on z endriciem o złotą piłkę będzie walczył ..... Pau Victor w presezonie był kotem a teraz ?

0

@jacobFCB a ja rozumiem. Chłopak nie wierzy w siebie ani swoje umiejętności. Zostałby rok lub poszedł do Anglii zapracował na transfer do klubu z topu i zarabiałby podobne pieniądze tylko że nie już a za jakiś czas dodatkowo poziom sportowy nieporównywalnie większy .....

0

@partymaker jak już się kogoś pozbywać tom jest de Jong i mats i araujo . Tych trzech nygusów - symboli upadków i porażek Barcy

0

@Guillegavira szkoda że on nie gwarantuje klubowi żadnego poziomu

0

Może oficjalne pozbawienie go opaski kapitana + wygwizadnie na pucharze gampera sprowadzi "upadła gwiazdę" na ziemię .

0

@19Macio93 a gdzie napisałem że nie jest top 2 w Polsce ? Ani jeden ani drugi nie gwarantuje odpowiedniego poziomu względem topu światowego

0

@19Macio93 sorry ale ani zator ani tym bardziej popiwczak nie reprezentuja obecnie tip 5-7 na pozycji....mam nadzieję że idzie nowe w postaci granicznego czy hawryluka

8

@Encore Arne slot xd wygrał ligę odpadł dość szybko z ligi mistrzów.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?